Axi Immo Group Sp. z o.o.

 • Axi Immo Group Sp. z o.o.
 • ul. Twarda 18
 • 00-105 Warszawa
 • PL
Opis działalności
AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Zespół AXI IMMO Group tworzy interdyscyplinarne grono specjalistów. W zależności od potrzeb Klienta, budujemy dedykowane zespoły i sięgamy po ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin, w tym m.in. najmu, wyceny, budownictwa, project i facility managementu, prowadzenia projektów inwestycyjnych, prawa, finansów oraz badań rynku. Realizujemy projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w kraju i za granicą. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Należymy do międzynarodowych organizacji zrzeszających najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych. W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group należy do zrzeszenia Gerald EVE International, nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR i RICS.

Klienci AXI IMMO Group mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Notatki prasowe

TECH LIGHT z nową lokalizacją pod Warszawą

 • 15.10.2021

Firma TECH LIGHT, producent i projektant profili oświetleniowych LED, zdecydowała się na relokację do parku magazynowego Panattoni A2 Warsaw East Park położonego tuż przy węźle „Stary Konik” niedaleko Warszawy. Najemca wprowadził się na 1200 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej już w sierpniu. Kompleksową usługę doradczą firmie TECH LIGHT zapewniła firma AXI IMMO.

Czytaj więcej

Magazynowy boom w Europie trwa. Polska przyciąga atrakcyjnymi cenami.

 • 07.09.2021

Firma AXI IMMO wraz ze swoimi partnerami międzynarodowymi zrzeszonymi w organizacji Gerald Eve prezentują średnie stawki czynszów w 80 lokalizacjach przemysłowo-logistycznych w 20 krajach europejskich oraz stopy kapitalizacji na tych rynkach. Ponadto raport zawiera ceny gruntów pod inwestycje magazynowe w 53 głównych ośrodkach przemysłowych. Polska pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych cenowo rynków w Europie.

Czytaj więcej

DW Domel z nowym centrum dystrybucyjnym w Łodzi

 • 31.08.2021

DW Domel, dystrybutor drzwi, okien i bram garażowych zdecydował się na rozwój działalności operacyjnej w Polsce. Nowe centrum dystrybucyjne z hurtownią o powierzchni 1 400 mkw. zostanie zlokalizowane w Polsce Centralnej, w prywatnej inwestycji na północy Łodzi. Kompleksową obsługą najemcy, a także analizą potencjalnych lokalizacji zajęli się eksperci firmy doradczej AXI IMMO.

Czytaj więcej

Nowe centrum dystrybucyjne RTL Polska w Prologis Park Chorzów

 • 20.08.2021

RTL Polska Sp. z o.o. firma logistyczna specjalizująca się w obsłudze klientów z branży odzieżowej zdecydowała się wynająć blisko 1400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Prologis Park Chorzów. To kolejna transakcja najemcy, w której doradzało AXI IMMO.

Czytaj więcej

Duża aktywność deweloperów skutkuje rekordowym poziomem powierzchni w budowie

 • 09.08.2021

Polski rynek powierzchni magazynowych w I poł. 2021 r. stymulował silny popyt na poziomie 3,3 mln mkw., przy czym najwięcej transakcji zawarli najemcy e-commerce i operatorzy logistyczni. Po stronie podażowej w pół roku dostarczono ponad 1,1 mkw. nowej powierzchni świadczy o solidnych fundamentach sektora. Ilość powierzchni w budowie jest rekordowa, deweloperzy realizują inwestycje o łącznej powierzchni 3,4 mln mkw. AXI IMMO prezentuje raport Polski Rynek Powierzchni Magazynowych w I poł. 2021r.

Czytaj więcej

Auto Land Polska wprowadza się do Ideal Idea City Park Wrocław

 • 04.08.2021

Auto Land Polska S.A., firma specjalizująca się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do aut osobowych i dostawczych podpisała umowę najmu na ponad 660 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w Ideal Idea City Park Wrocław. Transakcja pozwoliła na zakończenie komercjalizacji pierwszej, z dwóch hal, fazy I w inwestycji Ideal Idea City Park Wrocław zlokalizowanej przy porcie lotniczym Wrocławia. Firma AXI IMMO odpowiadała za kompleksowe usługi doradcze i reprezentowanie najemcy.

Czytaj więcej

AXI IMMO i 108 AGENCY wprowadzają Global Reach Logistics do Polski

 • 03.08.2021

Global Reach Logistics (GRL), zewnętrzny dostawca usług logistycznych (3PL), wynajął 11 680 mkw. powierzchni magazynowej w centrum dystrybucyjnym Prologis Park Poznań. Transakcja ta to kooperacja firm AXI IMMO oraz czeskiej firmy doradczej 108 AGENCY w ramach organizacji IRELS, skupiającej międzynarodowych specjalistów w sektorze nieruchomości logistycznych. Zaangażowanie obu podmiotów pozwoliło dotychczas na reprezentowanie interesów klienta zarówno na polskim, jak i czeskim rynku magazynowym.

Czytaj więcej
 • Axi Immo Group Sp. z o.o.
 • ul. Twarda 18
 • PL 00-105 Warszawa