Wyróżnienie dla Kancelarii Baker Tilly Legal Poland w rankingu The Legal 500 EMEA 2024

 • 03.04.2024
 • BAKER TILLY GAJDA LEGAL spółka komandytowa
 • ul. Młyńska 12
 • 61-730 Poznań
 • PL

Kancelaria Baker Tilly Legal Poland została wyróżniona przez prestiżowy ranking The Legal 500 EMEA 2024 jako jedna z czołowych kancelarii prawnych, potwierdzając tym samym swoją pozycję, doświadczenie i zaangażowanie.

Wyróżnienie w kategorii Commercial, Corporate and M&A jest docenieniem doświadczenia kancelarii w obszarze prawa handlowego, korporacyjnego oraz fuzji i przejęć na rynku polskim i międzynarodowym. To sukces, przede wszystkim zespołu Grzegorza Gajdy Partnera Zarządzającego, Sergiusza Kieliana, Partnera oraz Dominiki Mizielińskiej, Partnera, skutecznie wspierających nawet najbardziej skomplikowane projekty. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: Legal 500 Commercial, Corporate and M&A.  

Kolejny raz kompetencje kancelarii zostały docenione w kategorii Real Estate. Kluczowy wkład w uzyskanie tego wyróżnienia miała Katarzyna Koszel-Zawadka, Partner wraz z prowadzonym przez nią zespołem, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, skutecznie wspiera klientów w szerokim zakresie transakcji na rynku nieruchomości. Więcej informacji o naszym sukcesie w tej kategorii można znaleźć na stronie:
Legal 500 Real Estate 


Zespół kierowany przez Tomasza Hatylaka, Partnera został również doceniony w kategorii Private Client, a Tomasz i Dominika Mizielińska zostali wyróżnieni jako Leading Individual w tej kategorii. To wyraz kolejnego uznania pracy Tomasza i Dominiki. Wyróżnienie, które podkreśla skuteczne doradztwo prawne i podatkowe zapewniające efektywne wsparcie klientów w ochronie ich majątku oraz w innych kluczowych aspektach życia biznesowego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj:
Legal 500 Private Client. 

Więcej na: 
https://bakertilly.pl/legal/pl/trzy-razy-tak-sukces-baker-tilly-legal-poland-w-rankingu-legal-500/
 • BAKER TILLY GAJDA LEGAL spółka komandytowa
 • ul. Młyńska 12
 • 61-730 Poznań
 • PL

Pozostałe notatki

Inwestowanie w Polsce 2024: bezpłatny e-book o przepisach podatkowych i prawnych

 • 16.04.2024

Każdego roku getsix® opracowuje dla Państwa broszurę, która jest kompilacją aktualnych zagadnień podatkowych i prawnych. Poruszamy w niej najważniejsze zmiany i tematy, które kształtują Państwa bezpośrednie otoczenie biznesowe i mają realny wpływ na rozpoczęcie i prowadzenie działalności w Polsce. Korzystanie ze strategicznych z punktu widzenia przedsiębiorstwa informacji, systematyzuje i ułatwia przystępny format e-booka.

UNIQ LOGISTIC pozostaje w Kutnie

 • 15.04.2024

Firma UNIQ LOGISTIC, kompleksowy operator usług logistycznych, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w centrum logistycznym Kutno Logistics Centre. Najemca będzie nadal korzystał z blisko 2 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Projekt renegocjacji ze strony UNIQ LOGISTIC prowadził dyrektor operacyjny Jonasz Galicki, natomiast usługi doradcze dostarczyli Hubert Wojtera i Damian Kińczyk z AXI IMMO.

Badanie ogólnoeuropejskie: Jak Private Equity wpływa na wyniki swojego portfela w Europie Zachodniej i Europie Środkowo-Wschodniej?

 • 12.04.2024

MAZARS, międzynarodowa firma audytorska, podatkowa i doradcza, opublikowała badanie dotyczące funduszy private equity (PE) w Europie, koncentrując się na Europie Zachodniej oraz Środkowo-Wschodniej (CEE). Pozyskiwanie danych odbywało się metodą ilościową za pomocą kwestionariuszy online, oraz jakościową w formie wywiadów. W badaniu online uczestniczyło 141 funduszy PE, z czego 20 z regionu CEE, natomiast wywiady zostały przeprowadzone z 43 podmiotami z Europy, z czego 10 z regionu CEE.

Warszawskie hotele Polonia Palace, Metropol oraz MDM z certyfikatem Green Key

 • 12.04.2024

Trzy obiekty, należące do grupy Hotele Warszawskie „Syrena” (HWS), pozytywnie przeszły procedurę certyfikacji i mogą się pochwalić ekologicznym oznakowaniem Green Key