Déhora i ISO 27001

 • 26.01.2023
 • Dehora Consultancy Group sp. z o.o.
 • ul. Dobra 54/41
 • 00-312 Warszawa
 • PL

Déhora jest oficjalnie firmą posiadającą certyfikat ISO 27001. Nasz certyfikat ISO pokazuje, że spełniamy bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa informacji, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to wspaniała wiadomość nie tylko dla nas, ale również dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

report image

Bezpieczeństwo informacji w firmie Déhora

Ochrona danych naszych klientów od samego początku była najwyższym priorytetem we wszystkich naszych usługach.Od momentu założenia firmy Déhora, bardzo poważnie podchodziliśmy do dyskretnego i bezpiecznego przetwarzania informacji. Bezpieczeństwo i integralność informacji są dla nas najważniejsze w każdym aspekcie pracy. Niezależnie od tego, czy dotyczy to małego, czy dużego projektu doradczego, wdrożenia oprogramowania czy tymczasowego wsparcia planisty. Chociaż przyznanie nam oficjalnej certyfikacji nie jest dla nas zaskoczeniem, jesteśmy bardzo dumni, że możemy się nią chwalić.

Co oznacza ISO 27001?

Dzięki przyznanemu certyfikatowi ISO 27001 Déhora udowadnia, że ​​obejmuje wszystkie ryzyka związane z poufnością i dostępnością wrażliwych informacji.ISO 27001 to najszerzej uznawany standard bezpieczeństwa informacji na świecie. Norma ta określa ścisłe wymagania dotyczące ustanawiania, wdrażania, obsługi, audytu, przeglądu, utrzymywania i doskonalenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI). Norma opisuje zarówno wymagania implementacyjne, jak i dokumentację SZBI. ISO 27001 obejmuje niezależną ocenę poprzez dokładny audyt zewnętrzny. Audyt ten jest powtarzany co roku.

A co to oznacza dla naszych klientów?

Ten certyfikat dowodzi, że jako klient możesz w pełni powierzyć nam swoje dane.Aby właściwie chronić informacje o Twojej (i naszej) firmie, ustanowiliśmy surową politykę bezpieczeństwa informacji dla wszystkich naszych usług i produktów. Obejmuje to zasady, środki i procedury stosowane przez wszystkich w Déhora Consultancy Group. To osiągnięcie jest również dowodem na to, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić niezawodną i bezpieczną obsługę. Ponadto stale doskonalimy naszą politykę bezpieczeństwa informacji. Co roku sprawdzamy, czy robimy to prawidłowo.

Więcej na: https://dehora.pl/dehora-i-iso-27001/
 • Dehora Consultancy Group sp. z o.o.
 • ul. Dobra 54/41
 • 00-312 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Easter Brunch w Radisson Collection przy ul. Grzybowskiej 24, 9 kwietnia

 • 21.03.2023

Hotel Radisson Collection serdecznie zaprasza na Easter Brunch w dniu 9 kwietnia w godzinach 12:30 - 16:00.

Z z a m i ł o w a n i e m i p a s j ą na całym świecie

 • 20.03.2023

Razem opracowujemy i produkujemy trwałe rozwiązania do innowacyjnych procesów

Nowy obowiązek sprawozdawczy rad nadzorczych

 • 17.03.2023

W związku z wejściem w życie prawa holdingowego w październiku 2022 r. pojawił się nowy obowiązek sprawozdawczy Rad Nadzorczych w spółkach, związany z zamknięciem roku obrotowego 2022.

Najnowszy raport Mazars w Polsce – Inwestowanie w Europie Środkowo-Wschodniej: raport na temat zagranicznych fuzji i przejęć w 2022/2023

 • 15.03.2023

Mazars, międzynarodowa firma specjalizująca się w audycie, podatkach i doradztwie publikuje dziś nowy raport, opracowany we współpracy z Mergermarket, który wskazuje, że podmioty zawierające transakcje w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przystosowały się szybko do trudnego otoczenia, które wystąpiło w 2022 roku.