CFO Compass Controlling Connect Forum

 • 05.07.2024
 • PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Data, miejsce: 29.10.2024 r. | godz. 13:00 Radisson Collection Hotel Warszawa, ul. Grzybowska 24 Wydarzenie jest dedykowane dla CFO i kontrolerów finansowych. Wydarzenie jest w języku polskim i częściowo w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

report image
Szanowni Państwo,  

w imieniu firmy PwC Polska, chciałabym serdecznie zaprosić Panią/Pana do udziału w konferencji “CFO Compass Controlling Connect Forum”, która odbędzie się 29 października 2024 r. w godzinach 13:00-20:00, w Radisson Collection Hotel w Warszawie (ul. Grzybowska 24).
 

Celem konferencji “CFO Compass Controlling Connect Forum” jest przedstawienie obrazu współczesnej funkcji kontrolingu poprzez pokazanie, w jaki sposób odpowiednio zorganizowana struktura, wykorzystująca systemy Enterprise Performance Management (EPM), może przyczynić się do automatyzacji rutynowych procesów i umożliwić kontrolerom efektywniejsze wsparcie biznesu.
 

Podczas konferencji, wspólnie z partnerami technologicznymi, takimi jak OneStream, Jedox, Tagetik, Anaplan i LucaNet, przedstawimy demo rozwiązań w obszarach, które aktualnie najmocniej wymagają wsparcia zespołów kontrolingowych, np. cash flow, ale także pokażemy, jak zintegrowane platformy EPM pomagają szefom kontrolingu w pełnieniu roli partnera biznesowego, wykorzystując m.in. narzędzia ML i AI.
 

Proszę o potwierdzenie przybycia poprzez rejestrację przez
formularz online.
 

Wierzymy w to, że podczas konferencji stworzymy platformę debaty oraz wymiany doświadczeń między liderami finansowymi i zespołami kontrolingowymi. Nie zabraknie inspiracji od praktyków rynkowych, ekspertów z rynków zachodnich, a także najlepszych praktyk. 
 

Szczegółowa agenda znajduje się
na stronie wydarzenia.
 

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w całej konferencji, a także w wieczornym spotkaniu koktajlowym.  

Kontakt organizacyjny: Eliza Mróz, eliza.mroz@pwc.com, 519 507 489.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w języku polskim oraz częściowo w języku angielskim. Udział możliwy po otrzymaniu zaproszenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału zapraszamy CFOs oraz kontrolerów z organizacji z różnych branż, zainteresowanych lub mających doświadczenie w transformacji funkcji finansowych.
 • PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Kancelaria White & Case doradzała przy największej z dotychczasowych emisji obligacji BGK w USA o wartości nominalnej 3,5 mld USD

 • 18.07.2024

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Bankowi Gospodarstwa Krajowego (BGK), największemu po Skarbie Państwa emitentowi obligacji w Polsce, przy rekordowej emisji dwóch serii obligacji skierowanych na rynek amerykański o łącznej wartości 3,5 mld USD.

Kancelaria White & Case doradzała przy kolejnej emisji hipotecznych listów zastawnych PKO Banku Hipotecznego o wartości 500 mln PLN

 • 18.07.2024

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała PKO Bankowi Hipotecznemu S.A. w związku z emisją hipotecznych listów zastawnych o łącznej wartości nominalnej 500 mln PLN, terminie zapadalności przypadającym w dniu 4 lipca 2028 r. i zmiennym kuponie w wysokości WIBOR 3M + 0,55%.

Miastoprojekt Wrocław wspiera zarządzanie energią w zakładzie utylizacyjnym w Gdańsku

 • 11.07.2024

Rozbudowa systemu monitoringu i agregacji danych energetycznych oraz poprawa skuteczności zarządzania energią w Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku. W czerwcu Miastoprojekt Wrocław podpisał umowę z gdańskim zakładem przetwarzania odpadów komunalnych.

Webinarium: Definicja budowli na potrzeby PoN Dlaczego projektowane zmiany nie zachowują statusu quo?

 • 05.07.2024

15 lipca 2024 godz. 10:00 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny