Notatki prasowe

Konkurs: odpowiedz i wygraj Huawei Watch GT

  • 14.11.2018

Nie trać więcej czasu – Huawei Watch GT w T‑Mobile. Wodoodporny, wytrzymały i z baterią, która umożliwia korzystanie z zegarka bez ładowania nawet przez dwa tygodnie. Podpowiedź: MIKOŁAJKI niedaleko!

Firmy łączą siły w walce o czyste powietrze w Polsce. Ruszył program „Biznes kontra smog”

  • 12.11.2018

Zły stan jakości powietrza w Polsce skłonił działające w Krakowie firmy do aktywnego włączenia się w działania, których celem jest edukacja w zakresie ochrony środowiska naturalnego. Z inicjatywy PwC, pod auspicjami Krakowskiego Alarmu Smogowego oraz Stowarzyszenia ASPIRE, powstał program „Biznes kontra smog”, zrzeszający następujące przedsiębiorstwa: Akamai, Amway, Aon, CANPACK Group, Cisco, Hitachi Vantara, Herbalife Nutrition, Jacobs (Ch2M), Wilson HCG oraz Zurich Insurance Company LTD.

Bezpieczeństwo maszyn - bezpłatne webinarium

  • 09.11.2018

Grupa DEKRA zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone ocenie i redukcji ryzyka w bezpieczeństwie maszyn.

KN InteriorChain: easyJet wybiera Kuehne + Nagel przy renowacji i przekształcaniu floty

  • 07.11.2018

Kuehne + Nagel oraz EasyJet podpisały umowę o wsparcie logistyczne przy renowacji i modyfikacjach 39 samolotów, które będą odbywały się w pięciu lokalizacjach MRO.

Projekt BTS dla operatora logistycznego Ebrex w Szwecji. Międzynarodowe doradztwo AXI IMMO

  • 06.11.2018

Ebrex wynajął 12 000 mkw. powierzchni magazynowo - biurowej w miejscowości Örebro w Szwecji. Dedykowany pod potrzeby najemcy obiekt BTS buduje firma Logistic Contractor. AXI IMMO kompleksowo wsparło klienta w procesie najmu.

Raport Roczny ERGO Hestii zwycięża w Konkursie Biuletynów Firmowych AGAPE 2018

  • 30.10.2018

Nieszablonowy Raport Roczny Grupy ERGO Hestia został oceniony jako najlepsza publikacja w kategorii Projekt Jednorazowy Korporacyjny Drukowany w Konkursie Biuletynów Firmowych Agape 2018. Nominowane do nagrody były również magazyn dedykowany agentom ubezpieczeniowym oraz publikacja o sztuce wydawana przez Fundację Artystyczna Podróż Hestii.

Globalne inwestycje w chmurę podwoją się w ciągu trzech lat

  • 30.10.2018

Według badania Deloitte 93 proc. organizacji używa już lub planuje używanie rozwiązań przetwarzania danych w chmurze. Niebawem inwestycje w ten rodzaj usługi będą stanowiły niemal połowę wydatków firm na IT.

Sukces Klienta SDZLEGAL SCHINDHELM w postępowaniu przed KIO

  • 26.10.2018

Klient, reprezentowany w zwycięskim postępowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą przez Katarzynę Skibę-Kuraszkiewicz, Partnera SDZLEGAL SCHINDHELM, podpisze umowę o wartości ponad 880 mln. zł na budowę 16 km drogi krajowej nr 47, tzw. zakopianki.

1 2 3 4 5 ... 8