domeba distribution GmbH wciąż się rozwija: Wchodzi na rynek polski wraz z udziałem na targach BHP w Katowicach.

  • 14.03.2023
  • CONNEGA Grzegorz Garncarczyk
  • ul. Szczęśliwa 32a lok. 2
  • 53-418 Wrocław
  • PL

W dniach 8 i 9 marca w Katowicach firma domeba zaprezentowała odwiedzającym Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP swoje rozwiązanie oprogramowania iManSys. Skoncentrowano się na zastosowaniach cyfrowych dla bezpieczeństwa i higieny pracy. Domeba na targach otrzymała również nagrodę w kategorii „Software as a Service”. Wizyta w BHP była jednocześnie pierwszym pojawieniem się nowych polskich pracowników.

report image
W ciągu dwóch dni targów BHP w Katowicach zaprezentowano m.in. cyfrowe rozwiązania do zarządzania instruktażem i incydentami. 

Najważniejszym wydarzeniem dla odwiedzających była wersja aplikacji oprogramowania iManSys. 

Matthias Domes , dyrektor zarządzający firmy domeba, wyjaśnia: „Nie odwiedzaliśmy targi w Polsce tylko  ze względu na bliskość  geograficzną. Zapotrzebowanie na rozwiązania programowe z zakresu bezpieczeństwa pracy jest tutaj ogromne, dlatego Polska jest wyraźnie jednym z naszych strategicznych rynków docelowych pod względem internacjonalizacji.”

Firma położyła pod to podwaliny w ostatnich latach. Początkiem było założenie w styczniu 2022 roku spółki zależnej domeba Schweiz GmbH . W tym samym roku w Danii zatrudniono pierwszego pracownika. W styczniu 2023 roku domeba mogła powitać pierwszych współpracowników w Polsce.

domeba została założona 15 stycznia 1998 roku przez Dipl.-Ing. 
Matthias Domes i jest jednym z wiodących dostawców oprogramowania do zarządzania zgodnością w Niemczech. W zakładzie w Chemnitz rodzinnej firmy zarządzanej przez właścicieli pracuje obecnie około 90 członków zespołu. 
Więcej informacji na temat Domeby można znaleźć na stronie www.domeba.pl 
  • CONNEGA Grzegorz Garncarczyk
  • ul. Szczęśliwa 32a lok. 2
  • 53-418 Wrocław
  • PL

Pozostałe notatki

Easter Brunch w Radisson Collection przy ul. Grzybowskiej 24, 9 kwietnia

  • 21.03.2023

Hotel Radisson Collection serdecznie zaprasza na Easter Brunch w dniu 9 kwietnia w godzinach 12:30 - 16:00.

Z z a m i ł o w a n i e m i p a s j ą na całym świecie

  • 20.03.2023

Razem opracowujemy i produkujemy trwałe rozwiązania do innowacyjnych procesów

Nowy obowiązek sprawozdawczy rad nadzorczych

  • 17.03.2023

W związku z wejściem w życie prawa holdingowego w październiku 2022 r. pojawił się nowy obowiązek sprawozdawczy Rad Nadzorczych w spółkach, związany z zamknięciem roku obrotowego 2022.

Najnowszy raport Mazars w Polsce – Inwestowanie w Europie Środkowo-Wschodniej: raport na temat zagranicznych fuzji i przejęć w 2022/2023

  • 15.03.2023

Mazars, międzynarodowa firma specjalizująca się w audycie, podatkach i doradztwie publikuje dziś nowy raport, opracowany we współpracy z Mergermarket, który wskazuje, że podmioty zawierające transakcje w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przystosowały się szybko do trudnego otoczenia, które wystąpiło w 2022 roku.