Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Regent Warsaw Hotel (Cosmar Polska Sp.) z o. o.)

Belwederska 23

00-761 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-5581234

Faks

0048-22-5581235Branże
Opis działalności

Regent Warsaw Hotel to luksusowy hotel biznesowy usytuowany w dyplomatycznej części Warszawy. Zapewnia gościom łatwy dostęp do centrum biznesowego, teatrów, muzeów, Starego Miasta oraz do nowoczesnych butików przy ulicy Nowy Świat, a także dogodny dojazd na międzynarodowe lotnisko i. F. Chopina na Okęciu.
Hotel posiada 246 pokoi w tym apartamenty i ekskluzywne pokoje Executive Club. Do dyspozycji gości jest restauracja śródziemnomorska Venti-tre oraz Lobby bar Łazienki Lounge. Trzynaście sal konferencyjnych a także nowocześnie wyposażona Sala Balowa - wszystkie z dostępem do światła dziennego - są doskonałym miejscem do zorganizowania spotkań.
W hotelu znajduje się też Holmes Place Premium Club - fitness center & SPA, basen, salon fryzjerski, kwiaciarnia oraz parking podziemny.

Więcej informacji:
www.regent-warsaw.com

Informacje prasowe
Regent Warsaw Hotel ma zaszczyt być partnerem i oficjalnym hotelem XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie od 1 do 23 października 2015 r. Z tej okazji przygotował specjalną ofertę menu w restauracji Venti-tre inspirowaną biografią kulinarną F. Chopina.

Restauracja Venti-tre, mieszcząca się w hotelu Hyatt Regency Warsaw, serdecznie zaprasza wszystkich miłośników smacznego i wykwintnego jedzenia do skosztowania potraw w ramach wiosennej promocji szparagowej. Na rozpoczęcie sezonu białych szparagów szef kuchni ,Volker Muehrer, wraz ze swoim kulinarnym zespołem przygotował wyśmienite potrawy, których podstawą jest to wyjątkowe, królewskie warzywo.

Nominację plebiscytu Hotel Roku 2012 ogłoszono podczas gali finałowej, która odbyła się w warszawskiej 99 Restaurant&Bar. Organizatorem plebiscytu był HRS.pl – system rezerwacji hoteli online a jego partnerami magazyn „Forbes” oraz tygodnik „Newsweek”. Była to pierwsza edycja tej imprezy. Hotele nominowane w dziesięciu kategoriach wybrali sami goście, użytkownicy portalu HRS.

Drugiego kwietnia hotel Hyatt Regency Warsaw wziął udział w akcji promującej międzynarodowy dzień autyzmu, w którym wiele znaczących instytucji na całym świecie postanowiło podświetlić swoje budynki na niebiesko, aby zwrócić uwagę opinii publicznej na tę nieznaną chorobę.

W hotelu Hyatt Regency Warsaw w każdą niedzielę w lutym, marcu i w kwietniu dzieci, które przyjdą na niedzielny obiad wraz z rodzicami oprócz wspaniałej kuchni i licznych smakołyków będą miały okazję poznać gry i zabawy innych narodów.
back