Axi Immo Group Sp. z o.o.

 • Axi Immo Group Sp. z o.o.
 • ul. Twarda 18
 • 00-105 Warszawa
 • PL
Opis działalności
AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Zespół AXI IMMO Group tworzy interdyscyplinarne grono specjalistów. W zależności od potrzeb Klienta, budujemy dedykowane zespoły i sięgamy po ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin, w tym m.in. najmu, wyceny, budownictwa, project i facility managementu, prowadzenia projektów inwestycyjnych, prawa, finansów oraz badań rynku. Realizujemy projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w kraju i za granicą. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Należymy do międzynarodowych organizacji zrzeszających najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych. W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group należy do zrzeszenia Gerald EVE International, nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR i RICS.

Klienci AXI IMMO Group mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Notatki prasowe

AXI IMMO zostaje na dłużej w Spektrum Tower w Warszawie i powiększa biuro w Katowicach

 • 20.07.2021

Firma AXI IMMO postanowiła przedłużyć dwie umowy najmu w swoich dotychczasowych lokalizacjach w Warszawie i Katowicach. Powierzchnia w budynku Spektrum Tower w stolicy nie uległa zmianie, z kolei śląski oddział firmy mieszczący się w Muchowiec Active Park został powiększony o dodatkową powierzchnię. Obie lokalizacje zostały również dostosowane do najnowszych standardów zapewniających bezpieczeństwo i nowe modele pracy.

Czytaj więcej

Cyprys Sp. z o.o. z nowym zakładem produkcyjnym na wschód od Krakowa

 • 15.07.2021

Producent i dostawca gotowych systemów meblowych, firma Cyprys Sp. z o.o. zdecydowała się na wynajęcie 5 600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnej inwestycji po wschodniej stronie Krakowa. Firma AXI IMMO odpowiadała za kompleksowe usługi doradcze, w tym reprezentowanie Klienta w negocjacjach.

Czytaj więcej

Styler wprowadzi się do 7R Park Kraków

 • 13.07.2021

Krakowska firma Styler, jeden z europejskich liderów w produkcji dekoracji ściennych wkrótce powiększy swoje zasoby o 2 900 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym 7R Park Kraków. Nowa lokalizacja będzie służyła jako magazyn wyrobów gotowych, a także centrum dystrybucyjne przygotowujące wysyłki do kluczowych klientów w Polsce i 40 krajach świata. Kompleksową obsługą najemcy zajęła się firma AXI IMMO.

Czytaj więcej

Potencjalne kierunki rozwoju krakowskiego rynku magazynowego

 • 05.07.2021

Marta Nowik, AXI IMMO: Północ, południe, wschód, a może jednak zachód, który z tych kierunków wydaje się najkorzystniejszy dla rozwoju rynku nieruchomości magazynowych w Krakowie? Obecnie Kraków jest jednym z mniejszych rynków logistycznych w Polsce, który charakteryzuje się niską dostępnością terenów inwestycyjnych ze względu na ukształtowanie powierzchni i rozdrobnioną strukturę właścicielską. Z tego względu to rynek z relatywnie wysokimi stawkami czynszów i ograniczoną dostępnością.

Czytaj więcej

Nowa podwarszawska lokalizacja Grupy Stalman

 • 30.06.2021

Grupa Stalman, dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego zdecydowała się na wynajęcie ponad 2 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnej inwestycji zlokalizowanej w Ożarowie Mazowieckim. Kompleksową obsługą najemcy zajęła się firma AXI IMMO.

Czytaj więcej

Jak centra danych konsumują energię?

 • 22.06.2021

Postęp cywilizacyjny zwiększa zapotrzebowanie na energię elektryczną. W XIX w. konsumpcję energii rozpoczęliśmy od węgla, w kolejnym XX wieku paliwem była ropa, natomiast dziś, u progu XXI w. to dane i ponadstandardowe zużycie energii elektrycznej określają następną rewolucję przemysłową. Janusz Gutowski, CEO AXI IMMO Services, AXI IMMO Group przybliża najważniejsze kwestie związane z zapotrzebowaniem sektora centrów danych na energię oraz możliwych alternatywnych źródeł jej pozyskania.

Czytaj więcej

2800 mkw. powierzchni magazynowej dla Kontri Sp. z o.o. pod Białymstokiem

 • 15.06.2021

Kontri Sp. z o.o. firma z branży e-commerce prowadząca wielokanałową sprzedaż w Polsce i zagranicą zdecydowała się wynająć 2800 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnym centrum dystrybucyjnym należącym do holenderskiego inwestora Duif Real Estate sp. z o.o. Firma AXI IMMO odpowiadała za kompleksową obsługę najemcy w tym przygotowanie analizy rynku Polski Wschodniej oraz negocjacjami z wynajmującym.

Czytaj więcej

Firma Mecalit rozwija działalność w Łodzi

 • 27.05.2021

Firma Mecalit, producent wysokiej jakości elementów technicznych oraz komponentów z tworzyw sztucznych zdecydował się na podpisanie umowy najmu 10 500 mkw. powierzchni magazynowej w Central European Logistics Hub, inwestycji należącej do firmy Panattoni Europe. Za kompleksową obsługę najemcy odpowiadała firma AXI IMMO.

Czytaj więcej

Hurtownia mebli Fernity przenosi się do Warsaw East Distribution Center

 • 26.05.2021

Hurtownia designerskich mebli Fernity zdecydowała się na wynajęcie ponad 2700 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Warsaw East Distribution Center. Firma AXI IMMO prowadziła negocjacje w imieniu najemcy.

Czytaj więcej

Agio Milano z nowym centralnym magazynem w Ożarowie Mazowieckim

 • 17.05.2021

Producent damskiej bielizny Agio Milano zdecydował się na wynajęcie 800 mkw. powierzchni magazynowej w prywatnej inwestycji położonej w okolicach Ożarowa Mazowieckiego. Firma AXI IMMO odpowiadała za prowadzenie negocjacji w imieniu najemcy.

Czytaj więcej
 • Axi Immo Group Sp. z o.o.
 • ul. Twarda 18
 • PL 00-105 Warszawa