Notatki prasowe

Darmowe webinarium Kuehne + Nagel – Pociąg z Chin

  • 22.01.2020

Pociąg z Chin to temat bezpłatnego webinarium organizowanego przez firmę Kuehne + Nagel. Rok 2019 był czasem uruchamiania i testowania nowych połączeń pomiędzy Chinami i Polską. Szczególny nacisk położony został na doskonalenie jakości, powtarzalności oraz czasu tranzytu. Był to również rok bicia kolejnych rekordów ilości pociągów wyprawionych Nowym Jedwabnym Szlakiem.

Kuehne + Nagel przyspiesza swój rozwój w regionie Azji i Pacyfiku

  • 21.01.2020

Po udanym połączeniu trzech europejskich regionów, wysokim wzroście gospodarczym i pomyślnej integracji trzech kluczowych przejęć w Ameryce Północnej, firma w nadchodzących latach zamierza skoncentrować się na rozwoju regionu Azji i Pacyfiku.

Mazars informuje o doskonałych wynikach za 2019 rok

  • 21.01.2020

Bezprecedensowy wzrost przychodów o 10,4% (wzrost organiczny 9%). Przełomowy rok w dziedzinie ekspansji międzynarodowej. Dobre perspektywy osiągnięcia celów na 2020 rok.

Rödl & Partner o najważniejszych zmianach w podatkach w 2020 roku

  • 14.01.2020

„10 najważniejszych zmian w podatkach w roku 2020” to opracowanie, w którym w przystępny sposób omówiono kwestie mogące istotnie wpłynąć na działalność przedsiębiorstw i odpowiedzialność podatników w bieżącym roku podatkowym.

Nowi partnerzy zarządzający z Polski i Francji w zarządzie Rödl & Partner

  • 08.01.2020

Rödl & Partner dokonuje zmiany w gronie swoich partnerów zarządzających. Od 1 stycznia 2020 r. Renata Kabas-Komorniczak i Nicola Lohrey zostały członkami zarządu.

Rödl & Partner doradzał przy nabywaniu kolejnych projektów fotowoltaicznych przez grupę SUNfarming

  • 08.01.2020

Rödl & Partner wspierał grupę SUNfarming przy nabyciu pakietu 26 projektów fotowoltaicznych od dwóch podmiotów zajmujących się rozwijaniem projektów instalacji PV w Polsce, a także przy nabyciu pakietu 13 projektów fotowoltaicznych od spółki z grupy ReneSola. Transakcja została podzielona na etapy, a ostatnia spółka celowa została nabyta na początku grudnia 2019 roku. Ponadto Rödl & Partner wspierał SUNFarming przy nabywaniu mniejszych pakietów i pojedynczych projektów instalacji PV.

Kuehne + Nagel, jako pierwszy podmiot branży logistycznej dołącza do sojuszu na rzecz ochrony klimatu

  • 23.12.2019

Sojusz ten wspierany jest przez niemieckie Federalne Ministerstwo Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (BMZ). Niemiecki minister, dr Gerd Müller komentuje: „Fakt, że Kuehne + Nagel, jeden z wiodących międzynarodowych dostawców usług logistycznych zdecydował się dołączyć do tego sojuszu, stanowi ważny krok i pokazuje, że ochrona środowiska i przedsiębiorczość mogą iść ze sobą w parze”

Strategie marketingowe - CMO 2020, czyli jak marketing może stać się źródłem wzrostu organizacji

  • 17.12.2019

Zarządy firm coraz częściej postrzegają budowę pozytywnych doświadczeń klienta (Customer Experience) jako jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych, wokół której zamierzają budować strategię marketingową na najbliższe lata.