PwC Advisory Spólka z ograniczona odpowiedzialnosc ia sp.k. (dawniej PwC Polska Sp. z o.o.)

 • PwC Advisory Spólka z ograniczona odpowiedzialnosc ia sp.k. (dawniej PwC Polska Sp. z o.o.)
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL
Opis działalności

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. 

Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 236 tysięcy pracowników w 158 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa biznesowego, doradztwa podatkowego i prawnego oraz audytu.Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC w Polsce zatrudniają ponad 4 700 osób

Wśród naszych klientów jest liczna grupa inwestorów z niemieckiego obszaru językowego. By sprostać ich wymaganiom stworzyliśmy ekspercki zespół działający pod nazwą German Business Group. German Business Group to doświadczeni polscy i niemieccy audytorzy, doradcy i prawnicy władający biegle językiem niemieckim, mają wybitną wiedzę z zakresu przepisów polskich oraz niemieckich, a także szeroką znajomość kultury biznesowej krajów niemieckojęzycznych. Znając nie tylko język niemiecki, ale także różnice kulturowe oraz niemieckie zasady rachunkowości i rozwiązania prawno-podatkowe obsługujemy klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. 
Notatki prasowe

Webinarium Działalność innowacyjna i B+R - jak pozyskać finansowanie?

 • 07.11.2023

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli zagłębić się w świat działalności innowacyjnej i badawczo-rozwojowej. Przedsiębiorcy niezależnie od branży, w której prowadzą działalność mają potencjał do tworzenia nowych rozwiązań. W związku z tym mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w postaci dotacji ze źródeł unijnych/krajowych lub w formie zwolnień, lub ulg podatkowych.

Czytaj więcej

Ranking deweloperów - 100 największych firm w Polsce

 • 07.11.2023

Poprzez analizę finansową działających w Polsce przedsiębiorstw budowlanych, wyłaniamy najlepiej prosperujące spółki. Doświadczenie i silna znajomość branży pozwala nam na wsparcie firm w poszukiwaniu rozwiązań szytych na miarę, bezpośrednio wpływających na rozwój i unowocześnienie sektora budowlanego w Polsce

Czytaj więcej

Studia podyplomowe "ESG Fundamentals for Business"

 • 31.10.2023

Studia podyplomowe "ESG Fundamentals for Business" to interdyscyplinarny program stworzony przez wpływowych badaczy i praktyków doradztwa strategicznego, sektorów związanych z ochroną środowiska, prawa i instytucji w tym ekspertów PwC Polska.

Czytaj więcej

Webinarium CSRD - wszystko o co chcesz zapytać

 • 31.10.2023

Już od przyszłego roku ponad 3500 polskich firm obejmie obowiązek raportowania pozafinansowego, czyli dyrektywa CSRD. Jak przygotować firmę na zmiany? Zapraszamy na webinar, podczas którego nasi eksperci odpowiedzą na pytania, jakie wymogi wprowadza CSRD i jak je wdrożyć, kto zostanie objęty dyrektywą oraz kto w firmie powinien być odpowiedzialny za raportowanie.

Czytaj więcej

Badanie CFO Compass Survey 2023

 • 26.10.2023

Zapraszamy do udziału w badaniu, które pomoże CFO ocenić stan przygotowania funkcji finansowej do efektywnego wspierania realizacji strategii biznesowej. Udział w badaniu to doskonała okazja do sprawdzenia, jak może wyglądać droga do realizacji wizji finansów za 3-5 lat.

Czytaj więcej

Podatek minimalny

 • 26.10.2023

Aby pomóc naszym klientom, przygotowaliśmy specjalną stronę internetową poświęconą tematyce podatku minimalnego. Sukcesywnie będą pojawiać się tam artykuły i najważniejsze informacje dotyczące nadchodzących zmian. Strona informacyjna: bit.ly/47FbIac

Czytaj więcej
Wydarzenia

Konferencja hybrydowa - Zmiany podatkowe 2023/2024

 • 23.11.2023
 • PL 00-633, Warszawa

Zapraszamy na największe wydarzenie podatkowe w roku. Podczas 12 bloków tematycznych przedstawimy najważniejsze terminy i kluczowe zmiany podatkowe 2023/2024, które mogą mieć wpływ na działalność Twojej firmy. Pod koniec listopada i w grudniu zapraszamy także na cykl spotkań stacjonarnych poświęconych najważniejszym zmianom podatkowym. Spotkania odbędą się w 6 miastach: Wrocławiu, Sopocie, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Więcej informacji już wkrótce.

Czytaj więcej

Konferencja IMPA Polska

 • 16.11.2023 - 17.11.2023
 • PL 00-633, Warszawa

Już 16-17 listopada w Warszawie odbędzie się 26. Konferencja IPMA Polska. Tematem tegorocznej edycji jest FUTURE, a PwC jest srebrnym sponsorem tego wydarzenia. Stowarzyszenie IPMA działa już od 1965 roku i zajmuje się tworzeniem standardów zarządzania projektami w oparciu o najlepsze praktyki, integrując środowisko doświadczonych kierowników projektów. IPMA Promuje dyscyplinę zarządzania projektami i wiedzę z tego zakresu zarówno wśród doświadczonych PM-ów, jak i studentów i młodych kierowników projektów. Umożliwia także wymianę doświadczeń wszystkim zainteresowanym zarządzaniem projektami.

Czytaj więcej

CFO Compass Connect Forum

 • 15.11.2023
 • PL 00-633, Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić na drugie “CFO Compass Connect Forum” - spotkanie, którego głównym celem jest zbudowanie platformy wymiany wiedzy i inspiracji dla polskich CFOs. Konferencja odbędzie się w środę 15 listopada 2023 r. od godziny 14:00, w Hotelu VERTE w Warszawie, ul. Podwale 3/5.

Czytaj więcej
 • PwC Advisory Spólka z ograniczona odpowiedzialnosc ia sp.k. (dawniej PwC Polska Sp. z o.o.)
 • ul. Polna 11
 • PL 00-633 Warszawa