I edycja Konferencji: POLSKI RYNEK WĘGLA - HANDEL, JAKOŚĆ, BILANSOWANIE

 • 21.05.2019
 • PL, WARSZAWA
 • SGS Polska Sp. z o.o.
 • ul. Jana Kazimierza 3
 • 01-248 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Zespół SGS Polska oraz powermeetings.eu zapraszają do Warszawy i udziału w I edycji Konferencji: POLSKI RYNEK WĘGLA - HANDEL, JAKOŚĆ, BILANSOWANIE

report image
Konferencja łącząca na wspólnej płaszczyźnie ekspertów oraz praktyków rynku węgla w Polsce będzie wyjątkową okazją do poszerzenia i zaktualizowania wiedzy, kompetencji oraz praktycznej analizy bieżących zagadnień w obszarze wydobycia, sprzedaży, jakości oraz bilansowania węgla.  

Głównym celem spotkania jest przedstawienie aktualnych i kluczowych kwestii prawnych, ekonomicznych i technicznych mających wpływ na funkcjonowanie i kształtujących rynek węgla w Polsce.

Główna, merytoryczna część konferencji skupiona będzie na następujących zagadnieniach:
- Analiza rynku węgla energetycznego w Polsce;
- Nowelizacja ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw; 
- Zmiany w podatku akcyzowym dotyczące węgla;
- Inwentaryzacja węgla w kontekście optymalizacji niepewności obmiarów;
- Rola niezależnej inspekcji oraz tolerancje parametrów węgla;
- Toryfikat jako paliwo uzupełniające dla węgla;
- Badania międzylaboratoryjne.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli:
- Administracji publicznej, odpowiedzialnych za funkcjonowanie węglowego rynku w Polsce;
- Przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych;
- Producentów węgla;
- Firm handlujących i dostarczających węgiel;
- Firm logistycznych;
- Laboratoriów badawczych przeprowadzających analizy węgla;
- Dostawców rozwiązań technologicznych;
- Firm konsultingowych i doradczych zainteresowanych tematyką konferencji.
 
Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącej konferencji, podobnie jak w trakcie naszych poprzednich wydarzeń, stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów.  

Podsumowując: z naszego wydarzenia wyjdą Państwo z dużą dawką merytorycznej wiedzy w połączeniu z poszerzoną siecią nowych,  przydatnych w codziennej pracy, kontaktów biznesowych.  

Zapraszamy do uczestnictwa oraz współpracy przy tworzeniu tego wyjątkowego spotkania branży.

STRONA WYDARZENIA

Do zobaczenia w maju!  
Zespół SGS Polska oraz powermeetings.eu
 • SGS Polska Sp. z o.o.
 • ul. Jana Kazimierza 3
 • 01-248 Warszawa
 • PL
Szczegóły

Pozostałe wydarzenia

Wrocław, Efektywność energetyczna w zakładach produkcyjnych. Zastosowanie technologii niskoemisyjnych oraz OZE do produkcji ciepła i energii elektrycznej szansą na optymalizację kosztów energii

 • 09.05.2019
 • PL 54-066, Wrocław

Ceny prądu w Polsce należą dziś do najwyższych w Unii Europejskiej. Pomimo przyjęcia ustawy z 28 grudnia 2018, która miała blokować wzrost cen prądu w 2019 roku, nadal brak jest praktycznych rozwiązań w tym zakresie. Dodatkowo, jak wynika z ostatnich doniesień, aktualnie proponowane przez Rząd RP rozwiązania zdają się być niezgodne z prawem unijnym. Bez względu jednak na wynik rozmów z Brukselą odwieszenie podwyżki cen prądu dla firm ma wyłącznie charakter czasowy.

Wrocław, Zrobotyzowana automatyzacja procesów (RPA) i sztuczna inteligencja (AI) dla sektora produkcyjnego

 • 11.06.2019
 • PL 50-063, Wrocław

Organizacje zyskują przewagę konkurencyjną dzięki wykorzystaniu RPA (Robotic Process Automation). Oprogramowanie automatyzujące powtarzalne działania operacyjne przynosi oszczędności finansowe i czasowe, jak również redukuje ryzyko wystąpienia błędów.

Czas pracy w podmiotach medycznych

 • 26.04.2019
 • PL 02-695, Warszawa

Regulacje dotyczące zatrudniania w służbie zdrowia nakładają na działy kadr sporo nowych wyzwań i obowiązków. Rozumiejąc złożoność problemu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych podmiotów przygotowaliśmy nowatorskie szkolenie poświęcone problemowi czasu pracy w podmiotach medycznych, które pomoże w sposób praktyczny zrozumieć zawiłości nowych przepisów. Termin gwarantowany!

Wrocław, Zawieranie umów i kontraktów międzynarodowych – aspekty prawne, zabezpieczenie płatności z umów i dochodzenie roszczeń. Dozwolone i niedozwolone postanowienia umowne - Szkolenie

 • 21.05.2019
 • PL 50-063, Wrocław

Sprzedając produkty bądź świadcząc usługi, przedsiębiorcy muszą liczyć się z możliwością pojawienia się u kontrahentów problemów płatniczych. Konieczne staje się zatem, już na początku współpracy, podjęcie działań, które ograniczą ryzyko związane z utratą płynności finansowej, a także zabezpieczą należności i przyspieszą ich ściągnięcie.