Notatki prasowe

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

  • 13.09.2019

Zachęcamy do organizacji spotania świątecznego w hotelu Le Regina przy ul. Kościelnej 12 w Warszawie.

Partnerstwo Kuehne + Nagel i On Running przełomem na rynku e-commerce. Nowy hub logistyczny w Luksemburgu

  • 05.09.2019

Nowe centrum logistyczne Kuehne + Nagel w Luksemburgu będzie dystrybuowało buty do biegania szwajcarskiej firmy On na rynku europejskim. Nowoczesny obiekt zostanie wyposażony w rozwiązania zaprojektowane na potrzeby sektora e-commerce.

„Ceny transferowe a obowiązki sprawozdawcze” – wystąpienie dla prawo.pl

  • 05.09.2019

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem dr Jarosława F. Miki dla portalu prawo.pl Wolters Kluwer, przybliżającego problematykę cen transferowych i obowiązków sprawozdawczych po wejściu w życie nowych przepisów z zakresu cen transferowych i MDR po 1.01.2019 roku:

Bezpłatny Ebook "Zmiany w Cenach Tranferowych"

  • 05.09.2019

Szanowni Państwo, Zapraszamy do pobrania najnowszego Ebooka. Transakcje dokonywane przez podmioty powiązane należące do grup kapitałowych cieszą się zainteresowaniem władz podatkowych nie tylko w Polsce, ale też w większości państw świata. Wysoka ekspozycja ryzyka podatkowego składania organy kontroli skarbowej i podatkowej do weryfikacji warunków transakcji wewnątrzgrupowych.

Self-cleaning w zamówieniach publicznych

  • 04.09.2019

Przedstawiamy Poradnik opracowany przez zespół Kancelarii SRDK: "Jak przeprowadzić procedurę self-cleaning?"

Współpraca Air France-KLM i Kuehne + Nagel. Pierwsze połączenie systemów obu firm w sektorze lotniczym.

  • 02.09.2019

Kuehne + Nagel i Air France KLM Martinair Cargo (AFKLMP Cargo), międzynarodowi liderzy w sektorze transportu lotniczego połączyli siły. Celem współpracy jest zwiększenie integracji elektronicznych procesów rezerwacji i zlecania transportu.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w lutym 2019 roku oddała do użytku nowoczesną halę typu small business unit z przeznaczeniem na produkcję lekką i/lub magazynowanie.

  • 30.08.2019

Obiekt znajduje się w Łodzi przy ul. Stokowskiej 27 i składa się z ośmiu modułów o powierzchni 1270 m² każdy. Konstrukcja hali pozwala na łączenie modułów, czyli dostosowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców. Po więcej informacji zapraszamy na www.sse.lodz.pl/hala . Kontakt w sprawie wynajmu: 605 051 535.

Kuchnia peruwiańska

  • 28.08.2019

Wyjątkowa możliwość degustacji smaków kuchni peruwiańskiej w Warszawie.

1 2 3 4 5 ... 6