TARGI KIELCE S.A.

  • TARGI KIELCE S.A.
  • ul. Zakładowa 1
  • 25-672 Kielce
  • PL
Opis działalności
Targi Kielce to drugi ośrodek targowo-wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma dysponuje 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie ponad 254 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 6 900 wystawców oraz 250 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej. Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo – Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na drugiej pozycji pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni. W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji. Kielecki ośrodek wystawienniczy specjalizuje się w organizacji imprez przemysłowych B2B. Biorą w nich udział zarówno Europejscy potentaci, jak i firmy rozpoczynające swoją działalność i szukające pierwszych kontrahentów.


Notatki prasowe

Jak efektywnie zarządzać markami własnymi?

  • 21.08.2019

V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE od 16 do 17 października 2019 w Targach Kielce! Konferencje, przegląd światowych trendów i znakomici goście – tak w telegraficznym skrócie wyglądać będzie V edycja FUTURE PRIVATE LABELS Poland & CEE jedynego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej w całości poświęconego markom własnym. Tegorocznej edycji towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze opakowanie roku. Październikowe wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych eventów branży.

Czytaj więcej

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2019 z Wystawą USA i Dniem Otwartym

  • 29.07.2019

Od 27 lat, we wrześniu, Targi Kielce stają się miejscem prezentacji największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. To kompleksowa prezentacja sprzętu wojskowego, biznesowe spotkania i umowy zawierane pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych kontynentów. Trzecia wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie, odbędzie się w dniach 3-6 września 2019 roku.

Czytaj więcej

KIELCE BIKE-EXPO 2019 – rowerowe święto w Targach Kielce

  • 05.07.2019

X Międzynarodowe Targi Rowerowe, które odbędą się od 19 do 21 września 2019 to wydarzenie, na które czeka cała branża rowerowa! Wystawa dedykowana jest wszystkim rowerzystom – zarówno tym profesjonalnym, jak i amatorom. W tym roku podczas wydarzenia będzie można zobaczyć mnóstwo rynkowych nowości, ale też wziąć udział branżowych szkoleniach i spróbować swoich sił w Maratonie Bike Atelier.

Czytaj więcej
  • TARGI KIELCE S.A.
  • ul. Zakładowa 1
  • PL 25-672 Kielce