Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

ul. Przyokopowa 31

01-208 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-5056100

Faks

0048-22-5056101Przedstawiciele firmy

Agnieszka Kaczmarzyk

Tel.

+48 22 505 65 22

Michał Gołębiewski

Tel.

0048 22 50 56 175Branże
Opis działalności

Szanowni Państwo,


miło mi poinformować, że uruchomiliśmy w naszej Centrali serwis biznesowy GERMAN DESK dedykowany dla firm polsko-niemieckich oraz firm członkowskich Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej. Głównym celem naszego serwisu jest wsparcie oraz doradztwo w zakresie grupowych ubezpieczeń zdrowotnych, życiowych, wypadkowych jak i turystycznych oraz obsługa w języku polskim i niemieckim. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania przyniosą korzyści zarówno Państwu, jak i Państwa pracownikom.

Nasze doświadczenie zdobywamy od wielu lat. W Niemczech SIGNAL IDUNA od ponad 100 lat współtworzy z sukcesem historię ubezpieczeń, oferując swoim Klientom profesjonalne usługi ubezpieczeniowe
i finansowe. Obecnie Grupa SIGNAL IDUNA działa w Niemczech, w Polsce, w Rumunii, na Węgrzech
i w Szwajcarii.

Polskie spółki SIGNAL IDUNA zostały utworzone na przełomie 2001 i 2002 roku. Posiadamy w swojej ofercie kompleksowe pakiety ubezpieczeń dla Firm, jej pracowników, majątku oraz odpowiedzialności cywilnej, a istotą naszych ubezpieczeń jest zawsze możliwość zindywidualizowanego kształtowania zakresu ochrony ubezpieczeniowej, w zależności od potrzeb danej firmy i jej pracowników.

Jako pionier rynku w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, gwarantujemy opiekę zdrowotną pracownikom przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz ich rodzinom, oferując dostęp do nowoczesnego lecznictwa ambulatoryjnego i szpitalnego .W tej dziedzinie jesteśmy laureatem konkursu TERAZ POLSKA.

Ponieważ jestem osobiście odpowiedzialna za wspomniany serwis, z przyjemnością spotkam się z Państwem, celem bliższego zaprezentowania naszych rozwiązań. Wierzę, że przyczyni się to do owocnej współpracy.

Pozostaję do Państwa dyspozycji +48 608 621 506, +48 22 50 56 522, agnieszka.kaczmarzyk@signal-iduna.pl

Informacje prasowe
Ponad 86% Klientów, korzystających z opieki zdrowotnej SIGNAL IDUNA, bardzo pozytywnie ocenia świadczenia Ubezpieczyciela, a ponad 91% jest gotowa polecić ubezpieczenia zdrowotne SIGNAL IDUNA swojej rodzinie i znajomym.
back