Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

TELIT Management Sp. z o.o.

ul. Emilii Plater 25/10

00-688 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-4141502

Faks

0048-22-4030889Branże
Opis działalności

TELIT Management świadczy usługi wsparcia projektów oraz doradztwa i consultingu dla polskich i międzynarodowych korporacji. 16 letnie doświadczenie TELIT na polskim rynku, pozwoliło nam wypracować efektywne modele współpracy, dostosowane do potrzeb naszych Klientów. TELIT do tej pory zatrudnił ponad 1500 inżynierów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, co stanowi prawdziwą siła napędową która pozwala sprostać złożonym zapotrzebowaniom naszych Klientów.

Dostarczamy usługi w zakresie:
- IT
- telekomunikacji
- wsparcia inżynieryjnego (engineering)
- business support (doradztwo księgowe, podatkowe i kadrowe).

1/ OBSZAR TECHNOLOGICZNY
W ramach wsparcia projektów technologicznych specjalizujemy się w rozwoju i utrzymaniu aplikacji, tworzeniu oprogramowania na potrzeby rynku technologicznego oraz rozwoju i zarządzania infrastrukturą IT/telco. Doświadczenia zdobyte we współpracy z Klientami, osiągnięcia technologiczne wypracowane w realizowanych projektach oraz stale prowadzona działalność R&D w obszarze tworzenia rozwiązań technologicznych i narzędzi przyszłości, umożliwiły nam eksport ekspertyzy TELIT na rynki zagraniczne. Obecnie export stanowi blisko 20% naszej działalności i corocznie dynamicznie wzrasta.

2/ OBSZAR BUSINESS SUPPORT - accounting & audit
Koncentrujemy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu w zakresie doradztwa, consultingu, księgowości, naliczania wynagrodzeń, obsługi kadrowej.
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z obszaru finansów, rachunkowości, podatków, kadr i płac. Szerokie kompetencje i praktyczna znajomość aktualnych przepisów, a także doświadczenie zdobyte w międzynarodowych i polskich podmiotach gospodarczych stanowią gwarancję realizacji umów zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania i modele współpracy do ich potrzeb, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować.
TELIT Management accounting & audit to:
- audyt
- księgowość
- kadry i płace
- podatki
- wprowadzanie na rynek i in.


Zapraszamy do współpracy!

Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back