KWKR wyróżnione w trzech kategoriach Legal500 2022!

 • 12.04.2022
 • KWKR Konieczny, Wierzbicki i Partnerzy SKA
 • ul. Kącik 4
 • 30-549 Kraków
 • PL

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasza Kancelaria otrzymała wyróżnienie w trzech kategoriach The Legal 500 2022: TMT, Private Equity, Data privacy & data protection! Jesteśmy zachwyceni tym, że nasza praca znalazła uznanie na światowym poziomie. Jest nam również niezmiernie miło za wszystkie pozytywne rekomendacje przesłane przez naszych klientów. Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz za możliwość dotychczasowej współpracy.

report image
„Proponowane przez kancelarię rozwiązania są skuteczne i zawsze zgodne z oczekiwaniami. Kancelaria na bieżąco śledzi trendy rynkowe i bardzo szybko wdraża te, które pomagają jej świadczyć usługi prawne w jeszcze lepszy sposób. Cechą charakterystyczną ich działania jest duża elastyczność i szybkie reagowanie na zmieniające się warunki”. 

Taką referencję wydał nam jeden z naszych klientów w związku z uczestnictwem KWKR w tegorocznym rankingu Legal500. To dzięki tego typu wypowiedziom naszej Kancelarii przyznano w tym roku wyróżnienia dla EMEA (Poland) w aż trzech kategoriach:Legal500 to jeden z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń. Przygotowywana corocznie lista najlepszych firm prawniczych z całego świata stanowi wiarygodne źródło informacji dla przedsiębiorców poszukujących kancelarię odpowiadającą ich potrzebom.

To zaszczyt znaleźć się w tak wybitnym rankingu. Jesteśmy zachwyceni tym, że nasze działania znalazły uznanie na światowym poziomie. Jest nam również niezmiernie miło za wszystkie pozytywne rekomendacje przesłane przez naszych klientów. Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz za możliwość dotychczasowej współpracy.

Oprócz podziękowań dla naszych wspaniałych referentów pragniemy złożyć także wyrazy wdzięczności całemu zespołowi KWKR. To dzięki wnikliwej pracy wielu naszych specjalistów z roku na rok stajemy się coraz lepsi. Dziękujemy i gratulujemy!
 • KWKR Konieczny, Wierzbicki i Partnerzy SKA
 • ul. Kącik 4
 • 30-549 Kraków
 • PL

Pozostałe notatki

Aktualności KWKR doradzało Matexi przy nowej transakcji zakupu nieruchomości 27.06.2022 KWKR doradzało Matexi przy nowej transakcji zakupu nieruchomości

 • 27.06.2022

Specjaliści KWKR kompleksowo doradzali Matexi sp. z o.o. przy zawarciu przedwstępnej umowy sprzedaży nieruchomości, w wyniku której nasz stały Klient zyskał możliwość zakupu nieruchomości położonej w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa.

White & Case doradzała bankom przy emisji akcji spółki ENEA S.A. o wartości 750 mln zł

 • 23.06.2022

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case doradzała Pekao Investment Banking, który pełnił rolę globalnego koordynatora oferty oraz współprowadzącego księgę popytu, oraz Bankowi Polska Kasa Opieki S.A. – Biuro Maklerskie Pekao, pełniącemu rolę współprowadzącego księgę popytu oraz agenta rozliczeniowego, w związku z emisją przez spółkę ENEA S.A. akcji serii D o wartości 750 milionów zł.

Kancelaria White & Case doradzała na rzecz Grupy Pracuj w związku z przejęciem niemieckiej spółki softgarden e-recruiting

 • 23.06.2022

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case doradzała spółce Grupa Pracuj S.A. przy nabyciu niemieckiej spółki softgarden e-recruiting GmbH za kwotę ok. 118 milionów EUR. Finalizacja transakcji przewidywana jest do końca czerwca 2022 roku.

Mamy prestiżowe, podwójne wyróżnienie w Rankingu prawniczym „Rzeczpospolitej”!

 • 23.06.2022

21 czerwca otrzymaliśmy dwa wyjątkowe wyróżnienia na Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022. Docenieni zostaliśmy za wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce oraz innowacyjne rozwiązania.