Legalintech.pl – nowa strona Rödl & Partner o tematyce prawno-technologicznej

 • 13.11.2019
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Rödl & Partner rozszerzył działalność o usługi prawno-technologiczne, z którymi dokładniej można zapoznać się za pośrednictwem nowej strony internetowej. Legalintech.pl koncentruje się na doradztwie technologicznym i cyberbezpieczeństwie.

Legalintech.pl nierozerwalnie wiąże się z usługami świadczonymi przez dział Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa w Rödl & Partner i przedstawia aktualne zagadnienia z pogranicza prawa i technologii. Nowoczesna, przejrzysta szata graficzna umożliwia funkcjonalne i intuicyjne poruszanie się po witrynie. Na stronie publikowane są artykuły zgodne z aktualnym stanem prawnym i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak również przydatne informacje dotyczące oferowanych przez firmę usług i organizowanych wydarzeń.  

Pomysł powstania
https://legalintech.pl/ zrodził się po tym, jak w ramach Rödl & Partner powołaliśmy zespół Nowych Technologii i Cyberbezpieczeństwa. Naturalnym kolejnym krokiem dla nas było stworzenie przestrzeni, w której możemy skupić się na szerokim komunikowaniu o działaniach prawno-technologicznych przy współpracy z partnerami zewnętrznymi (np. software housami). Dzięki nowej stronie mamy możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców i wyrazistego przedstawienia innowacyjnych usług - wyjaśnia Jarosław Kamiński, adwokat i Associate Partner w Rödl & Partner .
 

Rödl & Partner oferuje usługi z zakresu doradztwa prawno-technologicznego, przeprowadzania  audytów i testów bezpieczeństwa informacji i danych, weryfikacji poziomu bezpieczeństwa IT oraz wszelkich fizycznych form zabezpieczenia przedsiębiorstwa (budynków, pomieszczeń biurowych, serwerowni), a także sprawdzania zgodności praktyk z obowiązującymi przepisami.
 

Więcej informacji na https://legalintech.pl/.
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

ebook Praktyczne aspekty MDR (Raportowanie Schematów Podatkowych)

 • 06.12.2019

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym bezpłatnym eBookiem "Praktyczne aspekty MDR" przygotowanym przez specjalistów Instytutu Cen Transferowych.

Colian Logistic w Panattoni Park Wrocław IX

 • 03.12.2019

Colian Logistic, spółka należąca do grupy Colian Holding SA., lidera na rynku spożywczym przeniosła się do nowego magazynu w okolicach Wrocławia. Firma wynajęła 7 250 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Park Wrocław IX. W transakcji najmu doradzała firma AXI IMMO.

Amwin nagrodzony Platynową Statuetką Fair Play 2019!

 • 25.11.2019

Z wielką przyjemnością i satysfakcją Prezes Zarządu Marek Winter, podczas uroczystej Gali Przedsiębiorstwa Fair Play 2019, odebrał Certyfikat już po raz 10-ty! Amwin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako jedyna firma z branży w województwie wielkopolskim została także uhonorowana Platynową Statuetką!

Kuehne + Nagel rozszerza swoją europejską sieć drogową w Holandii i Belgii

 • 22.11.2019

Kuehne + Nagel ogłasza przejęcie wydzielonej części działalności transportowej i logistycznej firmy Rotra. Firma z siedzibą w Holandii zatrudnia ok. 800 pracowników i osiąga roczny przychód netto powyżej 100 mln EUR.