Kompleksowe usługi vendingowe dla firm

  • Oferta wygasa z dniem:
  • 30.09.2019
Szczegóły oferty
Gwarantujemy najwyższej jakości rozwiązania, profesjonalną obsługę i najszybszy serwis w zapewnieniu Państwa klientom i pracownikom znakomitej kawy, napojów zimnych i przekąsek. 
Pozwól nam poznać Twoje potrzeby i zaproponować optymalne rozwiązanie!

Tradycyjna kawa, elastyczne rozwiązania, nowoczesne propozycje. 

Doskonała w smaku, świeżo parzona kawa to tylko jedna z zalet współpracy z nami.
Nasze urządzenia są nie tylko w pełni automatyczne i wyparzają kawę w nowoczesnej technologii, ale, co równie ważne, wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, zgodnym z współczesnymi trendami estetycznymi.
Dzięki temu urządzenia nie tylko serwują napoje, ale również doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami powierzchni biurowych. Warto wspomnieć, że nasze urządzenia konfigurujemy zawsze specjalnie pod wymagania i gusta naszych Klientów.

Mamy tak szeroki wybór kaw ziarnistych, herbat i innych specjałów, że jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie skonfigurować profesjonalny kącik kawowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom Twoja firma zyska nowoczesne urządzenia, oszczędzając tym samym czas, energię i pieniądze. 

Estetyczne urządzenie, proste w obsłudze i do tego serwujące szeroki wybór napojów?  Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie przyjedziemy do Twojej firmy, zaprezentujemy urządzenia za darmo, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, doradzimy. Współpracując z nami nie płacisz ani za koszt transportu maszyn, ani za regularny serwis i uzupełnianie produktów. Oferujemy usługę dostępną 24 godziny 7 dni w tygodniu. Kawa dla gości  i pracowników nigdy nie była tak prosta i tak pyszna zarazem.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doradztwa i doświadczenia. Bezpłatnie udostępniamy Państwa pracownikom lub Klientom nowoczesne automaty, oferujące szeroki asortyment najwyższej klasy produktów.

Wszelkie koszty związane z montażem, bieżącym serwisem technicznym i higienicznym oraz ubezpieczeniem automatów ponosi DELIKOMAT. Każdorazowo indywidualnie dopasujemy wydajność proponowanych urządzeń, bezpłatnie podłączymy się do istniejącej instalacji wodnej i źródła prądu. Serwis i uzupełnianie produktów jest zawsze dopasowane do Państwa potrzeb, tak aby automaty do kawy, napojów i przekąsek oferowały pełen asortyment 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Kompleksowa obsługa - finansowanie napojów ,pyszne napoje kawowe mogą być znakomitą formą bonusu dla Państwa pracowników lub Klientów.

Ta forma współpracy preferowana jest przez firmy chcące podnieść swoją jakość obsługi względem Klientów  lub takie, które zdecydowały się na premiowanie swoich pracowników w formie bezpłatnych lub częściowo finansowanych napojów. Nasze doświadczenie pozwala nam fachowo doradzać w planowaniu i doborze optymalnego rozwiązania dla każdego.

Możemy dowolnie zaplanować budżet i limitować wydane napoje.
Chętnie podpowiemy i zaproponujemy rozwiązania stosowane u innych naszych Klientów. Pracujemy na najnowszych szwajcarskich systemach kluczy i kart chipowych.

Możemy dowolnie programować zarówno nasze klucze chip jak również Państwa karty pracownicze. Stosujemy jasne formy rozliczeń. Nie preferujemy systemów przedpłat, u nas Klient zawsze płaci tylko za faktycznie wypite lub wydane porcje. W tej usłudze napoje mogą być wydawane pracownikom bezpłatnie bez limitu, wydawane tylko pewnej grupie pracowników, z limitem dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub wg. innego schematu. Możemy również dowolnie ograniczyć finansowany przez pracodawcę asortyment. Państwa firma otrzyma na koniec miesiąca informację o faktycznie pobranych porcjach wraz z fakturą vat.  

Już dzisiaj finansują Państwo napoje swoim pracownikom?
Zachęcamy do audytu obecnej usługi. Podczas niezobowiązującego doradztwa zaproponujemy rozwiązanie optymalizujące koszty Państwa firmy. Przedstawimy referencje Klientów, którzy w wyniku zaproponowanych przez nas rozwiązań rozliczeniowych wygenerowali realne oszczędności z jednoczesnym podniesieniem standardu.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro główne cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o.
Aleja Generała Andersa 588
43-300 Bielsko-Biała
Tel. +48 33 48 50 500
Fax +48 33 48 50 555
www.cafeplusco.pl


  • Oferta wygasa z dniem: 30.09.2019
Firma wystawiająca ofertę
  • CAFE+CO Delikomat Sp. z o.o.
  • Al. Gen. Andersa 588
  • PL, 43-300 Bielsko-Biała
Szczegóły
Szczegóły

Formularz kontaktowy

W celu wysłania oferty cenowej / zapytania proszę wypełnić poniższy formularz, a następnie nacisnąć przycisk 'wyślij'.