Axi Immo Group Sp. z o.o.

  • Axi Immo Group Sp. z o.o.
  • ul. Twarda 18
  • 00-105 Warszawa
  • PL
Opis działalności
AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Zespół AXI IMMO Group tworzy interdyscyplinarne grono specjalistów. W zależności od potrzeb Klienta, budujemy dedykowane zespoły i sięgamy po ekspertów legitymujących się wieloletnim doświadczeniem z różnych dziedzin, w tym m.in. najmu, wyceny, budownictwa, project i facility managementu, prowadzenia projektów inwestycyjnych, prawa, finansów oraz badań rynku. Realizujemy projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w kraju i za granicą. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Należymy do międzynarodowych organizacji zrzeszających najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych. W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group należy do zrzeszenia Gerald EVE International, nasi pracownicy są członkami stowarzyszenia SIOR i RICS.

Klienci AXI IMMO Group mają do dyspozycji kompleksowy wachlarz usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych.

Notatki prasowe

7 faktów na temat kondycji rynku magazynowego w Polsce w 2021 r.

  • 22.03.2022

AXI IMMO zachęca do zapoznania się z najnowszą publikacją „Raport: Polski Rynek Magazynowy w 2021 r.” W 2021 r. rynek magazynowy w Polsce zanotował kolejne imponujące wyniki w swojej historii. Wśród siedmiu najistotniejszych faktów znalazły się rekordowy wolumen transakcji inwestycyjnych, popyt i powierzchnia pozostająca w budowie. Całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni magazynowej na koniec grudnia 2021 r. wynosiły ponad 25 mln mkw., przy czym współczynnik pustostanów wskazał jedynie 3,72%.

Czytaj więcej

TXM wprowadza się do Exeter Park Sosnowiec

  • 17.03.2022

Firma TXM, właściciel sieci dyskontów odzieżowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, przenosi swoje biuro oraz magazyn centralny do parku logistycznego Exeter Parku w Sosnowcu. Najemca zajmie powierzchnię ponad 4 000 mkw. i niebawem rozpocznie działalność operacyjną w nowej siedzibie. Spółkę TXM w procesie negocjacji i wyboru nowej lokalizacji wspierała firma AXI IMMO.

Czytaj więcej
  • Axi Immo Group Sp. z o.o.
  • ul. Twarda 18
  • PL 00-105 Warszawa