Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.

ul.Św. Wincentego 12

61-003 Poznań

Polska

Tel.

0048-61-6570910

Faks

0048-61-6570921Oddziały firmy

DBL Południe Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 74

42-500 Będzin

Polska

Tel.

502 042 566

DBL Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 99

84-230 Rumia

Polska

Tel.

58 67 15 141Branże
Opis działalności

DBL świadczy usługi w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej oraz mat wejściowych, wspomagając pracodawców w obowiązku odpowiedniego wyposażenia zatrudnionego personelu. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku, natomiast początki działalności naszej firmy na terenie Niemiec sięgają 1895 roku. DBL to firma z tradycjami, dlatego bardzo cenimy sobie trwałe relacje z Klientami. Zależy nam na współpracy opartej na partnerstwie
i zaufaniu. Poza wspólną nazwą partnerów z Niemiec i Polski, grupę DBL łączy idea, aby poprzez swoją regionalną strukturę dopasować się do indywidualnych wymagań Klienta.
Bogata oferta produktów DBL począwszy od mat wejściowych, poprzez setki modeli odzieży roboczej,
a skończywszy na kilkudziesięciu rodzajach odzieży ochronnej pozwala sprostać potrzebom naszych Klientów.

Informacje prasowe
Z poczuciem własnej wartości jest jak ze sprawnością fizyczną – jeśli chcemy je udoskonalić, musimy ćwiczyć tak długo, aż osiągniemy satysfakcjonujące nas efekty.

Każdy, kto chce mieć czystą podłogę w swojej firmie stosuje maty wejściowe. To jeden z prostszych sposobów na utrzymanie porządku bez żadnego wysiłku. Zadaniem maty jest zbieranie oraz pochłanianie brudu w taki sposób, aby nie przedostawał się on do dalszych pomieszczeń, dlatego też w okresie jesienno-zimowym są one szczególnie pomocne.

Odzież robocza musi przede wszystkim zapewniać ochronę pracownikowi oraz komfort w trakcie pracy. Ale czy odzież pracownicza może być również stylowa? To pytanie zadali sobie nasi projektanci, a w efekcie ich prac powstała kolekcja DBL Comfort Color. To ubrania robocze stworzone dla dobrego wyglądu i wyjątkowego komfortu. Ta nowoczesna linia odzieży roboczej przeznaczona jest dla szerokiej gamy odbiorców.
Z pewnością odnajdą się w niej pracownicy logistyki, usług serwisowych, jak również branży przemysłowej.

W kolekcji znalazły się spodnie do pasa, ogrodniczki, kamizelka, bluza oraz kitel męski. Każde z ubrań zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dawało maksimum komfortu w codziennej pracy. Mieszanka wysokiej jakości bawełny i poliestru, z której odzież została wykonana gwarantuje odporność na zużycie i wygodę użytkowania. Dodatkowo kolekcję Comfort Color wyróżnia szczególna dbałość o detale.
Rozwiązania w postaci kieszeni na narzędzia, telefon komórkowy czy ochraniacze na kolana sprawiają, że odzież jest jeszcze bardziej funkcjonalna.

Comfort Color to przede wszystkim ubrania o sportowym kroju, dzięki czemu podkreślają one sylwetkę jednocześnie nie krępując ruchów. Ogromną zaletą kolekcji są nowoczesne połączenia kolorystyczne. Dwukolorowe wzornictwo i wyraziste barwy nadają strojom dynamicznego charakteru. Kolekcja dostępna jest w trzech oryginalnych zestawieniach kolorystycznych, dzięki czemu wygląd pracowników nabiera indywidualnego charakteru.
Ubrania Comfort Color spełniają oczywiście wszystkie wymogi, jakie powinna gwarantować bezpieczna odzież robocza. DBL natomiast zadba o to, aby odzież była zawsze czysta i schludna, ponieważ kolekcja dostępna jest w ramach naszych usług.

Ubrania firmowe są wizytówką przedsiębiorstwa. Kolekcja DBL Comfort Color z pewnością podkreśli fachowość pracowników oraz profesjonalizm całej firmy. Niebanalna kolorystyka, modny krój oraz optymalne dopasowanie odzieży sprawia, że personel prezentuje się nowocześnie i profesjonalnie.

Pomimo, że wynajem odzieży roboczej jest bardzo wygodnym i przejrzystym rozwiązaniem w kwestii zaopatrywania pracowników w ubrania do pracy, temat ten nadal budzi wiele pytań. Dlatego postanowiliśmy zebrać te najczęściej zadawane i krótko na nie odpowiedzieć.

DBL to nie tylko usługi polegające na wynajmie oraz serwisowaniu odzieży roboczej. To również szeroko zakrojona działalność w różnych instytucjach i zaangażowanie w rozmaite projekty. Grupa DBL cały czas się rozwija, intensywnie szuka nowych rozwiązań i nie zwalnia tempa. Doświadczenie zdobywane przez nasz zespół przede wszystkim poprzez pracę z klientem jest dla nas niezwykle pouczające i inspirujące. Potrzeby naszych Klientów sprawiają, że nieustannie zmieniamy się na lepsze. Dzięki blisko dwudziestoletniej obecności na polskim rynku nasza firma może cieszyć się ogromnym doświadczeniem w obszarze biznesowym, jak również w sferze dotyczącej rozwoju i ciągłego doskonalenia.

Zbliża się lato. Ciepłe i długie dni to największe zalety tej pory roku. Każdy chętnie korzysta z letniej pogody, spędzając jak najwięcej wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jednak upalne dni to nie tylko wypoczynek na łonie natury. Dla osób wykonujących swoją pracę na zewnątrz to bardzo trudny okres. Nadchodzące lato, a wraz z nim wysokie temperatury to również ogromne wyzwanie dla osób odpowiedzialnych za wyposażenie pracowników w odzież roboczą.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma DBL zdobyła wyróżnienie w konkursie "Poznański Lider Przedsiębiorczości" w kategorii "Mały przedsiębiorca". Organizatorami plebiscytu są Prezydent Miasta Poznania oraz Starosta Poznański.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego cykl serwisowy DBL.

DBL Premium to ekskluzywna linia odzieży roboczej przeznaczona dla pracowników różnych branż m.in. przemysłu, logistyki, usług serwisowych czy transportu. W tej wyjątkowej kolekcji znalazły się: bluzy, ogrodniczki, spodnie długie i krótkie oraz kamizelki. Każdy z tych artykułów dostępny jest w sześciu wariantach kolorystycznych. DBL Premium to wyjątkowa kolekcja, która łączy wyszukane wzornictwo z wygodą i funkcjonalnością. Mody krój, niebanalna kolorystyka i komfort noszenia są jednymi z licznych zalet tej odzieży.
Linia Premium to najwyższej klasy ubrania robocze dla osób, które nie lubią kompromisów w kwestii wyglądu personelu swojej firmy.

Firma DBL po raz kolejny została wyróżniona tytułem „Gazela Biznesu”.

Wiemy nie od dzisiaj, że „jak Cię widzą, tak Cię piszą”, dlatego tak ważna jest identyfikacja wizualna firmy. Kreowanie pozytywnego wizerunku przyczynia się do uzyskania przewagi na rynku oraz wzrostu sprzedaży, a co za tym idzie- zwiększenie stabilności przedsiębiorstwa. Dzisiaj ubranie robocze pełni nie tylko funkcję ochronną. Odzież, jaką noszą pracownicy bez wątpienia wpływa na wizerunek całego przedsiębiorstwa.

Kwestia mat wejściowych niejednokrotnie pojawia się w pismach branżowych, ciągle jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że świadomość nieodzowności posiadania takowej przez klienta finalnego pozostawia duże pole do popisu handlowcom oraz osobom profesjonalnie zajmującym się tematyką utrzymania czystości w obiektach.

Pracodawca musi wyposażyć pracownika nieodpłatnie w odzież i obuwie robocze spełniające wymagania określone w normach krajowych, jeżeli odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu oraz jeżeli wymagają tego względy bezpieczeństwa.