Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Polkomtel S.A.

ul. Postępu 3

02-676 Warszawa

Polska

Tel.

0048-22-4265642

Faks

0048-22-4260092Branże
Opis działalności

Polkomtel SA, operator sieci Plus

Polkomtel SA jest operatorem największej sieci telefonii komórkowej w Polsce. Jest liderem zarówno pod względem liczby klientów, przychodów i zysku netto. Usługi świadczy pod markami: Plus, Simplus, 36i6, Sami Swoi oraz iPlus.

Polkomtel SA przykłada szczególną wagę do jakości i innowacyjności. Sieć jako pierwsza uruchomiła w Polsce usługi 3G, HSPA+ w standardzie do 21 mbps oraz mobilne płatności w technologii NFC. Plus oferuje najszerszy zasięg technologii 3G w Polsce, a także największy zasięg mobilnego Internetu. Do operatora należy również największy w Polsce internetowy sklep z muzyką w postaci cyfrowej – Muzodajnia.pl.

Plus to jeden z największych mecenasów kultury w kraju. Jest m.in. sponsorem tytularnym dwóch prestiżowych międzynarodowych festiwali filmowych: PlusCamerimage i OffPlusCamera. Dzięki stałemu mecenatowi Plusa nad Muzeum Narodowym polscy miłośnicy sztuki mogli obejrzeć dzieła największych europejskich mistrzów, m.in. Albrechta Durera, Rubensa, Rembrandta, francuskich impresjonistów, Muchy, Picassa, Dalego i wielu innych.

Jako wieloletni generalny sponsor polskiej siatkówki, dbający zarówno o poziom wyszkolenia zawodników, jak i o perfekcyjną organizację rozgrywek, Plus przyczynił się do ogromnej popularyzacji tej dyscypliny sportu w Polsce.

Od 10 lat Plus konsekwentnie wspiera największe organizacje ratujące ludzkie życie i zdrowie. Wspólnie z górskimi i wodnymi służbami ratowniczymi stworzył unikalny Zintegrowany System Ratownictwa, którego istotnymi elementami są ogólnodostępne numery ratunkowe: 601 100 100 nad wodą i 601 100300 w górach.


Informacje prasowe

Brak informacji prasowych w wybranym języku.
back