Ranking deweloperów - 100 największych firm w Polsce

 • 07.11.2023
 • PwC Advisory Spólka z ograniczona odpowiedzialnosc ia sp.k. (dawniej PwC Polska Sp. z o.o.)
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Poprzez analizę finansową działających w Polsce przedsiębiorstw budowlanych, wyłaniamy najlepiej prosperujące spółki. Doświadczenie i silna znajomość branży pozwala nam na wsparcie firm w poszukiwaniu rozwiązań szytych na miarę, bezpośrednio wpływających na rozwój i unowocześnienie sektora budowlanego w Polsce

report image
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją opracowaną na łamach współpracy PwC Polska z magazynem Builder i Dun&Bradstreet. Ranking deweloperów ukazuje 100 najlepiej prosperujących firm w Polsce, które w 2022 roku osiągnęły najwyższe wyniki finansowe.

Oprócz zestawienia spółek, publikacja zawiera wykresy porównujące firmy w podziale na wskaźniki finansowe, mapy wyników dla poszczególnych województw oraz komentarz ekspertów PwC. Każda z edycji jest również opatrzona komentarzami ekspertów PwC oraz rynkowych liderów dla poszczególnych kategorii.
 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią rankingu https://www.pwc.pl/pl/artykuly/ranking-najwiekszych-firm-budowlanych-w-polsce-build-the-future.html?utm_source=email&utm_medium=email-external&utm_campaign=real-estate-construction-&utm_content=konkurs-ranking-najwiekszych-firm-budowlanych-w-polsce-build-the-future-izby-email-email-external-03-11-2023
 • PwC Advisory Spólka z ograniczona odpowiedzialnosc ia sp.k. (dawniej PwC Polska Sp. z o.o.)
 • ul. Polna 11
 • 00-633 Warszawa
 • PL

Pozostałe notatki

Kancelaria White & Case doradzała przy ustanowieniu przez Bank Pekao S.A. programu EMTN o wartości do 5 mld EUR oraz emisji zielonych obligacji o wartości 500 mln EUR

 • 01.12.2023

Międzynarodowa kancelaria White & Case doradzała Bankowi Polska Kasa Opieki S.A. (Bank Pekao S.A.), BNP Paribas, BofA Securities Europe SA, Citigroup Global Markets Europe AG oraz J.P. Morgan SE, działających jako dealerzy, przy ustanowieniu przez Bank Pekao programu emisji średnioterminowych euroobligacji EMTN o łącznej wartości do 5 mld EUR.

Kuehne+Nagel realizuje pierwszą na świecie dostawę na trasie transatlantyckiej ze 100% wykorzystaniem SAF

 • 01.12.2023

28 listopada 2023 r. na lotnisku JFK w Nowym Jorku, po starcie z londyńskiego Heathrow, zakończył się pierwszy na świecie transatlantycki lot komercyjnej linii lotniczej wykorzystujący w 100% zrównoważone paliwo lotnicze (SAF).

Jakub Grabara wzmacnia dział inwestycyjny AXI IMMO

 • 01.12.2023

Największa polska firma doradcza AXI IMMO rozwija dział Rynków Kapitałowych. Z początkiem listopada 2023 r. stanowisko Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych objął Jakub Grabara, który będzie odpowiedzialny za obsługę transakcyjną tj. pozyskiwanie, a także zakup i sprzedaż nieruchomości komercyjnych.

Polskie Zakłady Grupy Schumacher Packaging uruchamiają działalność non profit - Fundacja im. Wulfa Schumachera rozpoczęła swoją aktywność.

 • 01.12.2023

Fundacja im. Wulfa Schumachera została założona przez firmę Schumacher Packaging, która od początku istnienia angażuje się i wspiera różne inicjatywy społeczne oraz tematy związane z troską o środowisko naturalne. W przedsiębiorstwie rodzinnym kwestie dotyczące pomocy osobom potrzebującym są szczególnie bliskie, a ekologia zawsze jest priorytetem.