IF Design Awards 2022: Admind zdobywcą 3 nagród

 • 04.05.2022
 • Admind Agency Sp. z o.o. Sp. k.
 • ul. Dworska 1
 • 30-314 Kraków
 • PL

Ten rok zaczął się znakomicie dla Admind. Najpierw największa polska agencja brandingowa otrzymała aż pięć statuetek Creativity International Awards, a teraz do gabloty z nagrodami dołożyła trzy kolejne. Tym razem od jury konkursu IF Design Award, składającej się z 75 znanych ekspertów w dziedzinie designu z całego świata. Sukces jest tym bardziej okazały, że nasze projekty znacząco przekroczyły minimum 270 punktów potrzebnych do otrzymania nagrody, zyskując kolejno: 350, 330 i 325 punktów.

report image

Identyfikacja wizualna Creative Labs  

Naszym głównym zadaniem w tym projekcie było uchwycenie istoty firmy Creative Labs i stworzenie tożsamości marki, która odzwierciedlałaby jej charakter i innowacyjne podejście.  
Aby zakomunikować otwartość Creative Labs na nowe pomysły i technologie, zaprojektowaliśmy otwarty sygnet, złożony ze ściętych liter "C" i "L". Symbol ten jest zbudowany w stylu przypominającym blok, co sugeruje budowanie relacji i otwarte podejście do zmian, które są podstawą innowacji. 
Istotę projektu, a zarazem punkt wyjścia dla jego rozwoju stanowiły trzy najważniejsze filary wizerunku marki, czyli logo, kolory i figury geometryczne.  Natomiast kształty blokowe mają reprezentować trzy kluczowe wartości firmy: otwartość, innowacyjność i rozwój. Nowy język marki ma być jednocześnie energiczny i przemyślany, a także inspirujący w sposób subtelny i innowacyjny. 
Na naszej stronie możesz przeczytać całe case study Creative Labs. 

Branding staje się zwinny z Admind 

W Admind od dawna korzystamy z metodologii Agile, którą dostosowaliśmy do specyfiki pracy w branży kreatywnej. Chcieliśmy pokazać światu to pionierskie podejście, jednocześnie podkreślając ducha pozytywnej pracy zespołowej w kreatywnym środowisku. Naszym celem było również zainspirowanie zespołów na całym świecie do lepszej i bardziej efektywnej współpracy. Dlatego stworzyliśmy ciepłą i dynamiczną animację, w której pokazujemy, jak branding staje się zwinny z Admind

#NewIntimacyHour 

#NewIntimacyHour to seria wydarzeń online, które zorganizowaliśmy w ramach Dutch Design Week 2020. Do ich stworzenia zainspirowała nas rola maski w nowej rzeczywistości (event miał miejsce podczas pandemii). W trakcie godzinnych spotkań online uczestnicy nakładali na swoje twarze filtry rzeczywistości rozszerzonej stworzone przez Admind, by odzwierciedlić nastrój każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu. Starannie przygotowane maski pomagały uczestnikom odczytywać i zrozumieć wzajemnie swoje emocje. 

IF Design Award  

Założona w 1954 r. If Design Award to jedna z najbardziej znanych międzynarodowych nagród w świecie designu na całym świecie. Każdego roku do nagrody zgłaszane jest ponad 5500 projektów od firm z około 60 krajów. Zobacz pełną listę tegorocznych zwycięzców 


 • Admind Agency Sp. z o.o. Sp. k.
 • ul. Dworska 1
 • 30-314 Kraków
 • PL

Pozostałe notatki

E-doręczenia – na jakie zmiany powinni przygotować się przedsiębiorcy?

 • 27.05.2022

E-doręczenia to pierwszy krok ku wdrożeniu w życie projektu, umożliwiającego wysyłanie o odbieranie korespondencji między podmiotami publicznymi a niepublicznymi. Już od lipca obowiązek posiadania adresu do doręczeń elektronicznych zostanie nałożony na przedsiębiorców.

Instytucje unijne na ostatniej prostej do wprowadzenia min. stawki podatkowej

 • 24.05.2022

Planowana reforma, nad którą obecnie debatuje Europarlament, może znacznie pokrzyżować plany przedsiębiorcom, korzystającym z możliwości prowadzenia swojej działalności gospodarczej w krajach UE o liberalnych prawach podatkowych.

Kara prezesa UOKiK nałożona na Vinted: „O warunkach płatności trzeba informować!”

 • 20.05.2022

Sprawa dotycząca kary administracyjnej nałożonej przez Prezesa UOKiK na litewską spółkę Vinted UAB jest nadal gorącym tematem internetowych debat. Zaniedbania sprawiły, że nad jedną z czołowych platform handlu odzieżą używaną wisi widmo poniesienia kosztów w kwocie ponad 5,3 mln. złotych. Choć Vinted planuje zaskarżyć decyzję Prezesa UOKiK, dowody obciążające litewskiego giganta są niepodważalne.

Uchwała reklamowa budzi kontrowersje wśród krakowskich przedsiębiorców

 • 18.05.2022

Rada Miasta Krakowa ogłosiła, że od 1 lipca bieżącego roku zaczną obowiązywać nowe „Zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń”. Jej treść budzi kontrowersje wśród krakowskich przedsiębiorców i generuje prawny chaos.