Inwestowanie w Polsce 2024: bezpłatny e-book o przepisach podatkowych i prawnych

 • 16.04.2024
 • Getsix Polska Sp. z o.o.
 • ul. Zwycięska 45
 • 53-033 Wrocław
 • PL
Szczegóły

Każdego roku getsix® opracowuje dla Państwa broszurę, która jest kompilacją aktualnych zagadnień podatkowych i prawnych. Poruszamy w niej najważniejsze zmiany i tematy, które kształtują Państwa bezpośrednie otoczenie biznesowe i mają realny wpływ na rozpoczęcie i prowadzenie działalności w Polsce. Korzystanie ze strategicznych z punktu widzenia przedsiębiorstwa informacji, systematyzuje i ułatwia przystępny format e-booka.

report image
Broszurę “Inwestowanie w Polsce” kierujemy do:
·        tych z Państwa, którzy prowadzą biznes w Polsce – to cenne kompendium bieżących informacji o najnowszych zmianach podatkowych, prawnych i księgowych;
·        potencjalnych inwestorów, którzy rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce – broszura jest nie tylko staranną analizą polskiego systemu podatkowego, ale szczegółowo objaśnia wszystkie prawno-kadrowe niuanse związane z inwestowaniem w Polsce.

Informacje podzielone są na cztery, przejrzyste grupy:

·        Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce
·        Podatki w Polsce
·        Leasing
·        System ubezpieczeń w Polsce

E-book “Inwestowanie w Polsce 2024” umożliwi podejmowanie właściwych decyzji z zakresu podatków lub prawa korporacyjnego!


Grupa getsix® to niezawodny i zaufany partner dla Państwa działalności. Oferujemy dopasowane do konkretnych potrzeb wsparcie biznesowe, które pomoże Państwu rozwijać się, rosnąć i odnosić sukcesy.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najlepszych w swojej klasie usług w zakresie:

·        Księgowość & Kadry i płace
·        Doradztwo Biznesowe & Konsulting
·        Doradztwo Prawne & Podatkowe
·        Analiza danych finansowych & Księgowość w chmurze
·        EU VAT Compliance
·        BPO Services

Nasze rozwiązania dla biznesu opieramy o najnowocześniejsze technologie IT oraz certyfikat ISO 9001.

Pobierz bezpłatny e-book

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją broszury na platformie YouTube: LINK

Zachęcamy do subskrybowania getsix® Information Service, aby być na bieżąco z 
publikowanymi przez nas informacjami: LINK

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące podatków, albo potrzebują Państwo dalszych informacji, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie: LINK


Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Zespół getsix®
 • Getsix Polska Sp. z o.o.
 • ul. Zwycięska 45
 • 53-033 Wrocław
 • PL

Pozostałe notatki

W oczekiwaniu na lepszą koniunkturę i zmianę trendu

 • 28.05.2024

AXI IMMO prezentuje najnowszy raport „Rynek magazynowy w Polsce w I kw. 2024 r.”. Ograniczony rozwój firm z sektora przemysłowego i logistycznego pozostał widoczny w wynikach popytu brutto, który na koniec I kw. 2024 r. wyniósł 870 tys. mkw. W okresie od stycznia do marca br. deweloperzy dostarczyli ok. 850 tys. mkw. Odnotowano niewielki wzrostu poziomu pustostanów do 8,2%. Całkowite zasoby sektora magazynowego wynoszą obecnie ponad 32,7 mln mkw. W budowie pozostaje kolejne 2,3 mln mkw.

Raport PwC Polska: “Wyboista droga do zrównoważonego rozwoju. Technologia, strategia i raportowanie, czyli ESG w dobrach konsumenckich i handlu detalicznym”

 • 23.05.2024

Najnowszy raport PwC Polska: “Wyboista droga do zrównoważonego rozwoju. Technologia, strategia i raportowanie, czyli ESG w dobrach konsumenckich i handlu detalicznym” jest już dostępny – zapraszamy do lektury.

Webinarium - Graniczny podatek węglowy (CBAM) - Czy jesteś gotowy na nadchodzące zmiany i wyzwania w raportowaniu?|04.06.2024 r., godz. 10:00

 • 23.05.2024

Po przejściu przez dwa pierwsze okresy raportowania CBAM, nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowych doświadczeń i przygotowanie się na nadchodzące wyzwania. Już 4 czerwca 2024 zapraszamy na bezpłatne webinarium, które będzie pełne wartościowych informacji i wskazówek dotyczących systemu raportowania CBAM.

Webinarium - Jak przygotować się na kolejną edycję Programu rekompensat dla przedsiębiorstw energochłonnych |27.05.2024 r., godz. 10:00

 • 23.05.2024

Nowa edycja rekompensat dla firm energochłonnych? To może być przełomowe dla sektora energetycznego w Polsce!