Konkurs Supply Chain Finance Awards 2018: Kuehne + Nagel wygrywa w kategorii Transport i Logistyka

 • 10.12.2018
 • Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
 • ul. Spedycyjna 1
 • 62-023 Gądki
 • PL
Szczegóły

Podczas corocznej ceremonii, która odbywa się w Amsterdamie, społeczność Supply Chain Finance nagrodziła oferowane przez Kuehne + Nagel rozwiązanie finansowe dla łańcuchów dostaw, jako najlepszy program w kategorii Transport i Logistyka.

report image
 • Możliwość wczesnej zapłaty dostępna w 16 krajach z Europy i Północnej Ameryki rozszerzona o państwa w Azji i na Bliskim Wschodzie
 • Zintegrowana platforma gwarantująca łatwiejsze poruszanie się oraz poprawione procesy
 • Pełna transparentność statusów faktur
   
Kuehne + Nagel udoskonaliło swoją platformę do fakturowania online, Tradeshift, poprzez dodanie rozwiązania finansowego dla łańcuchów dostaw, Supply Chain Finance (SCF). Teraz platforma nie tylko zapewnia pełną widoczność statusów faktur, ale również udostępnia wszystkie informacje związane z SCF. 

Możliwość wcześniejszej zapłaty jest szczególnie istotna dla małych i średnich dostawców. Rozwiązanie finansowe dla łańcuchów dostaw Kuehne + Nagel pozwala dostawcom na pobieranie faktur online oraz opłacenie ich w ciągu kilku dni. Dzięki połączeniu tych funkcji w ramach jednej platformy, Kuehne + Nagel może zaoferować swoim dostawcom wygodny sposób przesyłania faktur oraz skrócenie procesu opłaty w ramach SCF.
Jury konkursu Supply Chain Finance Awards zauważyło: „Rozwiązanie Kuehne + Nagel jest prawdziwie zintegrowaną platformą, pozwalającą na inteligentne połączenie dotychczas istniejącej platformy do obsługi faktur online z dodaną funkcja dla ich finansowania, ułatwiając tym samym współpracę z dostawcami”.

Markus Blanka-Graff, Dyrektor Finansowy Kuehne + Nagel International AG: „Nasze rozwiązanie finansowe dla łańcucha dostaw znacząco usprawnia cykl konwersji gotówki naszych dostawców, jednocześnie wzmacniając nasze relacje. Rozwiązanie było bardzo entuzjastycznie przyjęte przez rynek. Nagroda, którą otrzymaliśmy jest wielkim uznaniem dla włożonego przez Kuehne + Nagel wysiłku w stworzenie korzyści dla wszystkich partnerów poprzez ulepszenie procesów fakturowania.”   Dzięki partnerowi w ramach usług bankowych, Citi, Kuehne + Nagel zapewnia możliwość wczesnej zapłaty w 16 krajach w Europie i Ameryce Północnej, pokrywając osiem walut. Firma będzie dalej rozwijać tę możliwość w Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Społeczność The Supply Chain Finance Community jest niezależną, globalną społecznością składającą się z instytutów wiedzy, korporacji oraz ekspertów z zakresu finansów w ramach łańcuchów dostaw, którzy dzielą się najlepszymi praktykami i nowymi badaniami w otwartym, współpracującym środowisku.

Roger Sutter, Dyrektor ds. Płynności Finansowej Grupy Kuehne + Nagel Management AG: „Rozwiązanie finansowe dla łańcucha dostaw jest zorientowane na prędkość działań. Naszym celem było zapewnienie naszym dostawcom możliwości wczesnej zapłaty, która jest szybka i wygodna. Postanowiliśmy zintegrować SCF z istniejącą już platformą do wystawiania faktur online. Dzięki czemu znacząco skracamy czas przetwarzania oraz w prosty sposób umożliwiamy realizację szybkich płatności.” W Czerwcu 2017 roku, Kuehne + Nagel było już uznane za wysoce rekomendowanego zwycięzcę w kategorii „Best Trade ‘ Supply Chain Finance Solution” podczas konkursu Adam Smith Awards w 2017 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami prasowymi, odwiedzając newsroom.

 • Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
 • ul. Spedycyjna 1
 • 62-023 Gądki
 • PL

Pozostałe notatki

Zostaliśmy Bankiem Roku wg magazynu "The Banker"

 • 23.01.2019

Magazyn "The Banker" nagrodził Santander Bank Polska tytułem "Bank of the Year in Poland" w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych. Jest to wyjątkowe wyróżnienie w branży finansowej, którym zostaliśmy wcześnie uhonorowani dwukrotnie - w 2010 i 2012 roku.

Bądź bezpieczny z T‑Mobile – Operator wprowadza nowe ubezpieczenia dla swoich klientów

 • 21.01.2019

Stare polskie przysłowie głosi, że „przezorny zawsze ubezpieczony”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo o swoje bezpieczeństwo warto zadbać z wyprzedzeniem. Dlatego T‑Mobile, w porozumieniu z towarzystwem ubezpieczeniowym MetLife, wprowadza dla swoich klientów nowe pakiety ubezpieczeń – Ochrona na Wypadek i Ochrona Zdrowia.

Zapoznaj się ze zmianami w normie ISO 50001 na BEZPŁATNYM webinarze

 • 07.01.2019

Grupa DEKRA zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone zmianom w normie ISO 50001:2018.

W Knight Frank powstał nowy Dział Doradztwa Strategicznego EMEA

 • 07.01.2019

Rolą nowego zespołu jest kompleksowe wsparcie właścicieli oraz najemców w zakresie efektywnego zarządzania przestrzenią biurową. Rekomendowane strategie eksperci poprzedzają wnikliwymi badaniami i analizami, korzystając z nowoczesnych narzędzi analitycznych.