Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Air Berlin PLC&Co. Luftverkehrs KG

Saatwinkler Damm 42-43

13627 Berlin

Deutschland

Tel.

00800 49 11 386Branże
Opis działalności

airberlin to druga pod względem wielkości linia lotnicza w Niemczech. Firma zatrudnia 9200 osób. airberlin otrzymuje każdego roku ponad 10 wyróżnień za obsługę i jakość. Firma dysponuje 165 samolotami, których średnia wieku wynosi pięć lat. Oznacza to, że airberlin dysponuje jedną z najmłodszych flot w Europie. Należące do firmy nowoczesne odrzutowce o niewielkim zużyciu paliwa przyczyniają się do znacznego ograniczenia emisji szkodliwych substancji w ruchu powietrznym. Jako jedna z najważniejszych linii lotniczych w Europie airberlin oferuje połączenia ze 162 lotniskami w 40 krajach. W 2011 roku firma przewiozła ponad 35 mln pasażerów. W grudniu 2011 r. linia airberlin zawarła umowę o strategicznym partnerstwie z linią Etihad Airways. Od 20 marca 2012 r. airberlin jest członkiem ogólnoświatowego sojuszu lotniczego oneworld®. Linia airberlin oferuje loty o numerach wspólnych z członkami sojuszu oneworld: American Airlines, British Airways, Finnair, Iberią, Royal Jordanian, S7 Airlines i Japan Airlines.

Informacje prasowe
Specjalna jesienna promocja dla polskich firm

Ponad 460 tysięcy pasażerów w 2014 r. na trasach pomiędzy Polską a Niemcami

Tego maja będzie naprawdę gorąco! airberlin prezentuje dziś nowe taryfy. Na początek zaoferowane zostaną dodatkowe bilety w atrakcyjnej taryfie JustFly w cenie od 44 Euro.

Począwszy od 13 kwietnia 2015 r. airberlin zwiększy liczbę lotów między Berlinem a Warszawą i Gdańskiem o jeden dodatkowy lot dzienne, w dni powszednie, na obu trasach.

Oferta specjalna airberlin: Za pierwszy lot zarezerwowany
przy użyciu nowego numeru klienta w programie business
points podarujemy Twojej firmie jeden lot premiowy w
obrębie Europy*!


airberlin stawia na dalszą rozbudowę polskiego rynku i od marca 2013 r. po raz
pierwszy połączy dwie stolice: Warszawę i Berlin.
back