Notatki prasowe

Kucera Logistics Group wybiera Panattoni Park Pruszków V

  • 06.02.2023

Spółka Kucera Logistics Group Sp. z o.o Sp. K. zdecydowała się na otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego w Panattoni Park Pruszków V. W nowej lokalizacji najemca zajmie prawie 3300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. W transakcji firmę Kucera Logistics Group reprezentowało AXI IMMO.

Mixed-use dobrze zaprojektowany – na co zwrócić uwagę w procesie planowania?

  • 06.02.2023

Ponad 70% istniejących oraz budowanych kompleksów wielofunkcyjnych łączy w sobie rewitalizację zabytkowej tkanki z nową zabudową - wynika z raportu Colliers “Mixed-use. Jak go zrozumieć?”. Oznacza to, że inwestorzy często uzupełniają stare budynki o dodatkowe funkcje, przywracając je do życia, a to w znacznym stopniu wpływa na tożsamość nowo powstałego miejsca. Kto inwestuje w tego typu projekty i z jakimi wyzwaniami mierzą się deweloperzy, tworząc wielofunkcyjne nieruchomości?

Kancelaria White & Case doradzała bankom przy pierwszej emisji obligacji MREL przeprowadzonej przez PKO Bank Polski o wartości 750 mln euro

  • 03.02.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Banco Santander, S.A., Erste Group Bank AG, Société Générale i PKO Bank Polski S.A., działającym jako banki współprowadzące księgę popytu, oraz UniCredit Bank AG, działającemu jako globalny koordynator, w związku z pierwszą emisją uprzywilejowanych obligacji MREL (3NC2) zapadalnych w 2026 r. o łącznej wartości 750 mln euro przeprowadzoną przez PKO Bank Polski S.A.

White & Case doradzała TF Silesia przy podpisaniu z CPK przedwstępnej umowy sprzedaży akcji Torpolu

  • 03.02.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Towarzystwu Finansowemu Silesia (TF Silesia) w związku z zawarciem ze spółką Centralny Port Komunikacyjny (CPK) przedwstępnej umowy sprzedaży pakietu (38%) posiadanych przez TF Silesia akcji w notowanej na GPW w Warszawie spółce Torpol, wykonawcy infrastruktury kolejowej.

KOCHAŃSKI & PARTNERS CZŁONKIEM NAJWIĘKSZEJ INICJATYWY ONZ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO BIZNESU – UN GLOBAL COMPACT

  • 27.01.2023

Kancelaria Kochański & Partners jest nowym członkiem United Nations Global Compact. To największa na świecie inicjatywa zrzeszająca biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju, będąca integralną częścią systemu ONZ z centralą w Nowym Jorku.

Déhora i ISO 27001

  • 26.01.2023

Déhora jest oficjalnie firmą posiadającą certyfikat ISO 27001. Nasz certyfikat ISO pokazuje, że spełniamy bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa informacji, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to wspaniała wiadomość nie tylko dla nas, ale również dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Czym może nas zaskoczyć rynek mieszkaniowy w 2023?

  • 25.01.2023

Artykuł wyjaśnia, jakie zjawiska mają wpływ na trudną sytuację rynku mieszkaniowego w Polsce. W tekście znajdują się także prognozy tego obszaru na resztę 2023 r.

Schneider Electric zostaje w Parku Rozwoju

  • 25.01.2023

Firma Schneider Electric Polska renegocjowała umowę i przedłużyła najem biura o powierzchni 8 500 mkw. w Parku Rozwoju przy ulicy Konstruktorskiej 12 w Warszawie. Najemcę w transakcji reprezentowała firma doradcza Colliers.

1 2 3 4 5 ... 7