Notatki prasowe

Wierzbowski Eversheds Sutherland ponownie doradcą GDDKiA

  • 21.03.2019

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland wygrała przetarg na obsługę prawną projektów drogowych realizowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Powiew „Przemysłowej Wiosny” 2019

  • 11.03.2019

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami to najważniejszy punkt na początku roku w kalendarzu firm z niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Edycja 2019 z pewnością nie zawiedzie zwiedzających.

Targi rolnicze AGROTECH mają 25 lat. Świętuj z nami!

  • 07.03.2019

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych i największe w Polsce targi, spośród wszystkich branż gospodarki – już te dwa fakty czynią z targów AGROTECH w Kielcach miejsce, które warto odwiedzić, jeśli jest się firmą z branży.

CHC partnerem Spotkania Klubu Kobiet Biznesu

  • 04.03.2019

Szanowni Państwo, miło nam poinformować iż CHC została Partnerem Spotkania Klubu Kobiet Biznesu

Dekada na rynku magazynowym w Polsce

  • 27.02.2019

Rynek magazynowy w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat przeszedł znaczącą metamorfozę. Z rozwijającego się sektora do dojrzałego ze stabilną perspektywą wzrostu w kolejnych latach. Sektor, który bardzo mocno odczuł skutku kryzysu z końca lat dwutysięcznych, dziś jest wysoko oceniany przez inwestorów. Eksperci AXI IMMO wyróżnili 10 elementów, które uległy zmianie na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Interesujące perspektywy rynku handlowego w Polsce

  • 26.02.2019

Firma doradcza Cresa przygotowała raport „Retail Occupier Economics” o kondycji rynku handlowego w Polsce. Zawiera on m.in. dane na temat zasobów w podziale na formaty i lokalizacje handlowe, planowanej podaży, nasycenia nowoczesną powierzchnią handlową, dynamiki wzrostu sprzedaży detalicznej, liczby nowych marek oraz zainteresowania inwestorów tym sektorem.

Kuehne + Nagel rozszerza współpracę z CNH Industrial Group

  • 21.02.2019

Nowe Regionalne Centrum Dystrybucji dla części zamiennych CNH Industrial w Zielonej Górze. Innowacyjne rozwiązania logistyki magazynowej: Pick by Voice, Put to Light, linia automatycznego pakowania z sortowaniem i antresola z windą.

Rynek magazynowy na stabilnej ścieżce wzrostu. Magazyny hitem rynku inwestycyjnego.

  • 19.02.2019

Rok 2018 w sektorze magazynowym w Polsce stał pod znakiem dobrej koniunktury z wysokim popytem i podażą. Zapotrzebowanie ze strony najemców wyniosło 4,01 mln mkw., deweloperzy zrealizowali ponad 2,2 mln mkw. nowej powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W budowie na koniec roku była imponująca liczba 1,9 mln mkw. Współczynnik pustostanów wyniósł zaledwie 4,5% - wynika z raport AXI IMMO podsumowującego rok 2018 na rynku magazynowym.