Axi Immo Group Sp. z o.o.

  • Axi Immo Group Sp. z o.o.
  • ul. Twarda 18
  • 00-105 Warszawa
  • PL
Opis działalności
AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Zespół AXI IMMO Group tworzy interdyscyplinarne grono specjalistów. W zależności od potrzeb Klienta, budujemy dedykowane zespoły i sięgamy po ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin, w tym m.in. najmu, wyceny, budownictwa, project i facility managementu, prowadzenia projektów inwestycyjnych, prawa, finansów oraz badań rynku. Realizujemy projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w kraju i za granicą. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Należymy do międzynarodowych organizacji zrzeszających najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych. W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group należy do zrzeszenia Gerald EVE International, nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR i RICS.

Klienci AXI IMMO Group mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Notatki prasowe

Luka podażowa i co dalej? Polski rynek powierzchni biurowych w obliczu zmian?

  • 07.11.2022

W okresie od stycznia do września 2022 r. deweloperzy dostarczyli 560 100 mkw., które powiększyły całkowite zasoby rynku biurowego w Polsce do ponad 12,7 mln mkw. Na koniec III kw. 2022 r. w sektorze wynajęto ponad milion mkw. Niemniej przed rynkiem biurowym pozostaje wiele wyzwań związanych m.in. z rosnącymi kosztami za energię czy spodziewaną luką podażową oraz wzrostami stawek czynszów. AXI IMMO prezentuje dane podsumowujące III kw. 2022 r. na polskim rynku biurowym.

Czytaj więcej

WEG z nowym magazynem w Polsce

  • 02.11.2022

Międzynarodowy producent wynajął powierzchnię w Panattoni Park Kraków West. WEG, jeden z największych na świecie producentów silników elektrycznych i komponentów, rozszerza liczbę oddziałów w Europie. Firma zdecydowała, że nowe biuro i magazyn będą zlokalizowane w Panattoni Park Kraków West. Najemcę, który zajmie blisko 2 200 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej reprezentowała firma AXI IMMO.

Czytaj więcej
  • Axi Immo Group Sp. z o.o.
  • ul. Twarda 18
  • PL 00-105 Warszawa