HORTI-TECH i FruitPRO razem dla sadownictwa i warzywnictwa w Targach Kielce

 • 05.12.2018
 • TARGI KIELCE S.A.
 • ul. Zakładowa 1
 • 25-672 Kielce
 • PL
Szczegóły

IV HORTI-TECH Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych oraz mkonferencja FruitPRO, odbędą się w Targach Kielce w dniach 13-14 lutego 2019 roku. Będzie to możliwość spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu, w komfortowych obiektach Targów Kielce – drugiego ośrodka kongresowo- wystawienniczego Europy Środkowo-Wschodniej.

IV HORTI-TECH Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych oraz mkonferencja FruitPRO, odbędą się w Targach Kielce w dniach 13-14 lutego 2019 roku. Będzie to możliwość spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu, w komfortowych obiektach Targów Kielce – drugiego ośrodka kongresowo- wystawienniczego Europy Środkowo-Wschodniej. Polskie ogrodnictwo odgrywa znaczącą rolę na rynkach światowych, zarówno pod względem wielkości i wysokiej jakości produkcji, jak i firm wdrażających innowacyjne technologie. Targi Kielce od 25 lat są liderem w organizacji międzynarodowych targów techniki rolniczej w Polsce. Zakres branżowy targów HORTI-TECH obejmuje między innymi: maszyny, sprzęt i akcesoria przydatne w produkcji sadowniczo-warzywniczej od A do Z, torfy i podłoża, szklarnie i tunele foliowe, instalacje nawadniające, środki ochrony roślin, nawozy i biostymulatory, materiał szkółkarski. Targi podejmują zagadnienia handlu owocami i warzywami, służą współpracy z międzynarodowymi organizacjami targowymi i branżowymi z zakresu sadownictwa i warzywnictwa. Podczas targów sadowniczo-warzywniczych w Kielcach można spotkać przedstawicieli wszystkich liczących się w Polsce grup producenckich i stowarzyszeń branżowych. Konferencja FruitPRO to najważniejsze w Polsce branżowe spotkanie producentów owoców, na której obecni są wykładowcy z całego świata, prezentujący najnowsze rozwiązania dla sadownictwa. W 2019 roku po raz pierwszy konferencja będzie towarzyszyła targom HORTI-TECH.


 • TARGI KIELCE S.A.
 • ul. Zakładowa 1
 • 25-672 Kielce
 • PL

Pozostałe notatki

Konkurs Supply Chain Finance Awards 2018: Kuehne + Nagel wygrywa w kategorii Transport i Logistyka

 • 10.12.2018

Podczas corocznej ceremonii, która odbywa się w Amsterdamie, społeczność Supply Chain Finance nagrodziła oferowane przez Kuehne + Nagel rozwiązanie finansowe dla łańcuchów dostaw, jako najlepszy program w kategorii Transport i Logistyka.

Inwestycje w rozwój społeczny w Europie Środkowej i Wschodniej przyniosą korzyści całej europejskiej gospodarce

 • 05.12.2018

Jedynie 7 proc. środków przeznaczonych na inwestycje społeczne i tzw. „venture philanthrophy” na świecie trafia do krajów naszego regionu

KKCG Real Estate inwestuje w Polsce

 • 03.12.2018

KKCG Real Estate zakupił portfolio 5 projektów produkcyjnych o łącznej powierzchni 54 500 mkw. na terenie Polski. Wartość transakcji wyniosła ok. 41 mln euro. KKCG Real Estate jest częścią KKCG Group, która należy do czeskiego inwestora Karla Komarka. Dział Investment AXI IMMO doradzał kupującemu w transakcji.

Nowa Szkoła wynajmuje w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi

 • 03.12.2018

Firma Nowa Szkoła – lider polskiego rynku mebli oraz pomocy edukacyjnych i dydaktycznych wynajęła ponad 7 500 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. AXI IMMO doradzało klientowi w negocjacjach umowy najmu.