Bezpłatne webinarium Kuehne+Nagel – zasady bezpiecznego przewozu towarów

 • 21.08.2023
 • Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
 • ul. Spedycyjna 1
 • 62-023 Gądki
 • PL
Szczegóły

Zasady bezpiecznego przewozu towarów to temat kolejnego, bezpłatnego webinarium organizowanego przez Kuehne+Nagel, które odbędzie się 21 września 2023 r. o godzinie 14.00.

report image
Zrozumienie zasad bezpiecznego przewozu i zarządzania zagrożeniami jest kluczowe dla wszystkich ogniw zaangażowanych w procesy spedycyjne. Wiedza na temat skutecznych praktyk z zakresu bezpieczeństwa oraz umiejętność identyfikowania i minimalizowania potencjalnych zagrożeń przyczyniają się do płynnego i niezawodnego przepływu towarów. Niezależnie od roli odgrywanej w łańcuchu dostaw, świadomość tych kwestii ma wpływ na zapewnienie integralności ładunku i ochronę wszystkich zaangażowanych stron.

Podczas webinarium Robert Ignaszewski, obejmujący stanowisko National Security Manager w polskim oddziale Kuehne+Nagel, omówi zagrożenia w transporcie drogowym, międzynarodowe inicjatywy i standardy związane z bezpieczeństwem w logistyce oraz wymogi dotyczące bezpieczeństwa transportu. W drugiej części spotkania, uczestnicy webinarium dowiedzą się o znaczeniu codziennej świadomości bezpieczeństwa oraz będą mogli zapoznać się z oceną ryzyka w Kuehne+Nagel.

Webinarium odbędzie się 21 września o godzinie 14.00. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma nagranie sesji live kilka godzin po jej zakończeniu.

Na webinarium można zapisać się poprzez stronę internetową: https://pl.kuehne-nagel.com/-/wiedza/webinary-logistyczne lub bezpośrednio: https://register.gotowebinar.com/register/8483747489502538837

 • Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
 • ul. Spedycyjna 1
 • 62-023 Gądki
 • PL

Pozostałe notatki

Kuehne+Nagel i Capgemini łączą siły w dążeniu do zapewnienia kompleksowej obsługi łańcucha dostaw

 • 29.09.2023

Kuehne+Nagel i Capgemini ogłosiły zawarcie strategicznego porozumienia w celu stworzenia wiodącej w branży oferty usług orkiestracji łańcucha dostaw. Dzięki temu będą mogły świadczyć kompleksowe usługi w całej sieci łańcucha dostaw. Umożliwi to firmom zachowanie sprawności w globalnym ekosystemie poprzez tworzenie odpornych, wydajnych i zrównoważonych procesów łańcucha dostaw.

DIMAX Int. Poland dopełnia Panattoni Park Pruszków V (Ulma) i kończy jego komercjalizację

 • 25.09.2023

Firma DIMAX Int. Poland, wyłączny importer i przedstawiciel niemieckiej marki agregatów prądotwórczych oraz maszyn ogrodowych Könner & Söhnen, przenosi się do nowego centrum dystrybucyjnego Panattoni Park Pruszków V (Ulma). Najemca zajmie 3 400 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej i tym samym zajmie ostatni wolny moduł w podwarszawskiej inwestycji. W transakcji firmę DIMAX Int. Poland reprezentowało AXI IMMO.

Nowe centrum logistyczne w Toruniu gotowe na sprawną obsługę przesyłek w regionie

 • 25.09.2023

Kuehne+Nagel otworzyło nowy obiekt logistyki drogowej w Toruniu, który zwiększy możliwości dystrybucyjne w województwie kujawsko-pomorskim oraz wzmocni lokalną i międzynarodową sieć drobnicową.

Schumacher Packaging uruchamia sklep internetowy pod marką Schumacher Pack Solution!

 • 15.09.2023

Schumacher Packaging – europejski lider w dziedzinie produkcji opakowań z tektury falistej i litej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i otwiera sklep internetowy pod nową marką Schumacher Pack Solution.