White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k.

 • White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k.
 • al. Jana Pawła II 22
 • 00-133 Warszawa
 • PL
Opis działalności
White & Case to międzynarodowa kancelaria prawnicza, która obsługuje firmy, rządy i instytucje finansowe. Nasza długa historia jako firmy globalnej oznacza, że mamy wyjątkowe możliwości, aby pomóc naszym klientom rozwiązać najbardziej skomplikowane wyzwania prawne, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.
Notatki prasowe

Kancelaria White & Case doradzała przy sprzedaży akcji spółki XTB S.A.

 • 09.02.2024

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case działała jako wyłączny doradca transakcyjny w związku ze sprzedażą przez XX ZW Investment Group S.A. z siedzibą w Luksemburgu („Akcjonariusz”), większościowego akcjonariusza spółki XTB S.A. („Spółka”), części posiadanych przez Akcjonariusza akcji Spółki w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu (ang. accelerated book-building).

Czytaj więcej

Kancelaria White & Case doradzała Elemental Holding przy zawarciu strategicznego partnerstwa z Mitsubishi Corporation w zakresie recyklingu metali z grupy platynowców

 • 26.01.2024

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała na rzecz Elemental Holding SA w związku z zawarciem strategicznego partnerstwa z Mitsubishi Corporation dotyczącego recyklingu metali z grupy platynowców (PGM), obejmującego globalne operacje Elemental od zbiórki aż po rafinację i sprzedaż oczyszczonych metali.

Czytaj więcej

White & Case doradzała przy inwestycji EBOiR w Pelion S.A., największą polską firmę z sektora ochrony zdrowia

 • 03.01.2024

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała na rzecz Pelion S.A. („Spółka”), wiodącej polskiej firmy świadczącej usługi obejmujące wszystkie sektory rynku dystrybucji farmaceutycznej, skierowane do indywidualnych pacjentów, aptek, szpitali i producentów, w związku z transakcją polegającą na pozyskaniu dla Spółki nowego akcjonariusza mniejszościowego tj. Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR).

Czytaj więcej

Kancelaria White & Case doradzała mbankowi w związku z kolejną emisją obligacji Archicom S.A.

 • 02.01.2024

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case LLP doradzała na rzecz mBank S.A., organizatora oraz dealera emisji obligacji Archicom S.A. serii M8/2023 w ramach programu emisji obligacji do wysokości 350 mln PLN.

Czytaj więcej

White & Case doradzała przy pierwszej ofercie publicznej akcji Murapol S.A. na GPW w Warszawie

 • 18.12.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Menedżerom Oferty w związku pierwszą ofertą publiczną („IPO”) oraz dopuszczeniem i wprowadzeniem akcji spółki Murapol S.A. („Spółka”), jednego z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Jest to pierwsze IPO na warszawskiej giełdzie w tym roku.

Czytaj więcej
 • White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k.
 • al. Jana Pawła II 22
 • PL 00-133 Warszawa