Otwarta bankowość – poznaj nową usługę

 • 21.07.2020
 • Santander Bank Polska S.A.
 • ul. Jana Pawła II 17
 • 00-854 Warszawa
 • PL

Jak możesz zyskać pełen obraz swoich finansów w jednym miejscu, gdy masz konta w różnych bankach? Sprawdź Santander open – nowość w naszym serwisie i aplikacji mobilnej.

Santander open, czyli otwarta bankowość w Santander Bank Polska

Dyrektywa unijna PSD2, które weszła w życie w ubiegłym roku otworzyła przed nami nowe możliwości. Dzięki niej przygotowaliśmy usługę, która pozwoli Ci lepiej kontrolować Twoje pieniądze, nawet jeśli trzymasz je na kontach w różnych polskich bankach. Santander open opiera się na koncepcji otwartej bankowości (open banking) i pozwala na podgląd wszystkich Twoich kont bez konieczności logowania się do wielu banków.

Pamiętaj, że mogą być to jedynie rachunki płatnicze, które są dostępne online.

Korzyści otwartej bankowości

Dodaj konta z innych banków do bankowości internetowej i aplikacji Santander mobile. Zyskasz nowe możliwości, które pozwolą Ci być na bieżąco z Twoimi finansami. Nie musisz korzystać z wielu serwisów i aplikacji bankowych, aby sprawdzić, ile pieniędzy masz na kontach. Aktualne salda zobaczysz w jednym miejscu.

Jak skorzystać z Santander open

Aby dodać konta z innych banków, zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji Santander mobile. 
Zapoznaj się z instrukcją i przekonaj się, jakie to proste.

Co jeszcze warto wiedzieć o otwartej bankowości

Gdy zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, zobaczysz aktualną listę banków, z których możesz dodać konta.

Z Santander open możesz korzystać bez dodatkowych opłat. Za podgląd kont i historii nic nie zapłacisz. Usługa jest bezpieczna, ponieważ nie przechowujemy Twoich danych do logowania do innych banków. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i odłączyć dodane konta, co spowoduje, że nie zobaczysz ich już w bankowości internetowej i w aplikacji Santander mobile. Później, jeśli chcesz możesz je dodać ponownie – nieograniczoną liczbę razy. To Ty decydujesz, jakie konta widzisz.Więcej informacji znajdziesz na stronie o otwartej bankowości.Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące usługi, sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań.

 • Santander Bank Polska S.A.
 • ul. Jana Pawła II 17
 • 00-854 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Raport: Własna instalacja fotowoltaiczna - sposób na niezależność energetyczną

 • 13.08.2020

Jak wykonać pierwszy krok w kierunku zielonej energetyki? Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem budowy własnej instalacji fotowoltaicznej? Jakie dokumenty trzeba zgromadzić i jak wygląda proces administracyjny? Odpowiedzi na te i inne pytania znaleźć można w raporcie „Własna instalacja fotowoltaiczna sposobem na niezależność energetyczną” przygotowanym przez kancelarię Eversheds Sutherland Wierzbowski we współpracy z Sun Investment Group (SIG).

Rynek magazynowy odporny na COVID-19 w I połowie 2020 r. E-commerce nadal napędza popyt

 • 07.08.2020

Polski rynek magazynowy po I połowie 2020 roku wciąż utrzymuje się na fali wznoszącej. Od stycznia do końca czerwca wynajęto 2,38 mln mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjno-logistycznej. Firma AXI IMMO prezentuje najnowszą publikację, raport „Polski Rynek Magazynowy w I połowie 2020 r.”

Sukces procesowy Kochański & Partners przed Sądem Najwyższym – wynagrodzenie dla twórców

 • 05.08.2020

W przypadku filmów dodawanych do gazet (tzw. insertów) ich współtwórcom należy się dodatkowe wynagrodzenie, ale tylko od faktycznie sprzedanych kopii, a nie od całego nakładu. Ponadto wysokość tantiem nie może być arbitralnie narzucana przez organizacje zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Takie wnioski płyną z orzeczenia Sądu Najwyższego, który przychylił się do argumentacji prawników Kochański & Partners reprezentujących naszego klienta – Ringier Axel Springer Polska.

Ranking Rzeczpospolitej: Kochański & Partners wśród liderów wzrostu

 • 05.08.2020

W tegorocznej edycji rankingu kancelarii prawnych Rzeczpospolitej firma Kochański & Partners znalazła się w pierwszej dziesiątce kancelarii, które odnotowały najbardziej dynamiczny wzrost w ciągu ostatniej dekady. Ponadto kapituła redakcyjna wyróżniła Kochański & Partners za zaangażowanie w działania regulacyjne stanowiące odpowiedź na pandemię koronawirusa.