Dni Otwarte Jungheinrich 2022

 • 19.09.2022
 • Jungheinrich Polska Sp. z o.o.
 • ul. Świerkowa 3
 • 05-850 Ożarów Mazowiecki
 • PL
Szczegóły

Kiedy: 5-6 października 2022 w godzinach 9:00 - 16:00 I Gdzie: Jungheinrich Polska, ulica Logistyczna 2, 55-040 Bielany Wrocławskie I Hasło: Nowa moc intralogistyki. Elektrycznie. Ekologicznie. Efektywnie. Ergonomicznie

report image
Dwudniowe wydarzenie będzie wypełnione merytoryczną wiedzą i wieloma atrakcjami. Podążając za trendami rynkowymi, w których prym wiedzie automatyzacja i cyfryzacja, przedstawimy najnowsze osiągnięcia konstruktorów Jungheinrich. Będzie można zobaczyć na żywo, jak pracuje nowy AGV EKS 215a, bliżej poznać  cyfrowe rozwiązania do optymalizacji pracy w magazynie, dowiedzieć się jeszcze więcej o technologii litowo-jonowej i serii wózków widłowych POWERLiNE. Pokażemy jakie bezpieczeństwo i wygodę zapewniają akumulatorownie Jungheinrich. Dni Otwarte to również doskonała okazja, aby przekonać się, że używane wózki JUNGSTARS są tak samo wydajne i bezpieczne jak nowe modele Jungheinrich - zaprezentujemy nowoczesne wózki systemowe oraz wydajne pojazdy litowo-jonowe. Swoją ofertę zaprezentują również stoiska serwisu Jungheinrich oraz sklepu internetowego PROFISHOP. Dodatkową atrakcją będzie symulator wózka EFG.  

Agenda oraz link do rejestracji:
Dni Otwarte Jungheinrich 2022 - Aplikacja na wydarzenie - Eventory
  W ramach Dni Otwartych zaplanowaliśmy także prelekcje naszych ekspertów: ► Akumulatory w technologii litowo-jonowej (w tym prezentacja rozłożonego na części akumulatora) Wózki POWERLiNE ► Nowy AGV EKS 215a  

Na poniższym linku znajduje się zapowiedź Dni Otwartych Zapowiedź Dni Otwartych Jungheinrich 2022 - Video - YouTube  

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.
ul. Świerkowa 3 · Bronisze k. Warszawy · 05-850 Ożarów Mazowiecki · tel. +48 22 3328800 ·

  
 • Jungheinrich Polska Sp. z o.o.
 • ul. Świerkowa 3
 • 05-850 Ożarów Mazowiecki
 • PL

Pozostałe notatki

Colliers weźmie udział w misji gospodarczej w Korei Południowej

 • 23.09.2022

Polska od wielu lat jest beneficjentem koreańskich inwestycji. 23 września w Seulu odbędzie się Polsko-Koreańskie Forum Biznesowe organizowane przez PAIH w ramach misji gospodarczej w Korei Południowej. Celem jest pogłębienie współpracy biznesowej i przedstawienie koreańskim przedsiębiorcom możliwości inwestycyjnych na polskim rynku. Potencjał rynku nieruchomości komercyjnych przedstawi Jan Kamoji-Czapiński, Associate Director linii Business Consulting CEE w Dziale Strategic Advisory, Colliers.

Frictionless living i proximity retail nakręcają rozwój osiedlowych ulic handlowych

 • 20.09.2022

Od dwóch lat wyraźnie widać zmianę w zachowaniach klientów w kontekście ich upodobań zakupowych. Wybuch pandemii COVID-19, a w efekcie zamknięcie galerii handlowych oraz wprowadzenie modelu pracy zdalnej, ukierunkowały nasze życie na lokalność. W ten sposób rozwinął się model „proximity retail”, w którym mieszkańcy realizują swoje potrzeby w bliskim otoczeniu miejsca zamieszkania . Jest to dziś niekwestionowany trend, który sprzyja rozwojowi osiedlowych ulic handlowych.

Najemcy biurowi wracają do aktywności sprzed pandemii

 • 15.09.2022

Zarówno dane rynkowe, jak i wyniki Działu Powierzchni Biurowych w Colliers w I połowie 2022 r., pokazują, że aktywność najemców na rynku biurowym dynamicznie rośnie. Od stycznia do końca czerwca eksperci Colliers z pionów Reprezentacji Najemcy i Właściciela doradzali w transakcjach najmu prawie 160 tys. mkw. – to niespełna o 60 tys. mkw. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Kancelaria White & Case doradzała R.Power przy kolejnej emisji zielonych obligacji o łącznej wartości nominalnej 120 mln PLN skierowanej do funduszu zarządzanego przez PFR

 • 14.09.2022

Międzynarodowa kancelaria White & Case świadczyła kompleksowe doradztwo prawne na rzecz R.Power, wiodącego niezależnego producenta energii słonecznej w Polsce, przy szóstej emisji zielonych obligacji o łącznej wartości nominalnej 120 mln PLN skierowanej do PFR Funduszu Inwestycyjnego FIZAN, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju.