Santander Bank Polska S.A.

  • Santander Bank Polska S.A.
  • ul. Jana Pawła II 17
  • 00-854 Warszawa
  • PL
Opis działalności

Santander Bank Polska S.A. (dotychczas Bank Zachodni WBK S.A.) jest trzecim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, który oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, dlatego Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi. Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander. Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.

Grupa Santander to wiodąca uniwersalna instytucja finansowa z siedzibą w Hiszpanii, założona w 1857 r. Ma znaczący udział w 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach (Hiszpania, Polska, Wielka Brytania, Portugalia, USA, Chile, Brazylia, Argentyna, Meksyk i Niemcy) i jest największą Grupą bankową w strefie euro pod względem kapitalizacji rynkowej. 
Notatki prasowe

Santander Bank Polska wprowadza ofertę płatności mobilnych Fitbit Pay

  • 04.10.2018

Santander Bank Polska stawia na szybkie i wygodne płatności mobilne. Od 2 października br. klienci banku jako pierwsi na krajowym rynku mogą płacić za pomocą urządzeń Fitbit z funkcją Fitbit Pay.

Czytaj więcej

Zmiana nazwy Banku Zachodniego WBK S.A. na Santander Bank Polska S.A.

  • 10.09.2018

Dzisiaj, 7 września 2018 r., do Krajowego Rejestru Sądowego została wpisana nowa nazwa banku - Santander Bank Polska S.A. Wraz ze zmianą nazwy do Warszawy została przeniesiona również siedziba rejestrowa spółki.

Czytaj więcej

Wymieniaj waluty, jak chcesz, i wygraj samochód

  • 22.08.2018

W Banku Zachodnim WBK wystartowała loteria promocyjna „Wymień walutę na samochód” skierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Aby wziąć udział w loterii należy m.in. wypełnić formularz przystąpienia do loterii i wymienić walutę w Kantorze BZWBK24. Te dwa kroki umożliwiają nabycie losu, dzięki któremu można wygrać m.in. samochód marki Volkswagen.

Czytaj więcej
  • Santander Bank Polska S.A.
  • ul. Jana Pawła II 17
  • PL 00-854 Warszawa