Internetowa aukcja charytatywna na rzecz pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie

 • 15.07.2021
 • REGENT WARSAW HOTEL
 • ul. Belwederska 23
 • 00-761 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Trwa internetowa aukcja charytatywna na rzecz pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Jedenaście prac pacjentów Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka zostało przekazanych na licytację. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz wsparcia podopiecznych IMiD.

report image
Uroczysta inauguracja licytacji nastąpiła 23 czerwca, w Dzień Ojca, a dokonał jej Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. Obrazy można licytować do 23 lipca do godziny 10.00 na platformie Allegro Charytatywni. Do momentu zakończenia aukcji obrazy można oglądać w hotelu Renaissance.  

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia: https://youtu.be/CO7dKL9WRmg
 

Od samego początku wybuchu pandemii, pracownicy Polskiego Holdingu Hotelowego zaangażowali się w szereg działań mających na calu walkę z koronawirusem, a jednym z nich było ugoszczenie pacjentów IMiD w hotelu Renaissance Warsaw Airport. Dzięki wsparciu PHH, pacjenci mieli zapewnione bezpieczne warunki do oczekiwania na wyniki badań przed przyjęciem na oddział onkologiczny, a rodzice i opiekunowie nie musieli dodatkowo martwić się kwestiami organizacyjnymi oczekując na dalszą terapię. Do tej pory w hotelu Renaissance, należącym do PHH, gościło już ponad 1200 pacjentów wraz z opiekunami, którym hotel udzielił nieodpłatnie ponad 3160 noclegów.
 

Zapraszamy do licytowania prac pacjentów Instytutu Matki i Dziecka, z którego dochód zostanie przeznaczony na tak szczytny cel!  

Link do aukcji : https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-instytutu-matki-i-dziecka/cele/wsparcie-kliniki-onkologii-instytutu-matki-i-dziecka a w załączeniu krótka informacja wraz z kodem QR.  
 • REGENT WARSAW HOTEL
 • ul. Belwederska 23
 • 00-761 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Kuehne+Nagel w pierwszej połowie 2021 r. ponad dwukrotnie podwaja zyski

 • 20.07.2021

Gospodarka światowa, która w pierwszej połowie 2021 r. nadal się ożywiała, spowodowała silny popyt na usługi logistyczne. W takich warunkach Grupa Kuehne+Nagel osiągnęła bardzo dobre wyniki finansowe – wszystkie jednostki biznesowe były w stanie znacznie przekroczyć przychody w porównaniu z poprzednim rokiem.

AXI IMMO zostaje na dłużej w Spektrum Tower w Warszawie i powiększa biuro w Katowicach

 • 20.07.2021

Firma AXI IMMO postanowiła przedłużyć dwie umowy najmu w swoich dotychczasowych lokalizacjach w Warszawie i Katowicach. Powierzchnia w budynku Spektrum Tower w stolicy nie uległa zmianie, z kolei śląski oddział firmy mieszczący się w Muchowiec Active Park został powiększony o dodatkową powierzchnię. Obie lokalizacje zostały również dostosowane do najnowszych standardów zapewniających bezpieczeństwo i nowe modele pracy.

Witamina D - oferta Curtis Health Caps

 • 20.07.2021

Oferta sprzedażowa Curtis Health Caps

Cyprys Sp. z o.o. z nowym zakładem produkcyjnym na wschód od Krakowa

 • 15.07.2021

Producent i dostawca gotowych systemów meblowych, firma Cyprys Sp. z o.o. zdecydowała się na wynajęcie 5 600 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej w prywatnej inwestycji po wschodniej stronie Krakowa. Firma AXI IMMO odpowiadała za kompleksowe usługi doradcze, w tym reprezentowanie Klienta w negocjacjach.