CFO Compass Connect Forum

 • 05.07.2024
 • PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Data, miejsce: 17.09.2024 r. | godz. 14:00-21:00 Hotel Verte, ul. Podwale 3/5, Warszawa Wydarzenie jest dedykowane dla CFOs organizacji z różnych branż, zainteresowanych lub mających doświadczenie w transformacji funkcji finansowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

report image
Szanowni Państwo,  

w imieniu firmy PwC Polska, mam przyjemność zaprosić na trzecią edycję “CFO Compass Connect Forum” - wydarzenie, którego głównym celem jest zbudowanie platformy wymiany wiedzy i inspiracji dla polskich CFOs.
 

Konferencja odbędzie się we wtorek 17 września 2024 r. od godziny 14:00, w Hotelu VERTE w Warszawie, ul. Podwale 3/5. Spotykamy się na żywo. Spotkanie rozpoczniemy lunchem od g. 14:00, a zakończymy koktajlem networkingowym.
 

Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wypełnienie
formularza zgłoszeniowego.
 

Główną osią dyskusji będzie poszukiwanie sposobów na to jak kontrolować chaos. Podczas popołudniowego spotkania będziemy mówić o tym, jak ustalać priorytety, jak uniknąć niepotrzebnego zamieszania i jak wspierać się sztuczną inteligencją. Będziemy się inspirować sposobami na podnoszenie efektywności pracy, zobaczymy, jak może wyglądać miejsce pracy przyszłości, w jaki sposób będziemy zdobywać i wykorzystywać informacje i kiedy będziemy mogli ufać wiadomościom otrzymanym od GenAI. Porozmawiamy o znaczeniu motywacji i psychologii w biznesie, a zaproszeni goście i praktycy podpowiedzą jak współpracować i zarządzać dużymi projektami w firmie, aby uniknąć chaosu.
 

Zachęcam do zapoznania się z ramową agendą wydarzenia, a więcej informacji już wkrótce.
   

Kontakt organizacyjny: Eliza Mróz, eliza.mroz@pwc.com, 519 507 489.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w języku polskim. Udział możliwy po otrzymaniu zaproszenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału zapraszamy CFOs organizacji z różnych branż, zainteresowanych lub mających doświadczenie w transformacji funkcji finansowych.


 • PwC Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Kancelaria White & Case doradzała przy największej z dotychczasowych emisji obligacji BGK w USA o wartości nominalnej 3,5 mld USD

 • 18.07.2024

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Bankowi Gospodarstwa Krajowego (BGK), największemu po Skarbie Państwa emitentowi obligacji w Polsce, przy rekordowej emisji dwóch serii obligacji skierowanych na rynek amerykański o łącznej wartości 3,5 mld USD.

Kancelaria White & Case doradzała przy kolejnej emisji hipotecznych listów zastawnych PKO Banku Hipotecznego o wartości 500 mln PLN

 • 18.07.2024

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała PKO Bankowi Hipotecznemu S.A. w związku z emisją hipotecznych listów zastawnych o łącznej wartości nominalnej 500 mln PLN, terminie zapadalności przypadającym w dniu 4 lipca 2028 r. i zmiennym kuponie w wysokości WIBOR 3M + 0,55%.

Miastoprojekt Wrocław wspiera zarządzanie energią w zakładzie utylizacyjnym w Gdańsku

 • 11.07.2024

Rozbudowa systemu monitoringu i agregacji danych energetycznych oraz poprawa skuteczności zarządzania energią w Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku. W czerwcu Miastoprojekt Wrocław podpisał umowę z gdańskim zakładem przetwarzania odpadów komunalnych.

Webinarium: Definicja budowli na potrzeby PoN Dlaczego projektowane zmiany nie zachowują statusu quo?

 • 05.07.2024

15 lipca 2024 godz. 10:00 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny