W Knight Frank powstał nowy Dział Doradztwa Strategicznego EMEA

 • 07.01.2019
 • Knight Frank Sp. z o.o.
 • ul. Mokotowska 49
 • 00-542 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Rolą nowego zespołu jest kompleksowe wsparcie właścicieli oraz najemców w zakresie efektywnego zarządzania przestrzenią biurową. Rekomendowane strategie eksperci poprzedzają wnikliwymi badaniami i analizami, korzystając z nowoczesnych narzędzi analitycznych.

report image
"W miarę jak polska gospodarka się rozwija, miejsce pracy staje się coraz bardziej istotnym czynnikiem różnicującym w strategii przyciągania i zatrzymywania pracowników w firmie. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą praktykę doradczą na polski rynek, aby wspierać naszych klientów w zakresie strategii dotyczących nieruchomości"– powiedział Neil McLocklin, Partner i Dyrektor Działu Doradztwa w Knight Frank, kierujący pracami Doradztwa Startegicznego EMEA.

“Potrzeba stworzenia naszego zespołu jest ściśle związania z zachodzącymi zmianami na rynku pracy. Problem ze znalezieniem i przede wszystkim zatrzymaniem niezbędnych specjalistów, sprawia, że firmy podejmując strategiczne decyzje biorą też pod uwagę satysfakcję pracowników. Lokalizacja biura, jego funkcjonalność i komfort, a także atrakcyjność otoczenia w ciągu ostatnich lat stały się istotne dla kandydatów podejmujących decyzję o nowym miejscu pracy. Komfort pracy i elastyczność, którą coraz bardziej cenią pracownicy, znacząco wpływają na efektywność i przyczynia się do sprawniejszego działania całej organizacji, a to przekłada się na wynik finansowy firmy” – dodała Marta Badura, Associate Director w Dziale Doradztwa Strategicznego EMEA, koordynująca prace polskiego zespołu.

Hasłem przewodnim Działu Doradztwa Strategicznego EMEA jest „współtworzenie”, które nawiązuje do istoty stałej współpracy z właścicielem lub najemcą. Zespół, w skład którego wchodzą międzynarodowi eksperci z doświadczeniem w różnych dziedzinach, przeprowadza pogłębione analizy, w efekcie których wypracowuje scenariusze  o najlepszym uzasadnieniu biznesowym.
„Najemcom, którym doradzamy w procesie wyboru i dopasowania biura do ich potrzeb staramy się zapewnić kompleksowe wsparcie. Dzięki współpracy z nowym zespołem możemy zaproponować klientom jeszcze szerszy pakiet usług, aby wybrane biuro lub to, w którym decydują się zostać na kolejny okres najmu, było zorganiowane w sposób w pełni dopasowany do potrzeb najemcy i jego pracowników.” – powiedział Karol Grejbus, Dyrektor Działu Reprezentancji Najemcy w Knight Frank.

Dział Doradztwa Strategicznego EMEA w głównej mierze skupia się na czterech obszarach.
1. Strategia środowiska pracy i proces zarządzania zmianą  
2. Activity & Customer Experience (ACE) i Space-as-a-Service (SaaS) 
3. Analiza finansowa
4. Strategia portfolio i lokalizacji


 • Knight Frank Sp. z o.o.
 • ul. Mokotowska 49
 • 00-542 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Wierzbowski Eversheds Sutherland ponownie doradcą GDDKiA

 • 21.03.2019

Kancelaria prawna Wierzbowski Eversheds Sutherland wygrała przetarg na obsługę prawną projektów drogowych realizowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Powiew „Przemysłowej Wiosny” 2019

 • 11.03.2019

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami to najważniejszy punkt na początku roku w kalendarzu firm z niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Edycja 2019 z pewnością nie zawiedzie zwiedzających.

Targi rolnicze AGROTECH mają 25 lat. Świętuj z nami!

 • 07.03.2019

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych i największe w Polsce targi, spośród wszystkich branż gospodarki – już te dwa fakty czynią z targów AGROTECH w Kielcach miejsce, które warto odwiedzić, jeśli jest się firmą z branży.

CHC partnerem Spotkania Klubu Kobiet Biznesu

 • 04.03.2019

Szanowni Państwo, miło nam poinformować iż CHC została Partnerem Spotkania Klubu Kobiet Biznesu