Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

KiK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Sportowa 6a

63-500 Ostrzeszów

Polska

Tel.

62 732 33 30

Faks

62 732 33 31Branże
Opis działalności

Firma K&K świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego budownictwa ogólnego (obiekty sportowe, rekreacyjne, usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej), jak i przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym).

Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce Inwestora.

Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów oraz inżynierów projektów.
To dzięki wyspecjalizowanej kadrze i najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym możemy podejmować się najbardziej skomplikowanych wyzwań i szybko reagować na zmieniające się realia rynku. Indywidualne, kreatywne i profesjonalne podejście do każdego zagadnienia, umożliwia realizację najbardziej pomysłowych wizji Klientów i zapewnia elastyczność w działaniu.

Ważnym segmentem oferty naszej firmy są niestandardowe realizacje z zakresu montażu pokryć dachowych na obiektach: zabytkowych, o specyficznych kształtach (np. wieże, kopuły) czy też w rzadko spotykanej technologii wykonania (gont drewniany, łupek kamienny etc.).
Naszym klientom służymy fachową pomocą przy niezbędnych wyliczeniach, doborze odpowiednich materiałów oraz technice wykonania konkretnej inwestycji.

W profil naszej działalności wpisują się również usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. We współpracy z największymi agencjami, oferujemy Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie poszukiwania lub zbycia nieruchomości. Pośredniczymy w wynajmie, sprzedaży i zakupie działek, domów, mieszkań, biur, magazynów czy sklepów na terenie całego kraju.

Informacje prasowe
Firma KIK zdobyła tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu “Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017

Firma KiK zdobyła Certyfikat “Firma Godna Zaufania 2017”

Firma KiK zdobyła Certyfikat ISO 9001:2015
Niezmiernie nam jest miło poinformować o nadaniu firmie KIK Sp z.o .o.S.K. Certyfikatu ISO9001:2015 w zakresie realizacji robót budowlanych, w tym o charakterze GW obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mieszkalnej, handlowej i renowacji zabytków.

Firma KiK sponsorem meczu piłki ręcznej Vive Kielce – Zagłębie Lubin

Złota Villa dla Osiedla Makowa

Firma KiK głównym sponsorem JaZZlot 2016 w Ostrzeszowie!

KiK uzyskał tytuł Gepard Biznesu 2015

Laur Zaufania Ogólnopolski program dla firm