Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o.

ul. Bratysławska 1A

31-201 Kraków

Polska

Tel.

0048-12-6171800

Faks

0048-12-6171870Oddziały firmy

OPITZ CONSULTING Polska Sp. z o.o. - Biuro w Warszawie

Złota 59

00-120 Warszawa

PolskaPrzedstawiciele firmy

Marzena Nykiel

Tel.

12 617 1813Branże
Opis działalności

Jako doświadczony ekspert ds. projektów z zakresu całościowych rozwiązań IT przyczyniamy się do zwiększenia wartości dodanej współpracjących z nami firm i instytucji obierając jako cel skonsolidowanie IT z biznesem.
Nasze portolio usług obejmuje doradztwo strategiczne IT, rozwój zindywidualizowanych aplikacji, integrację systemów, automatyzację procesów, wsparcie w utrzymaniu eksploatowanych systemów oraz szkolenia i kursy dokształceniowe w ramach prowadzonego przez nas centrum szkoleniowego.
Z firmą OPITZ CONSULTING jako niezawodnym partnerem u boku nasi klienci mogą skoncentrować się na głównym obszarze działania przedsiębiorstwa oraz uzyskać długotrwałą przewagę konkurencyjną i systematycznie ją powiększać.
Grupa OPITZ CONSULTING powstała w roku 1990 i zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników w 8 lokalizacjach w Niemczech i w Polsce (Kraków, Warszawa). W ciągu minionych lat zrealizowaliśmy projekty dla ponad 600 przedsiębiorstw rozpoznawalnych w Europie i na świecie. Od lat jesteśmy partnerem Oracle. Obecnie szczycimy się posiadaniem najwyższego stopnia certyfikacji – Oracle Platinum Partner, będącego uznaniem poziomu naszej wiedzy specjalistycznej.

Informacje prasowe
Partnership brings together expertise of OPITZ CONSULTING Polska, leading project specialist for individual IT solutions, with WSO2’s comprehensive open source enterprise middleware platform

Dnia 3. listopada 2014 siedmiu wysoko wyspecjalizowanych partnerów Oracle, z których każdy realizuje w kraju swojej siedziby projekty w oparciu o technologie Oracle, połączyło swoje siły i rozpoczęło współpracę w ramach nowego globalnego stowarzyszenie Red Expert Alliance (REAL).
back