Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

A1 Europe Sp. z o.o.

ul. Wadowicka 8A

30-415 Kraków

Polska

Tel.

0048-12-390 74 31

Faks

0048-12-3982188Branże
Opis działalności

Od ponad trzynastu lat skutecznie pozyskujemy dotacje dla przedsiębiorstw z całej Polski. Sukcesy, jakie odnosimy w swojej działalności, zaowocowały obecnością A1 Europe m.in. w rankingu magazynów „Forbes” i „Fundusze Europejskie” w czołówce najskuteczniejszych firm konsultingowych w kraju.

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów i dopasować odpowiedni rodzaj wsparcia do danej inwestycji. Zapewniamy profesjonalną i stałą opiekę konsultanta, obejmującą wszystkie etapy skutecznego pozyskiwania dofinansowania.


Gwarantujemy wszelką pomoc i opiekę w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich, m.in. dopracowanie pomysłu inwestycyjnego, wybór najlepszego źródła finansowania, sporządzenie aplikacji unijnej, stałą współpracę przy realizacji projektu, a następnie rozliczeniu inwestycji.

Nasz liczny i profesjonalny zespół jest gwarancją Twojego sukcesu!

Informacje prasowe
Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jak podnieść zyski oraz poprawić konkurencyjność swojej firmy ? Pozyskanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste! Już dzisiaj zgłoś się do najlepszych ekspertów w branży! W zależności od Twoich potrzeb, lokalizacji oraz branży w której działasz - masz spory wybór możliwości wsparcia. Gwarantujemy wszelką pomoc oraz opiekę w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich oraz gwarancję pozytywnej oceny wniosku. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Chcesz pozyskać dotację na rozwój firmy? Klinknij: www.a1europe.pl - nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Miło nam poinformować, że A1 Europe podjęło ścisłą współpracę z firmą M27 Finance GmbH
back