Łukasz Wieczorek na konferencji poświęconej branży IT

 • 25.11.2022
 • KWKR Konieczny, Wierzbicki i Partnerzy SKA
 • ul. Kącik 4
 • 30-549 Kraków
 • PL

Gorąco zachęcamy do udziału w tegorocznej konferencji pt. "Umowy IT - aspekty prawne i praktyczne" - organizowanej przez Puls Biznesu. Jednym z prelegentów będzie Equity Partner i zwierzchnik działu TMT w naszej kancelarii - Łukasz Wieczorek. Czego możemy się spodziewać?

report image
W dniach 1-2 grudnia 2022 w warszawskim Focus Hotel Premium odbędzie się konferencja przeznaczona prawnym aspektom umów w branży IT.  Z myślą o kim jest organizowana? Przede wszystkim o szerokiej kadrze menadżerskiej średniego i wyższego szczebla, praktykami związanymi z wdrożeniem systemów IT do swoich firm czy osoby związane z negocjacjami w obszarze systemów informatycznych.  Tematyka, która będzie poruszana podczas wystąpień to między innymi:

Ochrona danych osobowych w projektach IT oraz w związku ze świadczeniem usług serwisowych
Jak zmigrować do chmury zgodnie z prawem? - na co warto zwrócić uwagę prowadząc wdrożenie z migracją do chmury obliczeniowej
Jakie skutki niesie wyjście z umowy na wdrożenie systemu IT?

Podczas swojego wystąpienia (2 grudnia o godz. 13:40)  Łukasz Wieczorek skupi się natomiast na kwestii IT w obrocie międzynarodowym.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rezerwacji znajdziecie Państwo tutaj
 • KWKR Konieczny, Wierzbicki i Partnerzy SKA
 • ul. Kącik 4
 • 30-549 Kraków
 • PL

Pozostałe notatki

Kucera Logistics Group wybiera Panattoni Park Pruszków V

 • 06.02.2023

Spółka Kucera Logistics Group Sp. z o.o Sp. K. zdecydowała się na otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego w Panattoni Park Pruszków V. W nowej lokalizacji najemca zajmie prawie 3300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. W transakcji firmę Kucera Logistics Group reprezentowało AXI IMMO.

Mixed-use dobrze zaprojektowany – na co zwrócić uwagę w procesie planowania?

 • 06.02.2023

Ponad 70% istniejących oraz budowanych kompleksów wielofunkcyjnych łączy w sobie rewitalizację zabytkowej tkanki z nową zabudową - wynika z raportu Colliers “Mixed-use. Jak go zrozumieć?”. Oznacza to, że inwestorzy często uzupełniają stare budynki o dodatkowe funkcje, przywracając je do życia, a to w znacznym stopniu wpływa na tożsamość nowo powstałego miejsca. Kto inwestuje w tego typu projekty i z jakimi wyzwaniami mierzą się deweloperzy, tworząc wielofunkcyjne nieruchomości?

Kancelaria White & Case doradzała bankom przy pierwszej emisji obligacji MREL przeprowadzonej przez PKO Bank Polski o wartości 750 mln euro

 • 03.02.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Banco Santander, S.A., Erste Group Bank AG, Société Générale i PKO Bank Polski S.A., działającym jako banki współprowadzące księgę popytu, oraz UniCredit Bank AG, działającemu jako globalny koordynator, w związku z pierwszą emisją uprzywilejowanych obligacji MREL (3NC2) zapadalnych w 2026 r. o łącznej wartości 750 mln euro przeprowadzoną przez PKO Bank Polski S.A.

White & Case doradzała TF Silesia przy podpisaniu z CPK przedwstępnej umowy sprzedaży akcji Torpolu

 • 03.02.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Towarzystwu Finansowemu Silesia (TF Silesia) w związku z zawarciem ze spółką Centralny Port Komunikacyjny (CPK) przedwstępnej umowy sprzedaży pakietu (38%) posiadanych przez TF Silesia akcji w notowanej na GPW w Warszawie spółce Torpol, wykonawcy infrastruktury kolejowej.