Kuehne+Nagel świadczy usługi dystrybucyjne dla uznanej rodzinnej marki produktów do pielęgnacji skóry Mustela

 • 28.03.2024
 • Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
 • ul. Spedycyjna 1
 • 62-023 Gądki
 • PL
Szczegóły

Kuehne+Nagel podpisało wieloletnią umowę z Laboratoires Expanscience, francuskim laboratorium farmaceutycznym i dermokosmetycznym, właścicielem marki Mustela.

report image
Od 1950 roku Mustela dostarcza produkty do pielęgnacji skóry pochodzenia naturalnego zarówno dla noworodków, jak i dorosłych.  

Kuehne+Nagel będzie odpowiedzialne za magazynowanie, kompletację i dystrybucję szerokiej gamy produktów kosmetycznych, charakteryzujących się niewielkimi rozmiarami opakowań. W Siziano (PV) w północnych Włoszech, Kuehne+Nagel prowadzi centrum dystrybucyjne, które jest zoptymalizowane pod kątem wymagań branży kosmetycznej i opieki zdrowotnej, zapewniając kompletację pojedynczych produktów, kontrolę jakości towarów przychodzących i wychodzących, etykietowanie, pakowanie i przepakowywanie.  

Kuehne+Nagel będzie nadzorować dystrybucję krajową do punktów sprzedaży detalicznej Mustela, drogerii, aptek i sklepów z artykułami dla dzieci. Wykorzystując własny system zarządzania magazynem, Kuehne+Nagel dąży do optymalizacji wydajności i skutecznego sprostania wyzwaniom logistycznym Musteli, w tym sezonowym wahaniom, trendom rynkowym i terminom ważności produktów.  

"Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Kuehne+Nagel w zakresie przechowywania i dystrybucji naszych produktów. Dzielimy to samo zaangażowanie w dostarczanie jakościowych produktów, jednocześnie starając się jak najbardziej zmniejszyć nasz wpływ na planetę. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie i wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko i ludzi" – skomentowała Roberta Bonacina, dyrektor generalna Laboratoires Expanscience we Włoszech.  

"Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani przez tak uznanego klienta jak Mustela. Potwierdza to nasze wykwalifikowane zdolności branżowe w sektorze opieki zdrowotnej i kosmetyków" – powiedział Ruggero Poli, dyrektor zarządzający Kuehne+Nagel we Włoszech.
 • Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
 • ul. Spedycyjna 1
 • 62-023 Gądki
 • PL

Pozostałe notatki

Inwestowanie w Polsce 2024: bezpłatny e-book o przepisach podatkowych i prawnych

 • 16.04.2024

Każdego roku getsix® opracowuje dla Państwa broszurę, która jest kompilacją aktualnych zagadnień podatkowych i prawnych. Poruszamy w niej najważniejsze zmiany i tematy, które kształtują Państwa bezpośrednie otoczenie biznesowe i mają realny wpływ na rozpoczęcie i prowadzenie działalności w Polsce. Korzystanie ze strategicznych z punktu widzenia przedsiębiorstwa informacji, systematyzuje i ułatwia przystępny format e-booka.

UNIQ LOGISTIC pozostaje w Kutnie

 • 15.04.2024

Firma UNIQ LOGISTIC, kompleksowy operator usług logistycznych, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w centrum logistycznym Kutno Logistics Centre. Najemca będzie nadal korzystał z blisko 2 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Projekt renegocjacji ze strony UNIQ LOGISTIC prowadził dyrektor operacyjny Jonasz Galicki, natomiast usługi doradcze dostarczyli Hubert Wojtera i Damian Kińczyk z AXI IMMO.

Badanie ogólnoeuropejskie: Jak Private Equity wpływa na wyniki swojego portfela w Europie Zachodniej i Europie Środkowo-Wschodniej?

 • 12.04.2024

MAZARS, międzynarodowa firma audytorska, podatkowa i doradcza, opublikowała badanie dotyczące funduszy private equity (PE) w Europie, koncentrując się na Europie Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej (CEE). Pozyskiwanie danych odbywało się metodą ilościową za pomocą kwestionariuszy online, oraz jakościową w formie wywiadów. W badaniu online uczestniczyło 141 funduszy PE, z czego 20 z regionu CEE, natomiast wywiady zostały przeprowadzone z 43 podmiotami z Europy, z czego 10 z regionu CEE.

Warszawskie hotele Polonia Palace, Metropol oraz MDM z certyfikatem Green Key

 • 12.04.2024

Trzy obiekty, należące do grupy Hotele Warszawskie „Syrena” (HWS), pozytywnie przeszły procedurę certyfikacji i mogą się pochwalić ekologicznym oznakowaniem Green Key