CyberDefender - usługa MDR/ SOC-aaS. Ochrona przed atakami cybernetycznymi 24/7. Zespół cyberanalityków pracujących na nowoczesnych narzędziach SOC, które reagują na zagrożenie w kilka sekund. Skupiamy się na eliminacji przyczółków ataków z cyberprzestrzeni, aby atak nie został w ogóle zaktywowany. Bowiem każdy zaktywowany atak to straty finansowe firmy, utrata reputacji na rynku oraz spadek zaufania klientów. Dla niektórych mniejszych firm onacza to nawet ich bankructwo.

  • Oferta wygasa z dniem:
  • 31.12.2025
Szczegóły oferty
Cyberbezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych wyzwań dla dzisiejszych firm. Coraz częściej słyszymy o atakach hakerskich, kradzieżach danych i innego rodzaju zagrożeniach cyfrowych. 

W odpowiedzi na te wyzwania, powstała usługa Managed Detection and Response (MDR) o nazwie Cyberdefender.
Cyberdefender to usługa SOC-aaS, która oferuje ciągły nadzór nad systemami informatycznymi firmy oraz reagowanie na zagrożenia w czasie rzeczywistym. Dzięki takiej usłudze, firmy są chronione przed kosztami spowodowanymi cyberatakami, a ich dane oraz reputacja pozostają bezpieczne.

Usługa Cyberdefender działa 24/7 i oferuje monitorowanie sieci, wykrywanie ataków, ich eliminację oraz raportowanie działań. Dzięki temu, klienci mogą mieć pewność, że ich systemy są chronione przez doświadczonych ekspertów.

Cyberdefender zapewnia również wsparcie w postaci analizy zagrożeń i rekomendacji dotyczących poprawy bezpieczeństwa. W ten sposób, klienci mogą działać skutecznie i zapobiegać zagrożeniom zanim stają się poważnym problemem.

W przypadku cyberataków, Cyberdefender natychmiast podejmuje działania, aby ograniczyć szkody i przywrócić normalną pracę systemów. Dzięki temu, firmy nie tracą czasu na walkę z atakiem, a mogą skupić się na swojej codziennej pracy.

Podsumowując, usługa Cyberdefender to kompleksowe rozwiązanie dla firm, które chcą skutecznie chronić się przed zagrożeniami cyfrowymi. Dzięki niej, klienci mogą mieć pewność, że ich systemy są bezpieczne, a ich biznes działa zgodnie z planem.

Zapraszam do kontaktu. Zapraszam na prezentację.

Marcin Wójcik
Director of Cybersecurity Business Development
marcin.wojcik@cyber360.pl
+48 693 307 600
  • Oferta wygasa z dniem: 31.12.2025
Firma wystawiająca ofertę
  • Cyber360 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • ul. J. Uphagena 27
  • PL, 80-237 Gdańsk
Szczegóły
Szczegóły

Formularz kontaktowy

W celu wysłania oferty cenowej / zapytania proszę wypełnić poniższy formularz, a następnie nacisnąć przycisk 'wyślij'.