Notatki prasowe

Kancelaria White & Case doradzała przy ustanowieniu przez Bank Pekao S.A. programu EMTN o wartości do 5 mld EUR oraz emisji zielonych obligacji o wartości 500 mln EUR

  • 01.12.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Bankowi Polska Kasa Opieki S.A. (Bank Pekao S.A.), BNP Paribas, BofA Securities Europe SA, Citigroup Global Markets Europe AG oraz J.P. Morgan SE, działających jako dealerzy, przy ustanowieniu przez Bank Pekao programu emisji średnioterminowych euroobligacji EMTN o łącznej wartości do 5 mld EUR.

Kuehne+Nagel realizuje pierwszą na świecie dostawę na trasie transatlantyckiej ze 100% wykorzystaniem SAF

  • 01.12.2023

28 listopada 2023 r. na lotnisku JFK w Nowym Jorku, po starcie z londyńskiego Heathrow, zakończył się pierwszy na świecie transatlantycki lot komercyjnej linii lotniczej wykorzystujący w 100% zrównoważone paliwo lotnicze (SAF).

Jakub Grabara wzmacnia dział inwestycyjny AXI IMMO

  • 01.12.2023

Największa polska firma doradcza AXI IMMO rozwija dział Rynków Kapitałowych. Z początkiem listopada 2023 r. stanowisko Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych objął Jakub Grabara, który będzie odpowiedzialny za obsługę transakcyjną tj. pozyskiwanie, a także zakup i sprzedaż nieruchomości komercyjnych.

Polskie Zakłady Grupy Schumacher Packaging uruchamiają działalność non profit - Fundacja im. Wulfa Schumachera rozpoczęła swoją aktywność.

  • 01.12.2023

Fundacja im. Wulfa Schumachera została założona przez firmę Schumacher Packaging, która od początku istnienia angażuje się i wspiera różne inicjatywy społeczne oraz tematy związane z troską o środowisko naturalne. W przedsiębiorstwie rodzinnym kwestie dotyczące pomocy osobom potrzebującym są szczególnie bliskie, a ekologia zawsze jest priorytetem.

Rynek magazynowy w oczekiwaniu na lepsze czasy

  • 24.11.2023

Największa polska firma doradcza AXI IMMO prezentuje najnowszą publikację „Rynek magazynowy w Polsce w okresie I-III kw. 2023 r.”. Polski rynek przemysłowo-logistyczny znajduje się w fazie przejściowej, pomiędzy zmianami koniunkturalnymi. Zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową spadało przede wszystkim w pierwszej połowie 2023 r., w III kw. odnotowano ponowny wzrost, w rezultacie czego sumaryczny popyt za pierwsze trzy kwartały br. wyniósł 3,75 mln mkw. (-25% r/r I-III kw. 2022 r.).

Jak chronić swoje dane osobowe? Poradnik specjalistów KWKR dla Rzeczpospolitej

  • 23.11.2023

Ochrona danych osobowych to dziedzina prawa nadal uznawana za niedostępną dla zwykłego Kowalskiego. Niektórzy wierzą, że konieczność ochrony danych przed dostaniem się w niepowołane ręce, właściwie ich nie dotyczy. Dlaczego każdy powinien zagłębić się w temat ochrony danych osobowych? Między innymi nad tym tematem na łamach najnowszego dodatku Rzeczpospolitej pochylają się specjaliści naszej kancelarii.

Trenkwalder Your digital outsourcing partner

  • 22.11.2023

Trenkwalder Your digital outsourcing partner

Webinar "Oswajanie Hybrydowego Modelu Pracy: Wyniki badania Hybrid & Beyond 2023”

  • 22.11.2023

Serdecznie zapraszamy na webinar organizowany przez firmę Colliers, który odbędzie się 24 listopada o godz. 9:30. Podczas webinaru eksperci Colliers Define omówią szczegółowe wyniki raportu ”Hybrid & Beyond 2023”. Już w przyszły piątek niepowtarzalna szansa aby posłuchać pogłębionej analizy hybrydowych modeli pracy w Polsce! Jak zmienia się krajobraz pracy hybrydowej w naszym kraju? Z jakimi wyzwaniami mierzą się organizacje działające w modelu rozproszonym?

1 2 3 4 5 ... 6