Nowa aplikacja mobilna „Mój T‑Mobile” oficjalnie dostępna dla wszystkich klientów

 • 28.11.2018
 • T-Mobile Polska S.A.
 • ul. Marynarska 12
 • 02-674 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Szybka, funkcjonalna i stabilna aplikacja mobilna to dziś must have dla wielu klientów. Dlatego projektowanie nowego „Mojego T‑Mobile’a” zaczęliśmy od zera: silnik, szata graficzna i user experience zostały zbudowane od początku.

report image
Dzięki udostępnieniu wersji beta miało ją okazję przetestować wielu klientów. Otrzymaliśmy mnóstwo szczerych, bardzo dla nas cennych opinii i spostrzeżeń. Nie zawsze były dla nas powodem do radości, ale dzięki temu jesteśmy w stanie mocno dopracować całość. Dziś z przyjemnością oddajemy „Mój T‑Mobile”, już w wersji produkcyjnej, w ręce wszystkich użytkowników. Tak systemu Android, jak i – uwaga – iOS (!!!)  

Intuicyjność i szybkość działania to najbardziej pożądane cechy w aplikacjach. Dlatego „Mój T‑Mobile” stworzyliśmy tak, aby dawał naszym klientom to, co dziś cenimy najbardziej – czyli oszczędność czasu i sprawny dostęp do informacji. Trochę dla zabawy, a trochę dla zobrazowania jakie oszczędności mamy na myśli, porównaliśmy czasy potrzebne do załatwienia najczęściej kierowanych do biura obsługi klienta spraw do czasu, który załatwienie tych samych spraw zajmuje w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Co się okazało:

- można sprawdzić status wybranych pakietów i usług 27 razy szybciej, niż przez infolinię,
- 30 razy szybciej przejrzymy faktury i sprawdzimy saldo konta,
- paczkę roamingową aktywujemy 12 szybciej niż telefonicznie.

Wszystko to zaledwie kilkoma kliknięciami – w podróży, na biwaku, kinie, czy gdziekolwiek akurat się jest.

Aplikację „Mój T‑Mobile” rozbudowaliśmy o niedostępne dotychczas funkcje. To, m.in.: jednoczesne zarządzanie wieloma numerami w jednym profilu, możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom czy automatycznych płatności z pomocą karty kredytowej. Aplikacja pozwoli tez zachować stałą kontrolę nad swoimi usługami, dając wgląd do historii faktur z ostatnich 12 miesięcy czy możliwość sprawdzenia pakietów dodatkowych, np. roamingu.

Poza nowościami funkcjonalnymi, przeprojektowaliśmy aplikację pod względem estetycznym i użytkowym. Poprawiliśmy stabilność, zmieniła się również szata graficzna oraz interfejs. To jednak nie koniec zmian. Cały czas pracujemy nad rozwojem modułu kontaktu z biurem obsługi, zarządzania zgodami i blokadami klienckimi oraz możliwością dokonywania płatności i doładowań konta poprzez Google Pay i Apple Pay oraz wiele innych. Te funkcje pojawią się już w najbliższym czasie.

Nowa wersja aplikacji mobilnej „Mój T‑Mobile” dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klientów abonamentowych, MIX oraz T‑Mobile na Kartę. Wystarczy ją pobrać ze sklepu Google Pay lub AppStore, do czego serdecznie zachęcamy!

Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tmobile.miboa&hl=pl

iOS
https://itunes.apple.com/pl/app/m%C3%B3j-t-mobile/id495153613?l=pl&mt=8

Więcej informacji na: AKTUALNOŚCI T-Mobile
 • T-Mobile Polska S.A.
 • ul. Marynarska 12
 • 02-674 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Klient Kancelarii wygrał przetarg na dostawę tramwajów dla Warszawy

 • 15.02.2019

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasz klient Hyundai Rotem Company wygrał postępowanie przetargowe organizowane przez Tramwaje Warszawskie Sp. z o. o. na dostawę tramwajów niskopodłogowych dla Warszawy.

200 globalnych certyfikowanych oddziałów KN PharmaChain

 • 05.02.2019

Ogólnoświatowa sieć certyfikowanych lokalizacji do obsługi branży farmaceutycznej rośnie, do grona dołączył oddział w Toronto. Globalne ustandaryzowane procesy na każdym poziomie zgodności to wartość napędowa dla Klientów z branży pharma & healthcare w całym łańcuchu dostaw.

Ekologicznie w Targach Kielce – jubileuszowy EKOTECH

 • 01.02.2019

Od 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni!

Mazars ogłasza wyniki finansowe za 2018 rok

 • 31.01.2019

Firmowy Rocznik podkreśla, że rok 2018 to czas globalnego wzrostu i ekspansji, prezentując wizję zrównoważonego rozwoju w złożonym i szybko rozwijającym się świecie.