Amwin Sp. z o.o. Sp. k.

  • Amwin Sp. z o.o. Sp. k.
  • ul. Kaliska 1D
  • 62-300 Września
  • PL
Opis działalności
Od projektu po kompleksową realizację biurowców hal i obiektów handlowych. Jesteśmy z Wami od 1995 roku

Projektujemy, budujemy, doradzamy, zajmujemy się dostawą i montażem konstrukcji stosując rozwiązania „szyte na miarę” potrzeb i możliwości Inwestora. Przez ćwierć wieku obecności na rynku budowlanym zrealizowaliśmy ponad 200 obiektów na terenie całej Polski – zarówno dla rodzimych, jak i dla zagranicznych Inwestorów. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, od wsparcia w zakresie doboru nieruchomości gruntowej, przez koncepcję projektową, pełnobranżowy projekt budowlany, uzyskanie niezbędnych pozwoleń budowlanych, aż po realizację budowy od A do Z, oddanie obiektu do użytkowania i serwis gwarancyjny. Jesteśmy zaufanym partnerem i kompetentnym doradcą Inwestora na każdym etapie realizacji. 

Siłą marki Amwin jest zespół, jego wszechstronne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. 

Na planowane inwestycje patrzymy całościowo. Od początku koncepcji projektowej myślimy o finale budowy. Architekci koncepcyjni współpracują z działem realizacji budowy i odwrotnie. Równie ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Doskonale znamy potrzeby Inwestorów. Ich sukces i poczucie bezpieczeństwa w biznesie jest dla nas nadrzędnym celem, a wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – naszą strategią działania. Tworzymy i realizujemy projekty w oparciu o doświadczenie i wiedzę całego zespołu, dzięki czemu utrzymujemy najwyższy standard w biznesie.
Notatki prasowe

Amwin nagrodzony Platynową Statuetką Fair Play 2019!

  • 25.11.2019

Z wielką przyjemnością i satysfakcją Prezes Zarządu Marek Winter, podczas uroczystej Gali Przedsiębiorstwa Fair Play 2019, odebrał Certyfikat już po raz 10-ty! Amwin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako jedyna firma z branży w województwie wielkopolskim została także uhonorowana Platynową Statuetką!

Czytaj więcej
  • Amwin Sp. z o.o. Sp. k.
  • ul. Kaliska 1D
  • PL 62-300 Września