Filtry NFP, dzięki swojej ekoinnowacyjności, mogą być finansowane przez ZUS

 • 29.06.2020
 • Nestro PPHU Sp. z o.o.
 • ul. Kolejowa 2
 • 46-300 Olesno
 • PL

Filtry NFP, dzięki swojej ekoinnowacyjności, mogą być finansowane przez ZUS Dbałość o produkt we wszystkich fazach produkcji umożliwia bardzo precyzyjny dobór filtrów NFP marki NESTRO do potrzeb użytkownika, z uwzględnieniem jego cech wytrzymałościowych, materiałowych, technologicznych, montażowych, eksploatacyjnych, ekonomicznych i estetycznych. NFP to małe filtry odpylające o mocy do 22 000 m3/h, które stosowane są w mniejszych zakładach produkcyjnych.

report image
NESTRO jest producentem urządzeń z 42-letnim doświadczeniem. Wyroby firmy działają w każdym zakątku świata. NESTRO oferuje szeroki wachlarz produktów i usług z zakresu odpylania, transportowania oraz oddzielania wiórów, pyłów i innych materiałów lekkich, powietrza czy gazów w obszarach związanych z produkcją i obróbką. Pył w otoczeniu urządzeń produkcyjnych uznawany jest jako materiał zakłócający, który musi zostać przetransportowany w celu oczyszczenia środowiska pracy ludzi oraz maszyn.   NESTRO już teraz wyprzedza swój czas - Produkty i usługi firmy NESTRO dążą do polepszenia warunków w zakładach pracy oraz jakości życia pracowników, dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu. Od wielu lat zajmuje się też tą problematyką, a rozwiązania, które w tym zakresie proponuje, są zawsze nowoczesne. Pozwalają zaoszczędzić energię, jak również zawsze pozytywnie wpływają na środowisko naturalne. Sukces przedsiębiorstwa opiera się na nieustannej obserwacji rynku i ciągłym wdrażaniu innowacji. Produkty i usługi już teraz wyprzedzają swój czas – mówi  Daniel  Pawlik inżynier sprzedaży w firmie NESTRO.   
 • Nestro PPHU Sp. z o.o.
 • ul. Kolejowa 2
 • 46-300 Olesno
 • PL

Pozostałe notatki

Warunki ubiegania się o wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju przez przedsiebiorcę zagranicznego prowadzącego działalność gospodarczą w Polsce poprzez oddział

 • 10.07.2020

Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju stanowi program mający ba celu wprowadzić wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy ucierpieli na skutek rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19. Program wprowadza jako podstawowy instrument wsparcia finansowego przedsiębiorców subwencje, z których ponad 75% po realizacji określonych wymogów będzie miała charakter bezzwrotny.

Serwis na telefon – nowa usługa Jungheinrich

 • 09.07.2020

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na wszystkie gałęzie biznesu. Przy aktualnych wymaganiach i zagrożeniach firmy decydują się na wprowadzenie nowych rozwiązań, które odpowiadają na zapotrzebowanie klientów i gwarantują zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę zarażeń koronawirusem i konieczność ograniczenia kontaktów międzyludzkich do minimum, firma Jungheinrich wprowadziła od 1 czerwca nową usługę – serwis na telefon.

Nowi Partnerzy w Rödl & Partner

 • 03.07.2020

Grono Partnerów w Rödl & Partner w Polsce powiększyło się o cztery osoby. To długoletni pracownicy firmy: dr iur. Monika Behrens, Jarosław Hein, Katarzyna Judkowiak i Marzena Rączkiewicz. Wesprą działania Renaty Kabas-Komorniczak (Partner Zarządzający), Therese Baginski, Magdaleny Ludwiczak i Liliane Preusser. Reprezentują różne działy i gałęzie biznesu, co pokazuje, że firma umacnia kompleksowe podejście do doradztwa poprzez multidyscyplinarne wspieranie klientów.

Szczupłe rozwiązanie dla firmy Huel: Kuehne+Nagel dostarcza usługi e-commerce w Polsce

 • 01.07.2020

Kuehne+Nagel w Polsce podpisało wieloletni kontrakt z firmą Huel, producentem żywności kompletnej pod względem odżywczym.