Dzień Kobiet z Radisson Blu, Hotel Wrocław

 • 09.03.2023 godz. 18:00 - 23:00
 • PL, 54-129 Wrocław
 • ul. Purkyniego 10
 • Poplar Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Radisson BLU Wrocław
 • ul. Poleczki 35
 • 02-822 Warszawa
 • PL

Świetujemy Dzień Kobiet z Radisson Blu Hotel Wrocław! Już 9 marca w Radisson Blu Hotel Wroclaw odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowej Gali "Jestem Kobietą i sięgam po więcej" we współpracy z Czerwoną Szpilką. Podczas tego wspaniałego wieczoru na wszystkie z Pań czekać będzie: networking z kobietami biznesu degustacja aromatycznych francuskich win poczęstunek od Szefa Kuchni Piotra Lisiewskiego koncert na żywo spotkanie z gwiazdą wieczoru Janiną Bąk finał plebiscytu "Jestem Kobietą- sięgam po więcej 2023"! Nie może Cię zabraknąć! Kup bilet już dziś i świętuj Dzień Kobiet w niezapomniany sposób! https://czerwonaszpilka.pl/uroczysta-gala Kod rabatowy na haslo: radisson

report image
Już 9 marca w Radisson Blu Hotel Wroclaw odbędzie się pierwsza edycja wyjątkowej Gali "Jestem Kobietą i sięgam po więcej" we współpracy z Czerwoną Szpilką.
Podczas tego wspaniałego wieczoru na wszystkie z Pań czekać będzie:
networking z kobietami biznesu
degustacja aromatycznych francuskich win
poczęstunek od Szefa Kuchni Piotra Lisiewskiego
koncert na żywo
spotkanie z gwiazdą wieczoru Janiną Bąk
finał plebiscytu "Jestem Kobietą- sięgam po więcej 2023"!
Nie może Cię zabraknąć!
Kup bilet już dziś i świętuj Dzień Kobiet w niezapomniany sposób!
Kod rabatowy na haslo: radisson
 • Poplar Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Radisson BLU Wrocław
 • ul. Poleczki 35
 • 02-822 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Pozostałe wydarzenia

Webinar: Chimpa UEM+MTD All-in-One

 • 28.03.2023
 • PL online, online

Mobile Devices has become an indispensable tool for modern enterprises in the digital era, manage and secure them always mean to deploy a UEM (or MDM) and an MTD resulting on multiple consoles to manage. We believe that providing one single tool that fit EUM and MTD capabilities in one is a huge plus and one of our key achievements, together with the ease-of-use customer experience you couldn't imagine. Are you available for a later one on one meeting and a 10-day trial of Chimpa UEM+MTD All-in-One platform?

Szkolenie VdS: Instalacje tryskaczowe wg PN-EN i VdS – podstawy montażowe, jakościowe i przygotowanie do odbioru

 • 13.06.2023
 • PL 02-972, Warszawa

Instalacja tryskaczowa jest jedną z najbardziej popularnych instalacji gaśniczych. Szkolenie VdS „Instalacje tryskaczowe wg PN-EN i VdS” zostało wprowadzone do naszej oferty z myślą o osobach zajmujących się montażem, kontrolą, konserwacją, a także użytkowaniem instalacji tryskaczowych. Podczas szkolenia zaplanowana jest zarówno część teoretyczna, jak i panel dyskusyjny, podczas którego nasi rzeczoznawcy odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Podczas szkolenia wskażemy zarówno wytyczne dotyczące prawidłowego wykonawstwa instalacji tryskaczowych, jak również zwrócimy uwagę na najczęściej popełniane błędy w trakcie tych prac. Szkolenie kierowane jest w szczególności do pracowników firm montażowych i wykonawczych, działów obsługi i serwisu z zakresu instalacji tryskaczowych, osób zdających egzamin na certyfikowanego przez VdS kierownika montażu (dot. firm z Certyfikatem VdS), głównych odpowiedzialnych specjalistów (uzupełnienie jednostek szkoleniowych wg VdS 2132pl).

Warsztaty VdS: Instalacje systemów sygnalizacji pożarowej wg VdS 2095, VdS 2833 i VdS 2496

 • 09.05.2023 - 10.05.2023
 • PL 02-972, Warszawa

Podczas warsztatów rzeczoznawcy VdS przekażą unikatowe know-how z zakresu rozwiązań zabezpieczeń specjalnych w szczególnych przypadkach, takich jak: magazyny wysokiego składowania, pomieszczenia i urządzenia IT oraz strefy zagrożenia wybuchem. Warsztaty obejmują część teoretyczną i obszerną część praktyczną, bazują na najnowszych standardach VdS 2095, VdS 2833 i VdS 2496. Warsztaty są skierowane do biur projektowych specjalizujących się w projektowaniu instalacji SSP, firm wykonawczych, firm wykonawczych przystępujących do procesu certyfikacji VdS, serwisantów SSP, zarządców/użytkowników instalacji SSP, inżynierów ds. oceny ryzyka.

Szkolenie VdS: Stałe urządzenia gaśnicze gazowe wg PN-EN, VdS, NFPA, ISO - planowanie i nadzór

 • 18.04.2023 - 20.04.2023
 • PL 02-972, Warszawa

Program szkolenia "Stałe urządzenia gaśnicze gazowe - planowanie i nadzór" obejmuje zagadnienia związane z projektowaniem i wykonywaniem stałych urządzeń gaśniczych gazowych, w tym m.in.: dobór rodzaju środka gaśniczego, aspekty związane z ochroną ludzi oraz zasady projektowania i wysterowania stałych urządzeń gaśniczych gazowych. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tą tematyką oraz te, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu stałych urządzeń gaśniczych gazowych. W trakcie szkolenia rzeczoznawcy VdS w praktyczny sposób przedstawią obowiązki związane z kontrolowaniem i niezbędnymi inspekcjami dotyczącymi SUG gazowych. Szkolenie adresowane jest w szczególności do pracowników firm wykonawczych i projektowych, inżynierów zajmujących się kontrolowaniem lub projektowaniem SUGG, do ubezpieczycieli, użytkowników i administratorów obiektów, inspektorów nadzoru, pracowników obsługi technicznej SUGG oraz pracowników instytucji/urzędów zajmujących się ochroną przeciwpożarową.