Wypełnij ankietę do innowacyjnej platformy rekrutacyjnej MatchBeta

  • Oferta wygasa z dniem:
  • 30.06.2018
Szczegóły oferty
PwC od lat prowadzi działania wspierające wejście młodych na rynek pracy. Obecnie robimy to za pomocą innowacyjnej platformy rekrutacyjnej MatchBeta. Jest to platforma łącząca pracodawców z Millenialsami. Sercem aplikacji jest test predyspozycji zawodowych przygotowany przez specjalistów z Centrum Innowacji SWPS oraz zespół Data Analytics PwC. 

Na podstawie danych uzyskanych od polskich profesjonalistów​, sztuczna inteligencja podpowiada młodym osobom jakie są potencjalne obszary zawodowe, z pracy ​w których będą zadowoleni​ i efektywni. Jednocześnie przy informacji zwrotnej​ pojawiają się ogłoszenia pracodawców oferujących staże i praktyki​ z​ obszarów (np. marketing)​ sugerowanych studentowi.
 
Zachęcamy do wypełnienia testu dla profesjonalistów, aby nasza sztuczna inteligencja mogła jeszcze lepiej podpowiadać​ młodym ścieżkę kariery. Ankietę można anonimowo wypełnić na stronie: 
https://matchbeta.pl/matchowanie 
Jakie korzyści otrzymuje pracodawca?​
- publikacja ogłoszenia na platformie i jego promocja w social mediach​ (targetowanie do miejscowości, kierunku studiów itd.​)- publikacja profilu pracodawcy i promocja marki pracodawcy w naszych kanałach on-​line
promocja programu stażowego danego pracodawcy kanałami on-​line i off-​line
- wgląd do wyniku testu MatchBeta kandydatów, którzy zaaplikowali ​na ofertę (​informacja zwrotna daje znacznie więcej niż CV studenta​, które najczęściej jest dość ubogie​).
działania off-line typu organizacja warsztatu, open day, stażowego tournee itd.a to wszystko w ramach​ programu, który wspiera młodych na rynku pracy.  
​N​ajważniejsze liczby:
11,​9​ tys. zarejestrowanych studentów, którzy wypełnili test ​- dotarcie na poziomie​
2,9​ mln unikalnych użytkowników z grupy doceowej (20-25 lat) poprzez kanały online.

  • Oferta wygasa z dniem: 30.06.2018
Firma wystawiająca ofertę
  • PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
  • ul. Lecha Kaczyńskiego 14
  • PL, 00-638 Warszawa
Szczegóły
Szczegóły

Formularz kontaktowy

W celu wysłania oferty cenowej / zapytania proszę wypełnić poniższy formularz, a następnie nacisnąć przycisk 'wyślij'.