Meble dla pracowników na HOME OFFICE? – Ekspresowa Oferta Kinnarps

  • Oferta wygasa z dniem:
  • 28.02.2022
Szczegóły oferty
Kinnarps wyselekcjonował ze swojej oferty meble idealne do biura w domu, aby mogli Państwo zaoferować je swoim pracownikom. Odpowiednie rozwiązania pomogą im utrzymać efektywność a także poprawią komfort i bezpieczeństwo podczas dłuższej pracy w trybie home office.

Ze względu na obecną sytuację z COVID-19, wiele firm wdraża dobrowolne lub obowiązkowe zasady dotyczące pracy w domu. Z tego powodu miliony pracowników musiały założyć swoje biura we własnych domach. Aby utrzymać efektywność i dobre samopoczucie, ważne jest, aby miejsce do całodziennej pracy było bezpieczne i ergonomiczne.

Wybrane przez Kinnarps produkty spełniają oczekiwania pracowników, którzy spędzają całe dni na krzesłach lub przy stołach, które nie są przeznaczone do całodziennej pracy. Właściwe ergonomiczne wyposażenie pozwala uniknąć urazów spowodowanych przeciążeniem
i brakiem ruchu.
Proponujemy Państwu wyselekcjonowane krzesła i biurka, które oferują funkcjonalność i ergonomię w domowym biurze: fotele biurowe z serii Plus i 5000, kompaktowe biurko z serii [E] ONE, biurko z serii z serii [P] z elektryczną regulacją wysokości oraz kontener.

Przewidywany czas dostawy produktów z oferty ekspresowej wynosi 3 tygodnie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zamówienia i dostawy, prosimy o kontakt: https://www.kinnarps.pl/ekspresowy-asortyment
  • Oferta wygasa z dniem: 28.02.2022
Firma wystawiająca ofertę
  • Kinnarps Polska Sp. z o.o.
  • ul. Puławska 354/356
  • PL, 02-819 Warszawa
Szczegóły
Szczegóły

Formularz kontaktowy

W celu wysłania oferty cenowej / zapytania proszę wypełnić poniższy formularz, a następnie nacisnąć przycisk 'wyślij'.