Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

TARGI KIELCE S.A.

ul. Zakładowa 1

25-672 Kielce

Polska

Tel.

0048-41-3651222

Faks

0048-41-3456261Branże
Opis działalności

Targi Kielce to drugi ośrodek targowo-wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma dysponuje 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce to rocznie 250 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów, 7 600 wystawców oraz 250 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej. Kielecki ośrodek wystawienniczy specjalizuje się w organizacji imprez przemysłowych B2B. W kieleckich targach biorą udział zarówno Europejscy potentaci, jak i firmy rozpoczynające swoją działalność i szukające pierwszych kontrahentów.

Informacje prasowe
Wydarzenie, które organizowane jest przez Targi Kielce (drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo-Wschodniej) już po raz czwarty łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. Ubiegłoroczne wydarzenie, zgromadziło 800 specjalistów branży marek własnych - kupców i przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz projektantów opakowań. Zapraszamy 25-26.10.2017r.
Najbliższa, 4. edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie, które organizowane jest przez Targi Kielce (drugi ośrodek wystawienniczy Europy Środkowo-Wschodniej) już po raz czwarty łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. Ubiegłoroczne wydarzenie, zgromadziło 800 specjalistów branży marek własnych - kupców i przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz projektantów opakowań. Konferencji z udziałem wielu zagranicznych ekspertów branży przysłuchiwało się 120 osób, a w warsztatach, mówiących o roli opakowania w produktach marek udział wzięło 60 osób. W poprzedniej edycji FPL, w Targach Kielce zaprezentowało się 83 wystawców z 9 krajów: z Niemiec, Włoch, Litwy, Białorusi, Grecji, Węgier, Ukrainy, Czech oraz Polski.
Innowacje produktowe i nie tylko
W tym roku, podczas FPL 2017 będziemy skupiać uwagę na innowacjach, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych.
W czasie FPL odbędzie się Wystawa Produktów Innowacyjnych segmentu FMCG. To możliwość zaprezentowania oferty producentów, a także przegląd działań sieci w zakresie wdrażania innowacyjnych rozwiązań asortymentowych.
Platforma wiedzy i wymiany doświadczeń
Ideą programu FUTURE PRIVATE LABELS w Targach Kielce jest tworzenie w Polsce wspólnej platformy wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń. Wydarzenie oferuje przegląd trendów raz nowatorskich konceptów z całego świata. Cel organizacji FPL najlepiej sprecyzowali prelegenci ubiegłorocznej edycji.
„Ważne jest skupienie się na kierunku, w jakim zmierza rynek private labels w ocenie całościowej – dotyczy to zarówno sprzedawców, jak i firm, oferujących produkty pod marki własne – mówił w Kielcach Joao Ramos z Jeronimo Martins Polska. „Niezmiernie ważnym zadaniem dla firm jest zrozumienie istoty marki własnej, uwzględniając, między innymi, opracowanie odpowiedniego podejścia i zarządzania – dodawał Remy Medina z International Private Labels Consult z Holandii - Dlatego wydarzenie FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach stanowi wartość dodaną dla każdego, kto pragnie rozwinąć działalność pod marką własną nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. ”
Warsztaty, szkolenia, konkurs
Podczas 4. FUTURE PRIVATE LABELS odbędzie się cykl warsztatów, których zadaniem będzie praktyczna analiza tego, co stanie się w świecie marek własnych w niedalekiej przyszłości. Tematami warsztatów będą na przykład: „Opakowania marek własnych w kategorii „food i non-food” oraz „Opakowania marek własnych w kategorii „personal care&pharmacy”. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób pracujących nad strategiami i projektami opakowań private labels. Udział mogą wziąć także menagerowie marek własnych, kupcy, dostawcy, przedstawiciele studiów graficznych.
Jednym z nowych pomysłów organizatorów FUTURE PRIVATE LABELS 2017 są szkolenia pod hasłem przewodnim: „ Partnerska współpraca pomiędzy dostawcą a właścicielem marki własnej”. Będą one dedykowane producentom, którzy chcą skutecznie rozwijać współpracę z sieciami handlowymi i dystrybutorami w zakresie produkcji marek własnych. Kwestie, jakie poruszy szkolenie to m.in.: strategiczna analiza gotowości przedsiębiorstwa do produkcji private labels, przygotowanie oferty handlowej, prezentacje oferty na targach i spotkaniach, rozmowy biznesowe. Mowa będzie także o roli dostawcy od procesu tworzenia marek własnych, po finalizację kontraktu i kluczowe aspekty prawne umów handlowych. Szkolenia prowadzone będą wyłącznie przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu relacji handlowych i strategii private labels, pracujących zarówno w sieciach, jak i u dużych dostawców produktów pod marki własne.
Po raz drugi w Kielcach zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia w konkursie na najlepsze opakowania marek własnych. Ubiegłoroczna edycja konkursu „Best Private Labels Packaging” zgromadziła wielu uczestników.
Zapraszamy 25-26 października 2017r.

Menedżer projektu
Robert Frąk
+48 606 447 618
frak.robert@targikielce.pl
www.markiwlasne.pl

To najważniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa dla rowerzystów – profesjonalistów i amatorów. Ostatnia edycja wystawy zgromadziła 244 wystawców z 11 krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Finlandia, Holandia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Tajwan i Chiny. Zapraszamy do Targów Kielce od 21 do 23 września 2017!

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to jedyna tego typu impreza sektora militarnego w Polsce, która co roku przyciąga do Kielc gości z całego świata. Wśród nich znajdują się przedstawiciele najwyższych władz państwowych, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii i ambasad.

To najważniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej wystawa dla rowerzystów – profesjonalistów i amatorów. Ostatnia edycja wystawy zgromadziła 244 wystawców z 11 krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Finlandia, Holandia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Tajwan i Chiny.
Zapraszamy do Targów Kielce od 21 do 23 września 2017!

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to najważniejsze wydarzenie branży obronnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili wystawcy niemal z całego świata, w tym między innymi z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do Targów Kielce 5-8 września 2017

Głos zabiorą laureaci prestiżowej nagrody Papieskiej Rady ds. Kultury - ksiądz profesor Michał Heller - znakomity teolog i profesor nauk teologicznych, Tomáš Halík - czeski duchowny katolicki, filozof, psycholog i teolog, prof. Leszek Mądzik - polski reżyser teatralny, scenograf, fotograf, Claudia Henzler – sławna austriacka artystka-fotografik.

Kolejna premiera na polskim rynku branży sadowniczej w Kielcach na HORT-TECHNICE!

Przygotowania do EDURY 2016 w pełni

Spotkania brokerskie podczas Targów STOM 2016

Trwają przygotowania do 11 edycji EDURY w Targach Kielce

Za wpływ na rozwój gospodarczy regionu

Kolejna premiera na KIELCE BIKE-EXPO 2015

Wszystko o oponach podczas Targów RTE

Ciekawa nowość na MSPO

Producenci, przedstawiciele sieci handlowych, odbiorcy hurtowi spotkali się w Targach Kielce na II Targach i Konferencji Producentów Marek Własnych. To jedna z nielicznych w Europie impreza dotycząca rynku private label.

Wielka premiera na Kielce MOTO-EXPO

Polsko – niemieckie spotkanie gospodarcze w Targach Kielce

Jedna z najlepszych imprez sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie 26-29 maja

Kieleckie święto drogownictwa to od ponad dwudziestu lat platforma rozmów, wymiany doświadczeń i prezentacji rynkowych nowości.

Podczas VIII edycji targów EXPO-GAS, na ciekawie zaaranżowanych stoiskach, zaprezentowało się 110 wystawców z 10 krajów.

Nowości na majowych Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

Gościem wystawy był Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Logistyczne rewolucje – czyli trwają przygotowania do kolejnej ogromnej edycji targów AGROTECH

Prezentacje nowych rozwiązań na Targach ENEX

Podczas konferencji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli instytucji rządowych, wybitnych naukowców i praktyków branży gazowniczej. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS już
22 i 23 kwietnia Targach Kielce.

KIDS’ TIME większy o blisko 50%

Ponad 150 produktów walczyło o Medal Targów Kielce

Już na początku marca w Targach Kielce odbędą się VI Targi Technologii Antykorozyjnych
oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 65 Ogólnopolskiej Wystawie gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowych Targach Gołębi, które odbędą się w Targach Kielce
w dniach 9-11 stycznia 2015 r.


Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej

Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym przeglądzie

HORT INTEGRA

Międzynarodowa promocja wystawy SACROEXPO

Targi Kielce z prestiżową nagrodą

RewolucyjnychwytacznatargachEURO-LIFT

MiędzynarodoweTargiDźwigówEURO-LIFTjedynewydarzeniebranżywtejczęściEuropy

KIELCE WORK SAFETY-EXPO nowe wydarzenie w kalendarzu Targów Kielce od 8 do 10 czerwca 2017 roku

Głos zabiorą laureaci prestiżowej nagrody Papieskiej Rady ds. Kultury - ksiądz profesor Michał Heller - znakomity teolog i profesor nauk teologicznych, Tomáš Halík - czeski duchowny katolicki, filozof, psycholog i teolog, prof. Leszek Mądzik - polski reżyser teatralny, scenograf, fotograf, Claudia Henzler – sławna austriacka artystka-fotografik.