Konferencja online: WHISTLEBLOWING SUMMIT

 • 08.10.2020 godz. 09:00 - 17:30
 • PL, 00-833 Warszawa
 • Sienna 73
 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Zapraszamy na Whistleblowing Summit – najbardziej merytoryczną konferencję online w Polsce przedstawiającą zagadnienie sygnalistów, która odbędzie się 8 października 2020 r. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim osobom poszukującym rzetelnej, praktycznej i użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji, a co najważniejsze - uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

report image
Uczestnictwo w wydarzeniu to aż 8 korzyści:  

1. 
Szeroki zakres tematyczny

Poznasz najważniejsze zagadnienia dotyczące whistleblowingu z obszaru prawa, technologii, psychologii i zarządzania, w tym m.in. z obszaru bezpieczeństwa systemów whistlebowingowych oraz przetwarzania danych osobowych. Poznasz najważniejsze wymogi dyrektywy UE o ochronie sygnalistów, które obejmą wszystkie podmioty publiczne i prywatne zatrudniające powyżej 50 pracowników.  

2. Live streaming 4 paneli tematycznych z udziałem 23 ekspertów
Otrzymasz pełen dostęp LIVE do wszystkich prezentacji podczas konferencji i aż 4 paneli tematycznych prezentowanych przez ponad 8 godzin, w tym przedstawiających ciekawe case studies.  

3. 
Wirtualny networking

Weźmiesz udział w dyskusji ze wszystkimi prelegentami konferencji na czacie, ponieważ udostępnimy sesje pytań i odpowiedzi z prelegentami w czasie rzeczywistym oraz wymianę doświadczeń.  

4. 
Wirtualna wejściówka w korzystnej cenie
Skorzystasz z aktualnych zniżek. Kupując wirtualną wejściówką do 15 sierpnia zapłacisz tylko 350 zł netto.

5. Nagrania z konferencji

Otrzymasz dostęp do nagrania video wszystkich prelekcji ważne przez 6 miesięcy po konferencji.

6. Licencja na grupowe odtwarzanie

 Jeden login umożliwia dostęp z jednego urządzenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś oglądał/oglądała prezentację z całym zespołem.  

7. Oszczędność czasu i brak dodatkowych kosztów!

Wirtualna wejściówka oszczędza Twój czas i nie generuje dodatkowych kosztów dojazdu i noclegu.
  
8. Bezpieczeństwo danych
Konferencja odbędzie się w profesjonalnym studiu zapewniającym najwyższą jakość obrazu, dźwięku i przesyłu danych.  

Zarejestruj się już dziś: 

www.whistleblowingsummit.pl.  


 • Roedl Outsourcing Sp. z o.o.
 • ul. Sienna 73
 • 00-833 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Pozostałe wydarzenia

Rodzina norm ISO 28000, zarządzanie obszarami ryzyka w zakresie łańcucha dostaw

 • 11.09.2020
 • PL 00-546, Warszawa

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów poświęcony zarządzaniu łańcuchem dostaw w organizacji. Podczas cyklu spotkań odpowiemy m.in. na pytania, jak utrzymać ciągłość łańcucha dostaw w obecnej sytuacji rynkowej oraz jak zarządzać poszczególnymi obszarami ryzyka, w taki sposób, aby nie zagrażały ciągłości procesu zakupowego.

Webinarium: Raportowanie JPK_V7: problemy oraz wyzwania związane z nowym plikiem JPK

 • 10.09.2020
 • PL 00-633, Warszawa

Zbliża się termin wejścia w życie nowego, zmodyfikowanego pliku JPK (tzw. JPK_VDEK lub JPK_V7). Od 1 października 2020 r. podatników czekają istotne zmiany w zakresie raportowania danych dla celów VAT. W związku z tym, zapraszamy Państwa na webinarium, podczas którego nasi eksperci podsumują najistotniejsze problemy oraz wyzwania związane z wdrażaniem nowego pliku JPK_V7.

WEBINAR: Wszystko co powinien wiedzieć przedsiębiorca o korzyściach wynikających z APA

 • 17.09.2020
 • PL 00-833, Warszawa

31 grudnia 2020 r. upływa termin na złożenie wniosku o wydanie uprzedniego porozumienia cenowego (ang. advanced pricing agreement w skrócie: „APA”) za rok 2020. Zachęcamy do zapoznania się z tematem uprzednich porozumień cenowych (APA) i korzyściami jakie przynoszą podczas webinarium. Specjaliści opowiedzą m.in. o ich istocie, korzyściach z uzyskania, jak przebiega procedura ubiegania się o APA, ważnych terminach oraz formie złożenia wniosku.

WEBINAR: Sygnaliści – dlaczego o nich chcemy opowiadać? Wprowadzenie do cyklu webinariów

 • 09.09.2020
 • PL 00-833, Warszawa

Compliance to m.in. narzędzia i procedury pomagające zapobiegać zachowaniom sprzecznym z prawem lub wewnętrznymi regulacjami organizacji – w tym ochrona sygnalistów. Obowiązki związane z zapewnieniem ochrony sygnalistom dotyczą coraz większego grona przedsiębiorców i stanowią istotny aspekt procedur compliance w firmie. Konieczność wdrożenia regulacji dotyczących zgłoszeń o nadużyciach (whistleblowing) oraz podejmowania działań w następstwie ich otrzymania powinni zrozumieć wszyscy przedsiębiorcy. Rödl & Partner zaprasza na cykl webinariów poświęconych tematowi sygnalistów. Zapisz się na pierwsze z nich. O kolejnych spotkaniach będziemy informować na bieżąco na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych.