Schumacher Packaging uruchamia sklep internetowy pod marką Schumacher Pack Solution!

 • 15.09.2023
 • Schumacher Packaging Sp. z o.o.
 • ul. Wrocławska 66, Krępice
 • 55-330 Miekinia
 • PL
Szczegóły

Schumacher Packaging – europejski lider w dziedzinie produkcji opakowań z tektury falistej i litej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwiera sklep internetowy pod nową marką Schumacher Pack Solution.

report image
Start-up’owy sklep internetowy Schumacher Pack Solution powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów oraz dynamiczne zmieniające się potrzeby rynku. Oferta skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców, których zapotrzebowanie na opakowania tekturowe, charakteryzuje się niskim wolumenem i nieregularnością, co uniemożliwia uruchomienie pełnej linii produkcyjnej. Dodatkowo jest świetnym rozwiązaniem dla firm dysponujących mniejszą powierzchnią magazynową i limitowanym zapotrzebowaniem na dany rodzaj opakowania. Od września 2023 r. Schumacher Packaging poprzez swój sklep internetowy, może dostarczać wybrane opakowania, wszystkim firmom bez względu na ich wielkość.
   
               
Dostępne w sklepie produkty zostały dopasowane do potrzeb branży e-commerce. Oferta sklepu Schumacher Pack Solution obejmuje pudełka tekturowe: fasonowe oraz klapowe, wyposażone w tasiemki z klejem adhezyjnym oraz tasiemki rozrywające. Osobną kategorię stanowią również koperty z tektury falistej, litej oraz innowacyjne koperty papierowe - Paper Bag. Wszystkie dostępne opakowania doskonale sprawdzą się w wielu branżach, m.in. spożywczej, odzieżowej, wydawniczej, kosmetycznej, elektronicznej, zoologicznej czy farmaceutycznej.
               

Poza produktami usprawniającymi proces pakowania produktów, oferta sklepu Schumacher Pack Solution, to również opakowania transportowe – wytrzymałe kartony do przeprowadzki, a także koszyk zakupowy – nowatorskie i ekologiczne rozwiązanie dopasowane do potrzeb marketowych. Nie zabraknie również limitowanych edycji opakowań, stworzonych z myślą o wyjątkowych okazjach lub sezonowych wydarzeniach.  Oferta sklepu będzie się rozwijać o nowe produkty aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich branż. 

Schumacher Pack Solution to także blogosfera „Schumacher Radzi”, czyli spora dawka wiedzy na temat roli opakowań, obowiązujących trendach i nowościach, a także innowacyjnych rozwiązaniach. Publikowane artykuły odpowiadają również na najbardziej palące pytania związane z branżą opakowań.

Pełna oferta ekologicznych opakowań dostępna jest na schumacher-ps.pl
 • Schumacher Packaging Sp. z o.o.
 • ul. Wrocławska 66, Krępice
 • 55-330 Miekinia
 • PL

Pozostałe notatki

Kuehne+Nagel i Capgemini łączą siły w dążeniu do zapewnienia kompleksowej obsługi łańcucha dostaw

 • 29.09.2023

Kuehne+Nagel i Capgemini ogłosiły zawarcie strategicznego porozumienia w celu stworzenia wiodącej w branży oferty usług orkiestracji łańcucha dostaw. Dzięki temu będą mogły świadczyć kompleksowe usługi w całej sieci łańcucha dostaw. Umożliwi to firmom zachowanie sprawności w globalnym ekosystemie poprzez tworzenie odpornych, wydajnych i zrównoważonych procesów łańcucha dostaw.

DIMAX Int. Poland dopełnia Panattoni Park Pruszków V (Ulma) i kończy jego komercjalizację

 • 25.09.2023

Firma DIMAX Int. Poland, wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych Könner & Söhnen, przenosi się do nowego centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Najemca zajmie 3 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej i tym samym zajmie ostatni wolny moduł w podwarszawskiej inwestycji. W transakcji firmę DIMAX Int. Poland reprezentowało AXI IMMO.

Nowe centrum logistyczne w Toruniu gotowe na sprawną obsługę przesyłek w regionie

 • 25.09.2023

Kuehne+Nagel otworzyło nowy obiekt logistyki drogowej w Toruniu, który zwiększy możliwości dystrybucyjne w województwie kujawsko-pomorskim oraz wzmocni lokalną i międzynarodową sieć drobnicową.

Zaproszenie na webinarium „Civil proceedings before Polish courts – key information.Guidelines on how to claim a higher contract price due toincreased costs”

 • 12.09.2023

Termin webinarium 4 października 2023 w godz. 10:00–11:30; Target audience: company presidents,, management board members, company owners,executive staff, directors, in-house lawyers,