Mamy prestiżowe, podwójne wyróżnienie w Rankingu prawniczym „Rzeczpospolitej”!

 • 23.06.2022
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL
Szczegóły

21 czerwca otrzymaliśmy dwa wyjątkowe wyróżnienia na Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022. Docenieni zostaliśmy za wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce oraz innowacyjne rozwiązania.

report image
Niewiele jest branż o dużej stabilności rynkowej. Firmy pojawiają się i znikają, zmieniają specjalności, tożsamość, są wchłaniane przez inne lub po prostu upadają – powiedział Tomasz Piechota, zastępca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej. – Na rynku usług prawnych jest inaczej. Nasze rankingi wskazują bezdyskusyjnie, że branża prawnicza ma bardzo mocne, stabilne fundamenty, a najwięksi gracze nie zmieniają się od lat.  

Rödl & Partner idealnie wpisuje się w ten trend. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od lat (w tym roku będziemy obchodzić jubileusz 30lecia), co zostało docenione w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022. Podczas uroczystej gali zostaliśmy uhonorowani Wyróżnieniem za „Wkład
w budowę rynku prawniczego w Polsce”. 
 

To nie jedyny laur zdobyty przez nas w Rankingu „Rzeczpospolitej”. Otrzymaliśmy również wyróżnienie w kategorii „Innowacyjne rozwiązania” za dwa projekty: Ekobiuro (projekt ekologiczny) oraz wdrożenie usługi EAP24 (program wsparcia psychologicznego).  

Do rankingu „Rzeczpospolitej” zgłoszono rekordową liczbę 321 kancelarii prawnych. Zostać wyróżnionym w tak zacnym gronie to ogromny zaszczyt. Dlatego z dumną informujemy że zajęliśmy 30 miejsce wg. liczby radców prawnych i adwokatów (Kancelarie według liczby adwokatów i radców prawnych 2022) oraz 21 wg. liczby prawników (Kancelarie według liczby prawników 2022).
Z ogromną przyjemnością możemy też ogłosić, że wśród osób rekomendowanych w kategorii „Cyberbezpieczeństwo” znalazł się nasz kolega – radca prawny, Paweł Foltman.  

Wiemy że w prowadzeniu biznesu potrzebny jest nieustanny rozwój, stabilność i stawianie na innowacyjne rozwiązania. Nasze standardy to skuteczne doradztwo, digitalizacja procesów i bezpieczeństwo danych. Wyniki rankingu potwierdzają, że skutecznie dążymy do wysokiej jakości świadczonych usług prawnych i zorientowanie na potrzeby innych.
.
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Aktualności KWKR doradzało Matexi przy nowej transakcji zakupu nieruchomości 27.06.2022 KWKR doradzało Matexi przy nowej transakcji zakupu nieruchomości

 • 27.06.2022

Specjaliści KWKR kompleksowo doradzali Matexi sp. z o.o. przy zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży nieruchomości, w wyniku której nasz stały Klient zyskał możliwość zakupu nieruchomości położonej w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa.

White & Case doradzała bankom przy emisji akcji spółki ENEA S.A. o wartości 750 mln zł

 • 23.06.2022

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case doradzała Pekao Investment Banking, który pełnił rolę globalnego koordynatora oferty oraz współprowadzącego księgę popytu, oraz Bankowi Polska Kasa Opieki S.A. – Biuro Maklerskie Pekao, pełniącemu rolę współprowadzącego księgę popytu oraz agenta rozliczeniowego, w związku z emisją przez spółkę ENEA S.A. akcji serii D o wartości 750 milionów zł.

Kancelaria White & Case doradzała na rzecz Grupy Pracuj w związku z przejęciem niemieckiej spółki softgarden e-recruiting

 • 23.06.2022

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case doradzała spółce Grupa Pracuj S.A. przy nabyciu niemieckiej spółki softgarden e-recruiting GmbH za kwotę ok. 118 milionów EUR. Finalizacja transakcji przewidywana jest do końca czerwca 2022 roku.

Cyfrowi giganci muszą poczekać – brak decyzji w sprawie minimalnej stawki podatkowej

 • 20.06.2022

Brak decyzji w sprawie minimalnej, globalnej stawki podatkowej dla międzynarodowych korporacji wstrzymała wypowiedź węgierskiego ministra ds. finansów Mihaly Varga.