T‑Mobile laureatem programu Inwestor w Kapitał Ludzki 2018

 • 03.12.2018
 • T-Mobile Polska S.A.
 • ul. Marynarska 12
 • 02-674 Warszawa
 • PL
Szczegóły

T‑Mobile otrzymał certyfikat programu Inwestor w Kapitał Ludzki 2018, który przyznawany jest firmom i instytucjom prowadzącym politykę personalną na najwyższym poziomie. To wyjątkowe wyróżnienie dla firmy, której wyniki we wszystkich obszarach certyfikacji przekroczyły wymagane progi.

Godło Inwestor w Kapitał Ludzki jest wyrazem uznania dla organizacji, które dbają o rozwój swoich pracowników, wdrażają najlepsze praktyki zarządzania ludźmi, a także promują przyjazną kulturę organizacyjną. Program prowadzony jest od 2006 roku przez Fundację Digital Knowledge Observatory, niezależną instytucję z otoczenia biznesu, zajmującą się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. Rangę tego prestiżowego certyfikatu podnosi fakt, że godło jest pierwszym w Polsce wyróżnieniem nadawanym przez samych pracowników. W czasie niezależnego, anonimowego badania oceniają oni 5 obszarów  badawczych: ogólną satysfakcję z pracy, zaangażowanie, relacje z kolegami i przełożonymi, kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy), pracownik jako ambasador. Laureaci programu, wśród których w tym roku znalazł się T‑Mobile, to firmy, które na rynku pracy mogą poszczycić się mianem pożądanego pracodawcy, który w sposób odpowiedzialny myśli o rozwoju kompetencji swoich pracowników.

– Przyznanie tego certyfikatu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Docenienie firmy przez samych pracowników utwierdza nas w przekonaniu, że zmierzamy we właściwym kierunku. Wizytówką każdej firmy są ludzie, którzy w niej pracują, dlatego cieszymy się, że nasza polityka HR i inwestowanie w kapitał ludzki przynoszą efekty. Zdobycie tytułu to nie tylko zaszczyt, ale i zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy - mówi Dorota Kuprianowicz-Legutko, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Personalnych T‑Mobile Polska.

Godło programu Inwestor w Kapitał Ludzki będzie cennym elementem w budowaniu wizerunku naszej firmy jako dobrego pracodawcy. A dla kandydatów na rynku to jasny sygnał, że T‑Mobile jest przyjaznym miejscem pracy dodaje Kuprianowicz-Legutko.

Firma T‑Mobile we wszystkich 5 obszarach certyfikacji programu Inwestor w Kapitał Ludzki uzyskała co najmniej 73%. Najwyższy wynik osiągnęła w obszarze zaangażowanie (aż 83%). Ocena ta plasuje się powyżej średniej dla Inwestorów  2017 (+3 pkt. proc).

Więcej informacji na T-Mobile Aktualności
 • T-Mobile Polska S.A.
 • ul. Marynarska 12
 • 02-674 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Klient Kancelarii wygrał przetarg na dostawę tramwajów dla Warszawy

 • 15.02.2019

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że nasz klient Hyundai Rotem Company wygrał postępowanie przetargowe organizowane przez Tramwaje Warszawskie Sp. z o. o. na dostawę tramwajów niskopodłogowych dla Warszawy.

200 globalnych certyfikowanych oddziałów KN PharmaChain

 • 05.02.2019

Ogólnoświatowa sieć certyfikowanych lokalizacji do obsługi branży farmaceutycznej rośnie, do grona dołączył oddział w Toronto. Globalne ustandaryzowane procesy na każdym poziomie zgodności to wartość napędowa dla Klientów z branży pharma & healthcare w całym łańcuchu dostaw.

Ekologicznie w Targach Kielce – jubileuszowy EKOTECH

 • 01.02.2019

Od 20 lat targi EKOTECH zrzeszają branżowych przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów i pracowników naukowych, dając im możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem, technologiami, ale także trendami dotyczącymi gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jubileuszowa edycja targów potrwa aż trzy dni!

Mazars ogłasza wyniki finansowe za 2018 rok

 • 31.01.2019

Firmowy Rocznik podkreśla, że rok 2018 to czas globalnego wzrostu i ekspansji, prezentując wizję zrównoważonego rozwoju w złożonym i szybko rozwijającym się świecie.