Wyróżnienia dla Rödl & Partner w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” 2020

 • 16.04.2021
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Rödl & Partner w XV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” został wyróżniony w kilku kategoriach. W zestawieniu uwzględniającym liczbę zatrudnionych doradców podatkowych firma znalazła się na 5. miejscu. Odnotowała wzrost zatrudnienia w stosunku do zeszłego roku, zatrudniając obecnie 42 licencjonowanych doradców. To potwierdza, że Rödl & Partner stale inwestuje w rozwój pracowników i świadczonych usług podatkowych.

report image
Wśród najlepszych doradców w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego biorących udział w rankingu znalazła się Katarzyna Judkowiak, doradca podatkowy i Partner w Rödl & Partner, która została wyróżniona tym tytułem w kategorii compliance. Zwycięstwo w tej kategorii jest potwierdzeniem jej długoletniego doświadczenia i osiągnięć zawodowych.  

W gronie rekomendowanych doradców w tematyce cen transferowych znalazła się Dominika Tyczka-Szyda, doradca podatkowy i Associate Partner w Rödl & Partner.  

Usługi tax compliance i doradztwa w zakresie cen transferowych świadczymy kompleksowo w interdyscyplinarnych zespołach. Co oznacza dla nas tax compliance? To nie tylko procedury. Tax compliance to przede wszystkim cyfrowe narzędzia, ustawione procesy monitorowania i raportowania oraz wyszkoleni pracownicy potrafiący identyfikować ryzyka. Proponowane przez nas nowoczesne rozwiązania pomagają zapobiegać występowaniu ryzyka podatkowego.

Rozumiejąc potrzebę digitalizacji usług, globalizacji, centralizacji i upraszczania procesów, Rödl & Partner wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów z rewolucyjnym narzędziem „TP Factory”. Narzędzie bazuje na naszych doświadczeniach z licznych globalnych projektów dotyczących dokumentacji podatkowej i zapewnia sprawne oraz spójne, a przede wszystkim jednolite raportowanie dokumentacji cen transferowych w przedsiębiorstwach międzynarodowych. Pomimo uniwersalności rozwiązania, wszystkie realizowane przez nas projekty są szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb i założeń biznesowych klientów.  

Rödl & Partner uplasował się także na 9. pozycji wśród firm z największymi przychodami w roku 2020.   Wysokie pozycje, które od  wielu lat osiąga Rödl & Partner w rankingu „Rzeczpospolitej” to zdaniem Renaty Kabas-Komorniczak, Partner Zarządzającej w Rödl & Partner - Wynik systematycznej i konsekwentnej pracy wszystkich doradców, którzy mimo obecnie panujących w kraju warunków pandemicznych utrzymują silne i trwałe relacje z klientami, okazują troskę i wspierają w rozwoju. Obecnie doradztwo dotyczy bardziej skomplikowanych, złożonych i interdyscyplinarnych zagadnień, które wymagają dużej, aktualnej wiedzy merytorycznej. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kwalifikacje, usprawniają procesy biznesowe wykorzystując przy tym zaawansowane narzędzia technologiczne, poszukując najlepszych rozwiązań. Wykorzystywanie tych umiejętności  jest niezbędne, by zaleźć się w gronie najlepszych doradców i firm doradztwa podatkowego na polskim rynku.  

Więcej informacji:  
https://www.rp.pl/Rankingi/304159980-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2021-najlepsi-doradcy-w-poszczegolnych-dziedzinach-prawa-podatkowego.html   https://www.rp.pl/Rankingi/304159986-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2021-najwieksze-firmy-wedlug-liczby-doradcow-podatkowych.html    
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Work from InterContinental Warszawa

 • 06.05.2021

Enjoy a private work space, in-room amenities and more… with our #WFH packages Be connected to virtual meetings or need time away to focus, we have the solution to meet your needs.

Zaproszenie na dwudniowe (19 i 20 maja) "Warsztaty prawne i podatkowe z kancelarią Hogan Lovells"

 • 05.05.2021

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na „Warsztaty prawne i podatkowe z kancelarią Hogan Lovells”, które przeprowadzimy na platformie Zoom, w środę oraz czwartek (19 i 20 maja), w języku polskim.

Firma Dailyfruits wprowadzi się do Ideal Idea City Park Wrocław

 • 29.04.2021

Firma AXI IMMO reprezentowała Dailyfruits w relokacji centrum logistycznego we Wrocławiu. Nowoczesna powierzchnia 700 mkw. w parku magazynowym Ideal Idea City Park Wrocław pozwoli jej efektywnie realizować nowe zamówienia.

BOOSTRACK ZDOBYWA ZŁOTO NA DIGITAL X

 • 29.04.2021

Wyróżnienie Digital Champions Award w kategorii „Digital Customer Experience“.