I edycja Konferencji: POLSKI RYNEK WĘGLA - HANDEL, JAKOŚĆ, BILANSOWANIE

 • 21.05.2019
 • PL, WARSZAWA
 • SGS Polska Sp. z o.o.
 • ul. Jana Kazimierza 3
 • 01-248 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Zespół SGS Polska oraz powermeetings.eu zapraszają do Warszawy i udziału w I edycji Konferencji: POLSKI RYNEK WĘGLA - HANDEL, JAKOŚĆ, BILANSOWANIE

report image
Konferencja łącząca na wspólnej płaszczyźnie ekspertów oraz praktyków rynku węgla w Polsce będzie wyjątkową okazją do poszerzenia i zaktualizowania wiedzy, kompetencji oraz praktycznej analizy bieżących zagadnień w obszarze wydobycia, sprzedaży, jakości oraz bilansowania węgla.  

Głównym celem spotkania jest przedstawienie aktualnych i kluczowych kwestii prawnych, ekonomicznych i technicznych mających wpływ na funkcjonowanie i kształtujących rynek węgla w Polsce.

Główna, merytoryczna część konferencji skupiona będzie na następujących zagadnieniach:
- Analiza rynku węgla energetycznego w Polsce;
- Nowelizacja ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw; 
- Zmiany w podatku akcyzowym dotyczące węgla;
- Inwentaryzacja węgla w kontekście optymalizacji niepewności obmiarów;
- Rola niezależnej inspekcji oraz tolerancje parametrów węgla;
- Toryfikat jako paliwo uzupełniające dla węgla;
- Badania międzylaboratoryjne.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli:
- Administracji publicznej, odpowiedzialnych za funkcjonowanie węglowego rynku w Polsce;
- Przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych;
- Producentów węgla;
- Firm handlujących i dostarczających węgiel;
- Firm logistycznych;
- Laboratoriów badawczych przeprowadzających analizy węgla;
- Dostawców rozwiązań technologicznych;
- Firm konsultingowych i doradczych zainteresowanych tematyką konferencji.
 
Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącej konferencji, podobnie jak w trakcie naszych poprzednich wydarzeń, stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów.  

Podsumowując: z naszego wydarzenia wyjdą Państwo z dużą dawką merytorycznej wiedzy w połączeniu z poszerzoną siecią nowych,  przydatnych w codziennej pracy, kontaktów biznesowych.  

Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu tego wyjątkowego spotkania branży.

STRONA WYDARZENIA

Do zobaczenia w maju!  
Zespół SGS Polska oraz powermeetings.eu
 • SGS Polska Sp. z o.o.
 • ul. Jana Kazimierza 3
 • 01-248 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Pozostałe wydarzenia

Śniadanie Podatkowe Obowiązki sprawozdawcze w zakresie cen transferowych

 • 18.09.2019
 • PL 35-030, Rzeszów

Zapraszamy na bezpłatne śniadanie podatkowe organizowane przez Instytut Cen Transferowych. Omówione zostaną najistotniejsze obowiązki w zakresie cen transferowych, których należy dokonać do 30.09.2019 roku.

Compliance - instrument zarządzania ryzykiem

 • 10.09.2019
 • PL 00-833, Warszawa

W jakim celu i w jaki sposób wprowadzać procedury compliance – to pytanie, na które odpowiedź powinni znać zarządzający przedsiębiorstwem. Czym zatem jest compliance, jakie nakłada obowiązki i jakie w zamian daje korzyści – wyjaśnimy na spotkaniu przygotowanym specjalnie dla członków zarządu i osób na stanowiskach kierowniczych.

RODO w dziale HR, czyli jak skutecznie wspierać biznes mimo ograniczeń

 • 17.10.2019
 • PL 80-748, Gdańsk

Działy personalne są najprawdopodobniej jednymi z bardziej dotkniętych w organizacji przez regulacje rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Mają kontakt z danymi osobowymi począwszy od procesu rekrutacji pracownika, poprzez obracanie tymi danymi wewnątrz firmy, aż po ich usuwanie. W całym procesie może pojawić się wiele pytań, niejasności i kontrowersji. Chcemy je rozwiać i zmierzyć się z wyzwaniem rzetelnego, zgodnego z prawem przetwarzania danych osobowych w dziale HR, tak aby mimo ograniczeń wspierać biznes firmy.

Jak żyć, czyli kontrola Prezesa UODO w praktyce

 • 03.10.2019
 • PL 80-748, Gdańsk

Wdrożyłeś już RODO i zastanawiasz się co dalej ? Słyszałeś o karach dla dużych firm, ale nie wiesz czy może to dotyczyć też Twojej organizacji? Nie znasz nikogo kto przeszedł kontrolę, lecz dobrze chcesz wiedzieć jak ona dokładnie wygląda i czy można się do niej przygotować? Zastanawiasz się czy kary są realne i co zrobić w przypadku ich nałożenia? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania, nasze spotkanie jest dla Ciebie. W przystępny praktyczny i ciekawy sposób opowiemy jak przygotować się do ewentualnej kontroli i pomożemy ocenić, na jakim etapie wdrożenia przepisów jest firma, w której pracujesz. Pokażemy także na co zwrócić szczególną uwagę i gdzie czyhają największe zagrożenia. A to wszystko podczas smacznego śniadania, zorganizowanego w pięknym miejscu.