Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

PKO Bank Polski S.A. - Departament Zagranicznej Bankowości Korporacyjnej

ul. Puławska 15

02-515 Warszawa

Polska

Tel.

+48 22 5217361Branże
Opis działalności

Departament Zagranicznej Bankowości Korporacyjnej specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych korporacji działających w Polsce. W jego skład wchodzą dedykowani doradcy, wspierani przez analityków kredytowych i specjalistów produktowych z doświadczeniem w obsłudze klientów międzynarodowych.

Nasze biura zlokalizowane są w trzech miastach – Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu. Naszym klientom oferujemy nowoczesne, kompleksowe rozwiązania finansowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy największym bankiem w Polsce pod względem aktywów oraz jednym z największych banków w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem dochodów, kapitałów oraz ilości klientów, co pozwala nam wspierać rozwój naszych klientów prowadzących działalność w Polsce.

Stabilna polityka kredytowa, wysokie wskaźniki adekwatności i kapitalizacja w połączeniu z dużym doświadczeniem i szerokim zakresem usług czynią z PKO Banku Polskiego zaufanego partnera.

Klienci PKO Banku Polskiego w Polsce mogą również korzystać z jego obecności na rynkach międzynarodowych i wsparcia oddziałów we Frankfurcie nad Menem, w Pradze oraz Kredobanku na Ukrainie.

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back