HORTI-TECH i FruitPRO razem dla sadownictwa i warzywnictwa w Targach Kielce

 • 05.12.2018
 • TARGI KIELCE S.A.
 • ul. Zakładowa 1
 • 25-672 Kielce
 • PL
Szczegóły

IV HORTI-TECH Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych oraz mkonferencja FruitPRO, odbędą się w Targach Kielce w dniach 13-14 lutego 2019 roku. Będzie to możliwość spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu, w komfortowych obiektach Targów Kielce – drugiego ośrodka kongresowo- wystawienniczego Europy Środkowo-Wschodniej.

IV HORTI-TECH Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych oraz mkonferencja FruitPRO, odbędą się w Targach Kielce w dniach 13-14 lutego 2019 roku. Będzie to możliwość spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu, w komfortowych obiektach Targów Kielce – drugiego ośrodka kongresowo- wystawienniczego Europy Środkowo-Wschodniej. Polskie ogrodnictwo odgrywa znaczącą rolę na rynkach światowych, zarówno pod względem wielkości i wysokiej jakości produkcji, jak i firm wdrażających innowacyjne technologie. Targi Kielce od 25 lat są liderem w organizacji międzynarodowych targów techniki rolniczej w Polsce. Zakres branżowy targów HORTI-TECH obejmuje między innymi: maszyny, sprzęt i akcesoria przydatne w produkcji sadowniczo-warzywniczej od A do Z, torfy i podłoża, szklarnie i tunele foliowe, instalacje nawadniające, środki ochrony roślin, nawozy i biostymulatory, materiał szkółkarski. Targi podejmują zagadnienia handlu owocami i warzywami, służą współpracy z międzynarodowymi organizacjami targowymi i branżowymi z zakresu sadownictwa i warzywnictwa. Podczas targów sadowniczo-warzywniczych w Kielcach można spotkać przedstawicieli wszystkich liczących się w Polsce grup producenckich i stowarzyszeń branżowych. Konferencja FruitPRO to najważniejsze w Polsce branżowe spotkanie producentów owoców, na której obecni są wykładowcy z całego świata, prezentujący najnowsze rozwiązania dla sadownictwa. W 2019 roku po raz pierwszy konferencja będzie towarzyszyła targom HORTI-TECH.


 • TARGI KIELCE S.A.
 • ul. Zakładowa 1
 • 25-672 Kielce
 • PL

Pozostałe notatki

Zostaliśmy Bankiem Roku wg magazynu "The Banker"

 • 23.01.2019

Magazyn "The Banker" nagrodził Santander Bank Polska tytułem "Bank of the Year in Poland" w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych. Jest to wyjątkowe wyróżnienie w branży finansowej, którym zostaliśmy wcześnie uhonorowani dwukrotnie - w 2010 i 2012 roku.

Bądź bezpieczny z T‑Mobile – Operator wprowadza nowe ubezpieczenia dla swoich klientów

 • 21.01.2019

Stare polskie przysłowie głosi, że „przezorny zawsze ubezpieczony”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo o swoje bezpieczeństwo warto zadbać z wyprzedzeniem. Dlatego T‑Mobile, w porozumieniu z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife, wprowadza dla swoich klientów nowe pakiety ubezpieczeń – Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia.

Zapoznaj się ze zmianami w normie ISO 50001 na BEZPŁATNYM webinarze

 • 07.01.2019

Grupa DEKRA zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone zmianom w normie ISO 50001:2018.

W Knight Frank powstał nowy Dział Doradztwa Strategicznego EMEA

 • 07.01.2019

Rolą nowego zespołu jest kompleksowe wsparcie właścicieli oraz najemców w zakresie efektywnego zarządzania przestrzenią biurową. Rekomendowane strategie eksperci poprzedzają wnikliwymi badaniami i analizami, korzystając z nowoczesnych narzędzi analitycznych.